yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (7)
  • medya (2)
  5

  11. normalde bioderma kullanan biri olarak performansını ve kokusuz olmasını beğendim. benim için micellar su alınacaksa bioderma, fiyatları arttığı için de ya simple ya garnier yeterli olabilir.

  7 ekim 20:15

  10. gözlerimi yakmadan maskarayı güzel temizliyor ancak cilt makyajında performansını çok başarılı bulduğumu söyleyemeyeceğim. cildimde sivilce ve kızarıklık olan bölgeleri çekiştirmeden tampon hareketlerle silmeye çalıştığımda buralarda fondöten kalıntıları olduğunu görebiliyordum. makyajın kabasını almak için kullanılabilir ancak tek başına cilt temizliği için yeterli değil.

  bu üründe beni en çok rahatsız eden şey asetona benzettiğim kokusu oldu. Parfüm içermemesi güzel ancak cildimi bu misel su ile her silişimde kokusu sebebiyle yüzüme aşırı kötü kimyasal maddeler sürüyorum hissinden kurtulamadım. o yüzden sevdiğimi söyleyemeyeceğim.

  6 eylül 09:55

  9. deneme amaçlı 19,90 liralık seyahat boyunu aldığım ancak beni oldukça memnun eden temizleme suyu aldı. çabuk bitmemesi için (ve tabii pahalı olduğu için) azar azar kullanıyorum. temizleme sularının iyi olması için yüzümde yağlı bir his bırakmaması, gözlerimi yakmaması ve sildikten sonra az bir kullanımla temiz hissettirmesi kriterlerinin hepsini karşılayan ürün bulmak zor oluyor. göz makyajını (özellikle yoğun kullanılan rimeli ) bir kerede tamamen çıkardığını söyleyemem, göz makyajı için ayrı ürün kullanıyorum genelde. ancak zorunda olduğunuz durumlarda yeterince ürün kullanırsanız gözleri de temizleyebilirsiniz ve daha iyisi gözlerinizi ovuştursanız dahi acıtmıyor, yakmıyor. simple indirimde stok yapacağım ürünlerden biri olacak.

  1 mayıs 19:29

  8. beklentimin oldukça üstünde performans gösteren ve bittikçe alacağım bir ürün. maskarayı bol miktarda kullanırım, haliyle temizlemek biraz uğraş istiyor. bu nedenle göz makyajımı yağlı bir his bırakmadan kolayca çıkarması oldukça hoşuma gitti.

  29 nisan 15:48

  7. Yaklaşık 43 liraya aldığım, yüzümü kızartmayan, kurutmayan, yapış yapış hissi bırakmayan temizleyicim. Herhangi bir alerjik reaksiyona sebep olmadı, kuru ciltler hariç herkes sonrasında nemlendiriciye gerek duymadan kullanabilir.Kokusuz olması ise en sevdiğim özelliği

  29 nisan 13:28

  6. Makyajı çıkarmasından pek memnun katılmadığım misel su. Genel olarak misel suları makyajı düzgünce çıkardıktan sonra üstten tekrar geçmek için kullanıyorsanız yeterli olabilir. Ama sadece makyaj çıkarmak için yeterli değil. Bunun dışında ben kendisini bir süre hem cildim hem gözlerim için kullandım ama bugün ürünün arkasında gözle temastan kaçınınız yazdığını gördüm. Bundan sonra kendisini göz makyajım için kullanmayacağım. göz makyajını bu ürünle çıkarmak isteyen süslüler de dikkat etsin :)

  10 şubat 23:01

  5. Garnier gibi yüzü kurutmuyor, özellikle kuru ve çok kuru ciltli iseniz memnun kalacağınız bir micellar su. Ancak maskarayı çıkartmakta kötü, kirpiklerde suya dayanıklı olmayan maskarada bile kalıntı bırakıyor. 

  25 aralık 2018 16:56

  4. simple ürünlerinin ülkemize gelişini çılgınlar gibi kutlayan bloggerların da etkisinde kalarak denemek için alıp kullandım. tahriş etmediği doğru ama beklediğim gibi mucizevi bir temizleme etkisi falan göremedim. yeterli verim alamadığım için ve yüzde ferahlık hissi yaratan temizleyicileri tercih ettiğim için bir daha almayı düşünmüyorum.

  1 aralık 2018 00:10 1 aralık 2018 00:12

  5

  3. Black Friday gratis indiriminden 20 tl ye beklentisiz olarak satın aldım ama çok beğendim. Temizlemesi başarılı özellikle göz makyajımı kalıntısız temizledi, hassas cildimde hiç bir kızarıklığa sebep olmadı sanki saf suyla temizler gibiydi, rahatsız edici kokusu da yok. Aslında gayet kimyasal bir ürün ama nedense kullandığım bir çok markaya göre cildimle iyi anlaştı. Sivilce vs çıkarmadı. Bitince tekrar alır mıyım daha iyisini bulana kadar kesinlile evet!

  29 kasım 2018 14:17

  2. denemek için seyahat boyunu aldım, kokusu yok gözleri yakmıyor ama rimeli çıkarırken kirpiklerim döküldü hemde hiç çekiştirmediğim halde. aylardır la roche posay misel su ile makyajımı temizliyorum hiç kirpiklerim dökülmemişti. bir kaç günlük kullanma sonucu fikrim; ürün güzel içeriği temiz ama ben simple ile yüzümü tamamen temizleyemedim üzerinden yine la roche misel su ile geçiyorum.

  19 kasım 2018 08:19