yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (42)
  • oylar (43)
  • medya (1)
  4

  42. Benim beğendiğim bir ürün oldu, bimden 6-7 ay önce aldım hâlâ bitmedi. Fındık içi kadarı tüm yüze rahatlıkla yetiyor. Elimde iyice köpürttükten sonra tüm yüzüme masaj yaparak sürüyorum. Jel olduğu için tüm cilt tiplerine uyum sağlıyor. Temizlemesi de yeterli, sivilce vs de yapmadı. Bir daha bime vs. gelirse alabilirim ama elimde açılmamış iki tane daha temizleme ürünü olduğu için uzun bir zaman almam.

  28 kasım 11:21

  1

  41. Karmadan yağlıya dönük bir cildim var. Parfümsüz olması nedeniyle ve iyi yorumlara bakarak denemek istediğim bir üründü. İlk iki gün kullanımında gayet memnun kalırken ve hayatımın jelini buldum derken Üçüncü günün sabahında ağrılı, küçük küçük sivilcelerle uyanmama ve günün ilerleyen saatlerinde kaşıntı ve döküntüyle beraber bana berbat bir cilt bırakan ürün oldu kendisi. Ne güzel Biodermamla anlaşıp gidiyordum ne diye yeni macera ararım ki.

  20 kasım 15:58

  4

  40. ikinci kutuma geçtim. aralara başka jeller koyarak dönüşümlü kullanıyorum. içinde sabun olmamasına rağmen iyi köpürüyor. temizleme hissini alıyorsunuz tatmin ediyor. sadece biraz kurutuyor. güzel bir temizleme jeli pek bir özelliği yok. bir yedeğim daha var. o da bittikten sonra uygun fiyata görürsem alıp kullanmaya devam ederim.

  16 temmuz 00:33


  39. sadece bir kez kullanabildiğim ürün. yüzümü temizlerken güzel köpürdü yumuşak his bıraktı fakat sivilceler çıkarttı, bırakmam için yeterli bir sebep oldu bu da tavsiye etmiyorum.

  13 aralık 2021 15:34 19 aralık 2021 00:04

  38. İlk yüz temizleme jelimdir. Hala kullanmaktayım ve kendisinden oldukça memnunum. Köpürmüyor, zor durulanıyor diyenler olmuş. Ben kap içerisinde fırça ile köpürtüyorum tek damlayla iki defa kullanacak kadar köpük oluyor.

  24 kasım 2021 18:24

  4

  37. Simple'ın denediğim ilk ürünü olan temizleme jeli. Cilt bakımı üzerine yoğunlaşmak istemediğim bi dönemde (gizlinot: Geçen ay) a101de görünce alıp deneyeyim dedim. Gayet de beğendiğim bir ürün oldu, 4 aydır acnelyse kullandığım için cildim hassas, herhangi bir yanmaya sebep olmadı, kullandıktan sonra da kurutmadı. Tekrar alabileceğim bir ürün oldu

  28 eylül 2021 15:37

  5

  36. Kısa bir süre önce kullanmaya başladığım temizleme jeli.

  Öncelikle bir önceki temizleme jelimden (bkz: Hada Labo Tokyo Gentle Hydrating Cleanser) oldukça memnundum ve girdisini de yazmıştım, ancak fiyatı maalesef uçmuş. Dolayısıyla ben de daha düşük fiyatlı bir seçeneğe yönelmek durumunda kaldım.

  Bir kuponla bir online alışveriş uygulamasından almıştım o yüzden çok komik fiyata geldi ama normalde de yüksek fiyatlı değil.

  Yapı olarak yoğun bir temizleme jeli, ben bunu seviyorum zira ürünun ömrü uzun oluyor. Alıştığımız ve daha önce kullandığım jellerin aksine bu ürünün kokusu yok (yani cidden yok) ve köpürmüyor. Köpürmeme konusunu ben dert etmiyorum bu yüzden temizlemiyor gibi hissetmiyorum. Bence gayet güzel temizliyor, karma cildimde gerilme ve pullanma yapmadı. Arınması da zor değildi.

  Eğer herhangi bir akneye vs sebep olmazsa gayet beğendiğim bir ürün oldu.

  19 ağustos 2021 18:50 19 ağustos 2021 20:32


  2

  35. Temiz içeriğine aldanıp kullandığım fakat hiç memnun kalmadığım ürün. En başta ferahlatma iddiasını gerçekçi bulamadım. Yüzümde sivilcelenmeye sebep oldu ve zaten belirgin olan gözeneklerimi iyice pörtletti. Zaten içeriği temiz olan hiçbir üründen verim alamıyorum ben, cildim alıştığı zehri, kimyasalı istiyor ellaham.

  19 ağustos 2021 09:31

  34. denebunu sayesinde tanışmıştım bu markayla, gratiste önünden geçip yüzüne bakmıyormuşum, hata etmişim. bu tür jellere para bayılmak istemeyen benim gibi süslüler alıp kullanabilir. karma bir cildim var, t bölgem ve çenem yağlı, yanak ve şakaklar kupkuru. bu bölgelerde dengeyi kurdu ara ara alıyorum hala. mutlaka denemelisiniz fiyatı da aşırı uygun

  18 ağustos 2021 11:41

  1

  33. Tatilde çok ihtiyacım olduğu için A101'den 20 tl'ye edindiğim yüz yıkama jeli.

  Görece garnier niveaya göre iyi olur dedim ama yanılmışım. Bu çok kötü bir yüz yıkama jeli. Yüzünüze aleo vera sürüp yıkıyormuşsunuz gibi. Yüzünüzden akıyor asla köpürme vs yok su ile yıkıyormuşsunuz gibi. Ne temizlik hissi var ne kokusu var ne de fresh bir his.. sıfır diyorum. Bu fiyata iyi ya derdim normalde ama resmen çöp oldu. Önermiyorum asla.

  18 ağustos 2021 11:35