girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (101)
  • medya (1)

101. İnstagramda o kadar anlamsız videolar paylaşıyor ki da-ya-na-mı-yo-rum! Az önce bi marketten teker teker makarnaları topladığı ve sonra yerine koymaya başladığı kısa bir video koymuş. Tamam anlıyorum bu tarz videoları izlenince ve takipçi çekince devam ettirdi ama minicik de olsa bir mantık bir güzellik bi bi şey arıyor insan. Ben bunu neden gördüm, neden izledim demek değil.

bugün 00:43

100. videolarına denk gelince tüm enerjim çekilip gidiyor, öyle ruhsuz bir kadın. youtube gibi bir alan için uygun olmadığını düşünüyorum, halbuki kendi mesleği de varmış.

4 kasım 03:46

99. Bu hafta sonu bana ulaşamazsınız dizi izleyeceğim diye reklam yapıyor ama saat geçmeden düğün storysi atıyor. Reklam yapıyorsun bari destekli yap. Rezillik resmen.

3 kasım 23:25


98. Başlıkta biraz gezindim Bu kadını orjinal sarışın sananlara höh diyorum. Kömür karası kaşlarını da mı görmüyosunuz? Bir iki gündür süslü sekmesinde adını görüyodum, öncesinde hiç girip profiline bakmamıştım. Güzellik göreceli bi kavram tabi ama güzel olmayan bi kadın bence. Yani bilmiyorum aurasında çözemediğim bi ketelik var. Giydiklerini fotolarını falan görmesem, sadece yüzünü görsem mahallenizin kuaför ablasının çırağı sümeyye derim. Ha güzel olması mı gerekiyor? Yoo. Başlıkta güzel kızsın niye kasıyosun falan denmiş  bol bol ona şaşırdım sadece. epey güzel giyiniyor ama.

17 ekim 18:22

97. İyi bir insan gibi gözüküyor ama tam bir tüketim cilgini - gerçekten bunca seye bu kadar cok para harcamaya yorulmuyor musun? cikardigi markasinda kayda deger birsey göremedim- yine de talep olacaktir, yolu acik olsun

17 ekim 17:23

96. Kendisini seviyorum ben aslında en azından bir mesleği var ve bence başarılı bir kadın. Ayrıca ben eşini çok beğeniyorum komik sempatik bir adam ve simla ile yakışıyorlar bence.

Kendisiyle ilgili takıldığım tek detay ağız kenarında olan dikey çizgiler. Sanki o çizgiler onu daha bi mimiksiz gösteriyormuş gibi geliyor. 

12 ekim 11:19

95. Son zamanlarda inanilmaz durgun bu kiz. Fotolarinda olsun, story’lerde olsun. “Emotion’la zumba etkinligi”ni ceken diger instagrammerlarin storylerinde de cok durgundu, irem akdemir’in paris vlog’unda da... umarim cok kotu bir seyler yasamiyordur. Tatli bir kiz.

12 ekim 10:32


94. youtuber camiası defter çıkarmaktan sıkılmadı mı hala sorusunu akıllara getirten kişi

11 ekim 13:40

93. kendisi de reklamcı olduğu için daha iyi, uğraşılmış bir tanıtım videosu beklerdim, ama sevimli olmuş. almaya değer bir şey bulamadım, kötü bir çıkış zamanı olmuş. herkes kırtasiye alışverişini yaptı, bitirdi çünkü. belki ajandalar satılır, ancak cocobolinho ile kurdukları mutluyumçünkü'de ajanda satılıyordu zaten.

10 ekim 21:35

92. bence simla kötü bir kız değil ama tavırları, olmadığı biriymiş gibi oldurmaya çalışması insanlara samimiyetsiz geliyor. ayrıca inanırsınız inanmazsınız bilemem ama markasının çıkışını venus retrosuna getirmiş, yeni bir atılım için oldukça kötü zaman. gökyüzünün enerjileir yeni şeylere açık değil bu aralar. yine de kendisine başarılar diliyorum.

10 ekim 19:24