yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (70)
  • oylar (68)
  • medya (4)
  5

  70. Normal ve kuruya donuk ciltler için uygun olabilecek su bazlı nemlendirici ama aşırı kuru veya pul pul olabilen ciltlerde yeterli olacağını düşünmüyorum.Serum sonrası nemi tutması için kullandığımda çok daha iyi bir performansı var.Sık sık indirime giriyor ayrıca mutlaka indirimde alınmalı çünkü bayağı artmış fiyatı

  5 ağustos 12:43

  2

  69. İçeriğine bakmadım ama benim cildimin hassas zamanlarında maalesef cildimi aşırı yakıyor. Tavsiye etmiyorum. 

  1 ağustos 22:21

  4

  68. aşırı yağlı ve aşırı kuru cilt tipleri hariç her cilt tipine uyabileceğini düşündüğüm oldukça basit (kötü anlamda söylemiyorum) bir nemlendirici. karma-yağlı ciltler tek başına kullanabilir, normal-kuru ciltler ise nemlendirici serum veya tonik gibi ürünlerle severek kullanır diye düşünüyorum. yapısı hafif ve oldukça çabuk emiliyor. benim cildim karma ve çok hassas, ekstra bir hassasiyet yaratmadı, sivilce oluşturmadı. içeriğinde cildi nemlendirmek dışında fayda sağlayacak bir şey yok, tek amacı cildi nemlendirmek olan güzel bir krem

  2 eylül 2021 15:34


  67. nemlendirmesini pek yeterli bulmadığım üründür kendisi. simple genellikle övülen ve sevilen bi marka olduğu için denemek istemiştim ama pek başarılı bulamadım. evin içinde sürülebilir fakat dışarı çıkacaksam bu ürün yetersiz kalıyor. tekrar almayı düşünmüyorum. cf olmaması da cabası.

  17 mayıs 2021 17:57

  1

  66. Hafif formda bir nemlendirici ama uzun yıllardır sivilce çıkarmayan cildimde sivilcelenmeye neden oldu. Hatta kremden değildir diye düşündüm tekrar kullandım yine sivilce çıkardı. Benim cildimle anlaşamayan nemlendiricidir.

  17 mayıs 2021 10:40

  4

  65. canı sıkıldığında, gece yastığa değdiğinde falan bile sivilce çıkarmaktan çok hoşlanan cildimde hiçbir sivilceye sebebiyet vermeyen en uygun fiyatlı nemlendirici olabilir. Çok severek kullanıyorum, 50 ml olanın ambalajı çok kötü (dönüştürülmüş plastik olan değil sert olan) onun dışında en sevdiğim uygun fiyatlı nemlendirici olabilir

  17 mayıs 2021 10:25

  5

  64. arkadaşlar sonunda ideal nemlendiricimi buldum galiba.

  asla cilt bakım ürünü stoklamayan ve sürekli yeni şeyler deneyen bünyem bu kremin 125 ml boyunu yedi bitirdi ve yetmezmiş gibi daha yarısındayken stokladı...

  cilt tipim normalden karmaya. denediğim nemlendiricilerin bazıları t bölgemde güzelce emilip yanaklarımda kusma yaparken (bkz: neutrogena pembe greyfurt yağsız yüz nemlendiricisi) bazıları da yanaklarımı güzelce nemlendirip t bölgemden aktı gitti (bkz: acnecinamide jel krem) . tüylenme eğilimim var ve tüm yüzümü güzelce istediğim gibi nemlendirdiği halde tüylerimi beslediği için bırakmak zorunda kaldığım kremler de oldu (bkz: bepanthol cilt bakım kremi) .

  bu kremi sevdim çünkü;

  - sivilce yapmıyor

  - tüylerimi arttırmıyor

  - fungal akne tetiklemiyor

  - yüzümü tam istediğim gibi nemlendiriyor, akmıyor, kusmuyor, parlamıyor, germiyor

  - uygun fiyatlı ve bereketli, indirimde 33 liraya almıştım ve 4 ay kullandım. annem şişesine göz koymasaydı kesip içini de iyice sıyırırdım ama maalesef...

  fakat şuna da bir açıklık getireyim, kortizon kullanırken incelen cildime tek başına kullanabildiğim bir krem değil. içine tek başına kullanamadığım, yoğun nem veren pomadları karıştırıyorum bu cilt onarma sürecinde (gizlinot: hametan pomad mesela) . adı üstünde 'hafif' bir nemlendirici, çok kuru ciltliyseniz veya cilt bariyeriniz tahriş olmuşsa bu kremi sürüp keyfinize bakamazsınız, sürdüğünüzde de muhtemelen yanma hissi verir.

  resmen simple virali oldu bu girdi, yazımı burada sonlandırıyorum. şiddetle deneyiniz efenim.

  16 mayıs 2021 23:56 16 mayıs 2021 23:59


  1

  63. annem kullanıyor nemlendiricim bittiği için alana kadar idare edeyim dedim ve iki gün kullandım. şimdiye kadar yüzüme bim a101 gibi yerlerde satılan 5 liralik cilt ürünlerinden tutun babaannemin kullandığı garip yağlı kremlere, aşırı yoğun yapılı vücut losyonlarina ve vücut yağlarına kadar her şeyi sürdüm cildim bana misin demedi. bu kremin içinde ne var bilmiyorum ama 2 yıl sonra ilk kez sivilcelerim var :))). naçizane tavsiyem sivilceye meyilli arkadaşlar uzak dursun.

  23 nisan 2021 17:37

  1

  62. nur topu gibi kaşıntılı, kabarık iki sivilce hediye etmiş nemlendiricidir.

  yorumların genelinde bu sorundan bahsedilmiş zaten. ben de belki bende yapmaz demiştim, ama bende de yaptı. cildim sivilceye yatkın değildir.(gizlinot: ergenken bile doğru dürüst çıkarmamıştım) hatta böyle kaşıntılı büyük bir sivilceyi en son ne zaman çıkardım hatırlamıyorum bile. ona rağmen sivilce yaptı. sivilceye yatkın bir cildiniz varsa, bana iki sivilce veren size neler yapmaz. ne olur ne olmaz deyin ve denemeyin bile.

  dün akşam yüzümü yıkadım ve bu ürünü uyguladım. iki saat geçmeden yüzüm parlamaya başladı. bayağı yağlandırdı yani, sanıyorum ki ağır geldiği için de sivilce yaptı.

  cildim yer yer kurumaya müsait karma yapıda diyebilirim. kışın kurulukla daha çok mücadele ediyorum, yazın o kadar olmuyor. yani, nemlendirmek ayrı yağlandırmak ayrı. ürün resmen yağlandırdı. yıkadıktan sonra en azından 5-6 saat ferah hissederim normalde. ama iki saat bile olmadan yağlandı ve kirli hissiyatı aldım.

  ben sevmedim bu ürünü, kullanmaya devam etmeyeceğim.

  12 mart 2021 19:46 12 mart 2021 19:47

  5

  61. tek kelime ile fiyat performans ürünü 50 ml olanı 10 tl. işini mükemmel yapıyor sabahına cildim kurumadı yapış yapış yapmıyor yastığa bulaşmıyor. içinde mineral yağ olduğu için almamazlık etmeyim mineral yağ en iyi occlusive maddedir ve cilt ile reaksiyon vermez. vazelin gibi saf formülünü kullanmak rahatsız edebilir ama iyi formüle edildiğinde yeterli miktarda kullanıldığında mükemmel nemlendirir. arkadaşım bunu makyaj altına kullanıyor ve mükemmel bir baz olduğunu söylüyor. bazen basit ürünler işini daha iyi yapıyor.

  29 ocak 2021 12:38