girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (78)
  • medya (1)

78. Fiziksel olarak, sevmediğim kuzenime benzediği için önyargılı olabilir miyim bilmiyorum ama çok konuşuyor boş konuyor hali var. İyi ki arkadaş değiliz yoksa sıkıntıdan patlardım. 

dün 11:32 ed.dün 17:41

77. gerçekten her ürününden fazla fazla olduğunu düşünüyorum, bugünkü videosunda da bunu iyice anladım zaten. gerçi realist bakacak olursa gerçekten her youtuber'ın sorunu aşırı tüketim çılgınlığı ama nedense simla'nınki daha çok gözüme batıyor

17 eylül 22:12

76. Makyaj malzemelerimi düzenliyorum videosunnu izleyip geldim. Allah aşkına sen bişey ayırıp çekiliş yapma ya. Eyeliner geçiyo eline deniyim beğenmezsem çekilişe koyarım. Niyeti kötü olmasa bile konuşması, anlatışı kapısında insanlar nolur üstümüze makyaj malzemesi at diye ağlıyor o da ezikler size vericem bişeyler der gibi seçiyor. E hadi bunu da koyayım bari, bunu hayatta kimseye vermem. Hayır de ki bunları çekilişe koyucam neden insanlar nolur bana ver demiş gibi açıklama yapıyosun ki

17 eylül 18:28 17 eylül 18:59


75. reklamcılık sektöründe bir insanın nasıl "dün kü" yazabildiğini bize kanıtlayan kişi. bunun bu şekilde yazılması ekstra efor gerektirmeli. bunu daha önce "yapamassın" yazarak da ispatlamıştı. bu samimiyet değil türkçe katli. gözlerim kanıyor her seferinde.

14 eylül 13:24

74. tatlı bir kız.yalnız fazla duygusal ve çok gelgitli gibi.bir kahvenin hesabını yapıyorum başlıklı videosu vardı,izlemedim ama,max mara'dan bahsettikten sonra kahveden tasarruf etme hayatım ya.

13 eylül 08:23 13 eylül 12:20

73. simlada sunu farkettim, alışverişi çok seviyor evet ama parasını gerçekten çok fazla gereksiz harcıyor. bence kendisiyle çok çelişen bir durum. sürekli kişisel gelişim kitapları okuyup motivasyonel şeyler paylaşıp parayı har vurup harman savurmak komik geliyor. yani gucci ayakkabı alabilirsin seviyorsundur alıyorsundur ona karışamam ancak gereksiz para harcamak bence günde 4 kez starbucks icmek, soyulmus hazır nar almak vb seyler. yani o kitaplarında hiç mi tasarrufun öneminden vs bahsetmiyor acaba. dikkat ettim öyle çok lüks bir arabası ve evi yok çünkü saçma harcamalarından onlara sıra gelmiyor tahminimce hep sonraya atıyor. yani o tarz hayat yaşayan birinin (çorabına kadar high end marka giymekten bahsediyorum) ulusta bir villası, bir kaç tane porsche, range rover tarzı arabaları falan olması lazım.

12 eylül 21:14

72. kendisinin pek mutlu bir insan olmadigini dusunuyorum. 

nasil ki agzindan din, allah lafini dusurmeyenler tam tersi hayat yasiyorsa ayni hesap. kendisi de mutluluk, motivasyon laflarini agzindan dusurmuyor.

ha bu arada asiri asiri alisveris duskunlugu var. kendim de zaman zaman asiriliklara kaciyorum, ve bu zamanlar mutsuz oldugum zamanlar. o yuzden kendisini anlayabiliyorum.

ben mutsuzlugunun sebebini tahmin ediyorum ama ozel hayatina girmek hos olmaz, okursa daha mutsuz olabilir. ancak ozunde iyi bir insan oldugunu dusunuyorum, mutlu olmasini isterim.

12 eylül 16:28


71. Kendisini youtubeda takip ederdim ancak son videosundaki clickbaitten sonra yooo dostum yoo.. markasının başarılı olmasını dilerim sonuçta girişimci her kadını desteklerim ancak bana hitap ediyor mu? Hayır. Video başlıklarına çözüm bulması gerekiyor. 

12 eylül 00:06

70. çanta koleksiyonunda hiç uygun fiyatlı çanta bulunmayan, gucciler, yves saint laurentler havada uçuşan, pahalı giyinmeyi seven bir youtuber.

son işbirliği bayağı komik ama çünkü lcw ile.

zara'dan, gucci'den, chanel'den çıkmazken ve lüks giyinmeyi sevdiğini söylerken daha önce hiç girmediğini düşündüğüm lc waikiki ile işbirliği yapıp reklam filmsi bir video çekmesi gerçekten çok komik ve kendinden bayağı soğuttu.

ha bu arada videoda ayağındaki ayakkabı balenciaga, evet, lcw sponsorluğundaki videoda.

7 eylül 22:04 10 eylül 12:38

69. Para biriktirmek için ne yapıyorum başlıklı videosunda bir tasarruf yöntemi olarak günde 4 starbucks kahvesi içerken 1’e indireceğim demesiyle beni şoklardan şoklara sokan youtuber. Keşke sadece gezip vlog çekmeye devam etse dedirtmiştir. 

5 eylül 22:28 5 eylül 22:30