sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (160)
 • medya (4)

160. bir zamanlar çok severek takip ettiğim ama sonraları gerçekten baydığım için takipten çıktığım biri. ara ara keşfetime düştüğünde bakıyorum neler paylaşmış diye ama youtube'da bu kanalla ilgilenmiyorum butonunu kullanmak zorunda kaldığımı söylemeliyim. öncelikle dışarıdan göründüğü kadarı ile gerçekten güzel bir hayatı var. güzel bir işi, iyi bir kazancı, eğlenceli bir evliliği, güzel bir evi vs vs.. ancak tüm bu sahip olduklarının tadını çıkardığını / çıkarabildiğini asla düşünmüyorum. benden önceki süslüler çok güzel ifade etmiş, gerçekten sadece poz vermek için yaşıyor gibi. bunun da kendisini çok yorduğunu düşünüyorum elbette benimki bir gözlem sadece.

motivasyona hepimizin ihtiyacı var. kendimden yola çıkarak söyleyecek olursam yoğun bir çalışma dönemine gireceksem ya da bir şeylere sıfırdan başlayacaksam evet ben de pinterestte orda burda motivasyon havuzuna düşüyorum. ama birkaç günlük oluyor bunlar, sonra hayatım normal akışına dönüyor. bu bir iş dahi olsa bir şeyin peşinden nefessiz kalacak şekilde koşmak er ya da geç insanın zihnine zarar verir. kendi fotoğraf paylaşımları dışında gün içinde en az 2 saatini bu tarz paylaşımlar yapmak için ekrana bakarak geçirdiğini düşünüyorum. yazık günah değil mi, kaldırın kafanızı etrafınıza bakın, gökyüzüne bakın, toprağa bakın. ama kendi gözünüzden bakın, kameradan değil.

ay vallahi içim şişiyor.

bugün 18:36

159. chiqita nın bahsettiği uygulama snow. bence de yüzü için kesinlikle bu uygulamayı kullanıyor. 

bugün 12:35

158. evet herkes bu çağda biraz sosyal medya için yaşıyor ama bu kızın tek derdi gerçekten iyi fotoğraf vermek. o kadar rahatsız görünüyor ki ben izlerken yoruluyorum. çok yorucudur heralde sürekli fotoğraf vermeyi düşünmek, moda diye sürekli smoothy kasesi yapmak, kaffe(kahve) içmek ama öyle böyle içmemek.. asla böyle menemenli, pişili bir sofraya oturmazmış gibi geliyor. yani çok zor bence kendisinin hayatı. asla eleştirmek için söylemiyorum gerçekten garip geliyor bana. bu kadar instagram için yaşanmaz eğer burayı okuyorsan simla lütfen ama lütfen bi rahatla. kendini kandırıyorsun çünkü aslında şöyle de böyle de diyerek. herşey çoook net görünüyor buradan inan.

tanım: kendi iyiliği için kendine gelmesi gereken influencerımsı.

bugün 10:42

157. İsmini hatırlamıyorum ama bir app kullanıyor direk yüzü shoplayan. %1 milyon eminim onu kullanıyor. Ben bu kızı daha bugün canlı kanlı gördüm asla fotodaki yüz yok. Estetik falan yaptırmadı yani sadece shopun cılkını çıkarttı. zaten tüm fotolarının altına yazılıyor ‘son zamanlarda fotoğrafların çok güzel’ diye. Bu kadar anlaşılmayacağını nasıl düşündü bilmiyorum ama.

dün 20:15

156. Bence çenesini yaptırmış, ama daha ziyade tüm çene hattını doldurmuşlar gibi yüzü uzamış.

dün 16:46

155. yüzüne yaptırdığı şey = sadece daha fazla photoshop 

kendi profiline eklediği aynı günden aynı makyajlı, kıyafetli fotoğraf ve videodaki farktan yüzünde estetik bir müdahale değil dijital bir müdahale olduğu anlaşılıyor çünkü videoda hala eskisi gibiyken fotoğrafta nasıl olduysa çok daha güzel

ilgili medya:
1
dün 15:14

154. Cidden yüzüne bir şeyler yaptırdı. Önceden baya kare yüzlü biriydi. Soranlara ısrarla kalp koyması, güzel ışığı yakalıyorum, saatlerce uğraşıyorum bi poz için demesi çok saçma. Kimse salak değil ki. Bariz bir fark var, söylesen taşlayacaklar mı? Şahsi fikrim massater botoksu bir de çene dolgusu yaptırdığı yönünde. Ama emin değilim. Kaşları da çok düşüktü, o da yüzüne üzgün bir ifade veriyordu. Şu anki ifadesi biraz da kaşlardan değişti sanırım. Botoksla kaşları da biraz yukarı kaldırttı bence. Ama ne yaptırdıysa baya güzel olmuş

dün 14:27

153. Üsteki süslüleirn yazdıkları üstüne girdim eski fotolarla yenileri karşılaştırdım. Çenesine bir şeyler yaptırmış bence. Bariz bir şekilde yüzü incelmiş çenesi sivri olmuş önceden yüzü yuvarlaktı. Yanak mı aldırdı, çene kemiklerine mi bişey yaptırdı bilmiyorum ama

dün 01:27

152. ben yazmaya gelmiştim süslüm de fark etmiş, yazmış. ne yaptırmış bu kız yüzüne bir değişiklik var ama çözemiyorum.

dün 01:12

151. surekli ayna karsisinda ileri geri hareket edip, boynunu bukup bacagini saga sola acmasi gibi hareketleri cidden sıktı.

18 mayıs 21:15 18 mayıs 21:16

ilginizi çekebilecek benzer başlıklar