girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (97)
  • medya (1)

97. Başlıkta biraz gezindim Bu kadını orjinal sarışın sananlara höh diyorum. Kömür karası kaşlarını da mı görmüyosunuz? Bir iki gündür süslü sekmesinde adını görüyodum, öncesinde hiç girip profiline bakmamıştım. Güzellik göreceli bi kavram tabi ama güzel olmayan bi kadın bence. Yani bilmiyorum aurasında çözemediğim bi ketelik var. Giydiklerini fotolarını falan görmesem, sadece yüzünü görsem mahallenizin kuaför ablasının çırağı sümeyye derim. Ha güzel olması mı gerekiyor? Yoo. Başlıkta güzel kızsın niye kasıyosun falan denmiş  bol bol ona şaşırdım sadece. epey güzel giyiniyor ama.

17 ekim 18:22

96. İyi bir insan gibi gözüküyor ama tam bir tüketim cilgini - gerçekten bunca seye bu kadar cok para harcamaya yorulmuyor musun? cikardigi markasinda kayda deger birsey göremedim- yine de talep olacaktir, yolu acik olsun

17 ekim 17:23

95. Kendisini seviyorum ben aslında en azından bir mesleği var ve bence başarılı bir kadın. Ayrıca ben eşini çok beğeniyorum komik sempatik bir adam ve simla ile yakışıyorlar bence.

Kendisiyle ilgili takıldığım tek detay ağız kenarında olan dikey çizgiler. Sanki o çizgiler onu daha bi mimiksiz gösteriyormuş gibi geliyor. 

12 ekim 11:19


94. Son zamanlarda inanilmaz durgun bu kiz. Fotolarinda olsun, story’lerde olsun. “Emotion’la zumba etkinligi”ni ceken diger instagrammerlarin storylerinde de cok durgundu, irem akdemir’in paris vlog’unda da... umarim cok kotu bir seyler yasamiyordur. Tatli bir kiz.

12 ekim 10:32

93. youtuber camiası defter çıkarmaktan sıkılmadı mı hala sorusunu akıllara getirten kişi

11 ekim 13:40

92. kendisi de reklamcı olduğu için daha iyi, uğraşılmış bir tanıtım videosu beklerdim, ama sevimli olmuş. almaya değer bir şey bulamadım, kötü bir çıkış zamanı olmuş. herkes kırtasiye alışverişini yaptı, bitirdi çünkü. belki ajandalar satılır, ancak cocobolinho ile kurdukları mutluyumçünkü'de ajanda satılıyordu zaten.

10 ekim 21:35

91. bence simla kötü bir kız değil ama tavırları, olmadığı biriymiş gibi oldurmaya çalışması insanlara samimiyetsiz geliyor. ayrıca inanırsınız inanmazsınız bilemem ama markasının çıkışını venus retrosuna getirmiş, yeni bir atılım için oldukça kötü zaman. gökyüzünün enerjileir yeni şeylere açık değil bu aralar. yine de kendisine başarılar diliyorum.

10 ekim 19:24


90. markasının reklam filminin nesi yaratıcı ve güzel bulunmuş anlamadığım biri. ürünü buradan öğrenmemiş olsam ne reklamı olduğunu bile anlamazdım.

10 ekim 16:42

89. keşke ürün marjını geniş tutmak için biraz daha bekleseydi markası adına. 2-3 tane ürün var toplasan, hele bazı kategorilerde tek ürün, yani totalde 10 değişik ürün koyuyorsan ne anlamı var marka açmanın? bu youtuberlardaki marka anlayışı limited edition koleksiyon gibi, hani markalar bir çıkarıyor, bir daha üretilmiyortarzı sınırlı sayıda ürünler yapıyor ya, bunların da markaları öyle. tabi limited edition olan marka olunca sonuç başarısızlık oluyor. kendisini çok itici bulmam, işiyle beraber götürmesini de takdir ediyorum. pahalı ürünler evet ama d&rda da aynı fiyatlar çünkü zamlar ve kağıdın pahalanması her şeyi vurdu. ben fiyattan çok o fiyatı hak edecek bir ürün olup olmadığına baktım ki gerçekten yaratıcı bulamadım pek. yani o paray verip ajanda almak istesem ece ajandasına yönelirim simlacım. bu kadar az ürünle olmaz gibi sanki.

10 ekim 14:29

88. eski markası mutluyum çünkü ile yeni markası klishenin farkını anlamadım, aynı ürünler, neden ordan devam etmedi anlamadığım youtuber.

10 ekim 13:27