girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • medya (0)

1. Başıma bir aksilik gelmesiyle yazmak için girdiğimde sözlükte ukte olarak beklediğini gördüğüm, hemen hemen bir çok yerde şubesi bulunan , başta adından da belli olduğu gibi simit olmak üzere birçok unlu mamüle ulaşabileceğiniz mekandır kendileri. Dandik tanımımdan sonra genel olarak pahalı buluyorum burayı ancak çikolatalı kurabiyelerini çok sevdiğimden sık sık uğruyorum. Bugün de uğradım ve aldığım ayran bozuk çıktı. Değiştirip verdikleri ayranın son tüketim tarihi üzerinden 3 hafta geçmişti. İtirazım üzerine ayranların taze geldiği iddia edildi ve neyseki cidden taze olanıyla değiştirilerek mağduriyet sonlandı. Ama en azından böyle bir işletmeden bunu beklemezdim hiç mi kontrol edilmiyor ki çok satılan bir şey ayran simitle bu nasıl olabiliyor. Tavırları güzel olduğu için çok laf etmek istemiyorum. Çok ciddi bir sorun yaşamadığım sürece kurabiyeler için gelmeye devam edeceğim. 

Ukte (yazar: Gevrek)

27 ekim 2017 17:06

2. Sevgilimin "hem çok para veriyoz hem de servis yapan yok gidip kendimiz alıyoz" diyerek bakış açımı değiştirdiği mekan. (gizlinot: Swh)

27 ekim 2017 18:33

3. pek çok şubesi olan ancak menüsüne pek hakim olmadığım unlu mamül satan yer.

simitleri lastik gibi bir kere... sandviç ve kurabiyeleri falan nasıldır bilmiyorum ama simit pizzasını çok beğendim. canım istediğinde bir tek onun için gidebilirim.

27 ekim 2017 19:39


4. simit sarayının fiyatlarının starbucksa göre daha yüksek olmasına rağmen starbucks'ın daha ''cool'' olması yabancı firma olmasından dolayı mı yoksa simit aklımıza daha alt taban yiyeceği olarak mı kazınmış bilemiyorum. evet oturdum bunu düşündüm çünkü işsizim.

27 ekim 2017 22:12