yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (64)
  • oylar (61)
  • medya (2)
  5

  64. Neredeyse 1 yıldır kullandığım makyaj temizleme yağı. Çok fazla makyaj yapmadığım için performansı hakkında net bir şey söyleyemem, bana yetiyordu. Fiyatı da uygundu. Ancak sanırım kaldırılmış, hiçbir yerde bulamadım.

  10 haziran 02:47

  4

  63. 4-5 aydır neredeyse her gece kullanıyorum ve cildim sivilce çıkarmaya inanılmaz eğilimli olduğu halde çok memnun kaldım. makyaj yapmışsam biraz daha fazla, sadece güneş kremini çözmek istiyorsam daha az alıp 1 dakika kadar masaj yapıyorum. Suyla buluşunca hemen süt kıvamına geliyor ve tamamen arınıyor bence ciltten. İndirimde görürsem tekrar alırım, cildimde hiçbir soruna sebep olmadı

  1 mayıs 19:36

  4

  62. isopropyl palmitateden dolayı ben de tereddüt ederek almıştım ama bu fiyat aralığında ya bunu ya da isanayi deneyecektim (gizlinot: Bildiğim kadarıyla isanada da isopropyl palmitate var) şansımı bundan yana denedim.

  Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum. Cildim kışın kuru, yazın normal ve her zaman sivilceye meyilli bir cilt. Ben de sivilce, kapalı komedon, pütür vs yapmadı. Güneş kremini makyajı da güzel arındırıyor, memnun kaldım.

  Ama ürün biraz çabuk bitiyor sanki biraz fazla almak gerekebiliyor ya da ben mi gereksiz fazla alıyorum emin değilim. Kullanırken azar azar alıp performansına dikkat edecem

  Bittikten sonra meraktan isana ve cosmedi de denemek istiyorum. Onlarına performansına göre tekrar almayı düşünürüm

  1 mayıs 11:06


  2

  61. Makyajı ve güneş kremini çok güzel temizleyen ama bana nur topu gibi kapalı komedonlar hediye eden, içeriğinde isopropyl palmitate bulunan yüz temizleme yağı. 

  Aldığım ilk ay her şey çok güzeldi, çift aşamalı temizlikte ve fiddy metodunda kullandıkça cildimi derinlemesine temizlenmiş hissediyordum. Sonra çenemde ufak ufak kabartılar pütürtüler oluşmaya başladı ve zamanla inanılmaz çoğaldılar. Ürünün içeriğini hiç okumamıştım, buradaki yorumları okuduktan sonra her şey ortaya çıktı. Komedon ve sivilce yatkınlığınız varsa veya geniş gözenekli cilde sahipseniz önermiyorum.

  Kendisiyle vedalaşalı bir buçuk hafta oldu, salisilik asit ve kil maskesine abandım. Şimdilik komedonların bir çoğundan kurtuldum sayılır. 

  1 mayıs 09:46

  5

  60. daha çok fiddy metodu için makyaj temizleme yağı ararken temiz içerikli ve cruelty free olduğu için denemeye karar verdim. yaz olunca malum güneş kremini sürekli yenilediğim için artık akşam eve gelince makyajı temizlemek aşırı zor geliyordu. simple aldıktan sonra kuru elime 2-3 damla döküp avucumda ısıtıyorum zaten rimeli eyelineri falan ovalamadan çıkartıyo hemen ki normalde gözlerim hassastır şişer sürekli bakalım şimdi öyle bir sorun yok olmaz inşş. çok yağlı his bırakmıyor ama ben sonrasında dalin ve celenes yıkama jeliyle yıkıyorum ve ta daa tertemiz bebek cilt. şu an sivilce de yapmadı bakalım göreceğiz.

  28 nisan 10:42

  4

  59. Beni şaşkına uğratan bir temizleme yağı. Çift aşamalı temizliğe bu ürünle başladım. İlk başta 4-5 damla alarak (gizlinot: arkasında 3 yazıyor fakat yettiğini düşünmüyorum) suratımı 20 saniye kadar ovuşturduktan sonra elerimi ıslatıp bir de o şekilde yağı emülsiyon haline getirmiş oluyorum. Asıl şaşırdığım kısım burası, yüzüme ıslak şekilde masaj yaparken bütün gün suratımda olan güneş kreminin beyaz beyaz suratımda çözündüğünü görüyorum ve böyle bir his yok arkadaşlar yani yağ temizleyiciler gerçekten de güneş kremini çözüyor. İçeriğinde komedonejik ajanlar var o yüzden yüzde çok tutulmaması gerektiğini düşünüyorum. (yani fiddy method için falan 10 dk tutulursa sivilce yapabilir.)

  24 nisan 03:15

  3

  58. "güneş kremi yağ bazlı temizleyici ile ciltten arındırılmalı" furyasından sonra denemek için aldığım cilt temizleme yağı.

  ürün 125 ml. içeriğinde paraben, alkol, parfüm, renklendirici yok. 

  bu üründen çok umutluydum fakat aknetrent kullandığımı unutarak ürünü bir hafta denedim ve cildimde aşırı bir yanma, hassasiyet ve sızlama yaptı. aknetrent veya türevi ilaçlar kullanıyorsanız dikkat etmenizi öneririm.

  7 nisan 17:45


  4

  57. Çift aşamalı temizlik için kullandığım bir ürün. Sivilceye meyilli karma bir cildim var fakat herhangi bir soruna yol açmadı bende.

  23 mart 14:26

  5

  56. Bu üründe 3. Şişemdeyim. 2 şişe bitirip tekrar aynı ürünü aldıysam çok sevmişim demektir. Genelde farklı ürünler deniyim hevesim var ama bu ürün hem uygun fiyatlı hem de memnunum macera aramadım. Ellerim ve cildim kuru iken az miktar alıyorum tün yüzüme masaj yapıyorum her şeyi ama her şeyi çıkarıyor. Hiç yağlı his bırakmıyor yine de üstüne yıkama jelimle yıkıyorum bir de. Hep indirimdeyken alıyorum ilk çıktığında 35'e falan alıyordum şu an bilmiyorum. Kutum bitmek üzere yine alacağım ne kadarsa artık. Yine de almaya devam edeceğim. Asla bir hassasiyet, sivilce falan da yaratmadı. Ki cildim hassas maalesef ki. Çok çok memnunum tavsiye ederim.

  3 mart 00:06

  5

  55. çift aşamalı cilt temizliğine başlamak için aldığım ve memnun kaldığım bir temizleme yağı. 

  mağazada alırken boyutu küçük gelmişti, uzun süre dayanmayacağını düşünmüştüm. gayet bereketli bir ürün çıktı. ellerim ve yüzüm kuruyken elime az bir miktar alıp tüm yüzüme uyguluyorum. durularken ılık su kullanıyorum. suyun ılık olmasına dikkat ediyorum çünkü en iyi o şekilde arınıyor. güneş kremimi çıkarmak için kullanıyorum, yüzüm tamamen arınana kadar su bulanık oluyor, tamamen arındığında is duru görünüyor. 

  içeriğinde akneye yol açabilecek maddeler olduğu söylenmiş ama bende sivilce yapmadı. cildimde şu anlık bir problem yapmadığı için riske girmeden tekrar alırım. 

  2 mart 21:34 3 mart 00:16