yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (12)
  • medya (2)

  1. Eski güneş kremleri gibi kokan nemlendirici krem.

  Ben kullanamadım, çünkü sürdüğümde baş ağrısı yaptı. Kokusu biraz ağır. Nemlendirmesi fena değildi. ama açıkçası spf 15 dışarı çıkarken bana yetmez.

  Aslında normal nemlendirici olarak kullanırdım, sürer sürmez baş ağrısı yapmasaydı.

  bu arada simple'ın cruelty-free olması konusuna kendi araştırmam doğrultusunda bir yorum getirmek istiyorum.

  peta cruelty-free kabul etmiş. ancak bağlı olduğu unilever şirketini cruelty-free kabul etmemiş. şöyle ki eğer bağlı olduğu şirket hayvan testi yapıyorsa ben bu markayı cruelty-free kabul etmiyorum.

  simple'ın çinde satışı yok bu arada.

  ürünün vegan olup olmamasıyla ilgili bir bilgim yok.

  11 mayıs 2019 19:50

  2. Gratis indiriminde çantaya atmalık 50 ml plastik boyunu satın almıştım. Hafta sonu seyahatimde hazırladığım makyaj çantasını çantama koymayı unuttuğum için hem nemlendirici hem de güneş koruyucu olmasından, çantada yer kaplamamasından ötürü tercih etmiştim. Sadece 3 gün kullanabildim. Cildim zaten yağlı ama sanki günlerdir yıkamamış gibi parlama yapması ve kullandiktan sonra çenemde sivilce çıkması nedeniyle kullanmayı bıraktım.

  Koyu kıvamlı ama akışkan bir yapısı bulunuyor. ciltte kolay emilmesine, herhangi bir beyazlık bırakmamasına rağmen, yağlı his bıraktı bende. güneş kremleri gibi klasik bir kokusu bulunuyor. Kokusu rahatsızlık vermedi.

  Denebunu mayıs kutusunda da kendisine yer bulmuş. Hem denebunu hem de kendi satın aldığım olmak üzere evde iki adet ürün boş boş bekliyor.

  ilgili medya:
  1
  19 mayıs 2019 23:26 20 mayıs 2019 03:51

  3. Bugün gratiste indirimde olduğunu görünce alıp denemek istedim. normalde nemlendirici kullanmıyptum çünkü yüzümü parlatıyorlar ve hiç hoşuma gitmiyor bu görüntü. Öncelikle ambalajı çok tatlı ve kokusunu çok sevdim. Çünkü güneş kremi kokusuna bayılıyorum. Tatilde kumsaldaymışım gibi huzur verir bu koku bana. Yapısı çok çok yumuşak yüzüme daha yaymadan elimde o kadifemsi yapısını çok sevdim. Herhangi bir parlatma yapmadı fakat şu anda yüzüm kullandığım kremden (bkz: tretin) dolayı zaten çok kuru ve soyuluyor belki ondandır. Birde yüzüme ilk sürdüğümde çene bölgemde hafif bir yanma yaptı bu da simpledan mı diğerinin oluşturduğu hassasiyetten mi kaynaklı bilmiyorum. 

  7 ağustos 2019 20:42


  4

  4. Üürünü alalı uzun süre oluyor ve kolay kolay bitmedi ambalajı hemen bitecekmiş izlenimi vermişti ancak öyle olmadı. Hem denemek için hem de tatilde kolayca kullanabilmek için almıştım. Sıkı bir nemlendirici takipçisi değilim bunu belirtmek isterim karma cilt tipine sahibim bu yüzden nemlendirmesi bana yeterli geldi. Kokusu da rahatsız etmedi

  24 aralık 2019 19:16

  4

  5. Nemlendirici güneş koruyucu desek daha doğru olur ama ben güneş kremi değil de bir nemlendirici almak istemiştim. Sanırım ürünün içeriğini yanlış anlamışım. Kokusu (link: https://www.suslusozluk.com/benri-y%C3%BCksek-korumal%C4%B1-%C3%A7ocuk-g%C3%BCne%C5%9F-spreyi-50-spf-200-ml buna benziyor) yani eskiden kullanılan güneş kremleri gibi, bana çocukluk anılarımı hatırlatıyor.

  Ürünü ilk sürdüğümde yapış yapış bir hissi oluyor, eğer cildime iyi yedirmezsem beyaz kalıntı kalacakmış gibi geliyor ve cildim aşırı parlak görünüyor. 5 dakika sonra yapış yapış his, beyaz kalıntı ve aşırı parlaklık tamamen gidiyor. Hiç makyaj yapmadığım halde, eğer bu ürünü gün sonunda yüzümden temizlemezsem sivilce yapıyor.

  Bir güneş kremi olarak spf15 benim için yeterli değil. Nemlendirmesi yeterli geldi ama bu ürünü bittikten sonra tekrar almak istemiyorum çünkü benim ihtiyacımı karşılamıyor.

  17 ağustos 2020 16:08

  5

  6. evde güneş kremi kullanmak istemediğim ama asitlerden dolayı içim rahat etmediği için düşük spf'li bir nemlendirici kullanmak isteyerek aldım. cildim kendi kendine yağlanmıyor ama sürdüğüm ürünler yağlanmaya sebep olabiliyor. bol bol sürmeme rağmen bu üründe yağlanma sorunu hiç yaşamadım. boyutu küçük görünse de 50 ml yani kavanoz kremlerle aynı miktarda. üzerinde bu ambalajla %62 daha az plastik kullanıldığı yazıyor. kokusu güneş kremi gibi, nemlendirmesi fena değil. tam bağlantıyı kuramasam da bunu kullandığımda dudaklarım daha çok kuruyor gibi geliyor ama yüzüm yumuşak oluyor ve gergin hissetmiyor. herhangi bir sivilce sorunu da yaşamadım.

  2 mayıs 12:27

  7. Alalı neredeyse 1 yıla yakın oldu ancak bitirebildim.(Başka nemlendirici kullandım aralarda ama genel olarak gözlemleyecek kadar kullandım.)

  İlk olarak krem biraz yağlı gibi.Şahsen yağlı yapıda gözüken kremler bana daha nemlendirici etkili gibi geliyor o yüzden yapısını, viskozitesini sevdim.

  Çoğu kişi sivilceden şikayet etmiş fakat bende sivilce yapmadı.Normal-karma olan cildim tahriş olmadı.

  Nemlendirmesi sonbahar yaz için uygun.Kışın için akşam sürdüğünüzde sabah yeniden sürmek gerekiyor.O konuda çok iyi değil.

  Emilimi güzel.Cildim hemen emdi.

  Spf 15 ise bana göre asla yeterli bir koruyucu eşiği değil o yüzden bu konuda bir şey diyemeyeceğim.

  21 mayıs 11:31