yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (35)
  • oylar (25)
  • medya (3)
  4

  35. Kuru ve hassas cildime çok iyi gelen bir ürün oldu. Bir sabah bir akşam olmak üzere günde iki kez kullandım. Yüzümü yıkadıktan sonra çok hafif bir gerginlik hissettim ancak cildim yumuşacıktı. Hiç kuruluk yaratmadı ve gerçekten temizlenmiş bir cilt hissiyatı ve görüntüsü verdi. Ayrıca makyajın yüzümde daha canlı durduğunu hissettim. Cildim hassas olduğu için, yeni ürün kullanırken sivilcelenme yapma ihtimaline karşı çekincem olur ancak bu üründe öyle bir sorun yaşamadım. İçeriği de temiz olduğu için tekrar kullanmayı düşünüyorum.

  8 kasım 13:09

  34. Yüzüm aşırı kuru ve egzamaya meyillidir. Kullandığım çoğu yüz yıkama jelleri cildimi aşırı gerdi ve illa bi soruna yol açtı. Bundan çok memnun kaldım ve içeriğinin de temiz olduğunu duydum. Evet aşırı bir nemlemdirmesi yok ama kesinlikle kurutmadı cildimi. Yüz yıkama jelleri ile makyaj çıkarılmasının çok doğru olmadığını biliyor olsam da makyajı gayet iyi çıkarıyor.

  25 ekim 17:54

  3

  33. (mini boyutu için) tanım: nemlendirerek temizleme vaadeden ancak nemlendirmeden iyi temizleyen; içeriğinde sles dahil bol miktarda aşındırıcı, temiz içerikli olmayan kimyasal barındıran; çok az kullanımının yeterli olması sayesinde 50 ml. hacmiyle baya uzun süre kullanım imkanı sağlayan ve tüm drugstore kozmetik marketlerde indirimli olarak 15-16 tl fiyata satılan; tercih edilebilir hiçbir ekstra özelliği bulunmayan bir yüz temizleme jelidir.

  öncelikle belirtmem gerekir ki, bu ürün tek başına benim yazın yağlıya dönen karma cildimi gerim gerim gerdi. bu sebeple kuru ciltliyseniz bence nemlendirme vaadine kanmadan uzak durmanız gereken bir ürün olmalıdır, çünkü gerçekten en ufak şekilde bile nemlendirme sağlamamaktadır. paraben, renklendirici ve parfüm içermemesi güzel ancak içeriğinde yoğun miktarda sülfat bulununuyor, bunu da göz önünde bulundurmakta fayda var. küçük bir paket neredeyse 20-25 gün kullanılacak kadar ürün içeriyor, çünkü az bir miktarı makyajlı bir yüzü kalıntısız şekilde temizlemeye yetiyor. cildimi kurutması haricinde bir alerji, hassasiyet ya da sivilce yaratmadı bende. seyahatlerde kullanmak üzere iyi bir seçim olabilir ki ben de zaten bu ürünü bir seyahatim sırasında denedim.

  özetle; ambalajının pratikliği haricinde ürünün bir numarası olmadığını söyleyebilirim ancak seyahatlerde misel su vb. uğraşmak istemezseniz tek başına iyi bir cilt temizleyici olarak kullanılabilir. nemlendirici desteğini esirgememeniz tavsiyesiyle ürünü kullanmanızı önerebilirim ama şahsen normal hayatta kullanım için fiyat/performans açısından pahalı bir ürün olduğu görüşündeyim.

  18 ekim 10:27

  5

  32. denebunu testerı ile tanıştım ve çok sevmiştim. micel suyla makyajı temizledikten sonra yüzümü yıkarken kullandım.sivilce , kızarıklık, kuruluk yapmadı ve güzelce temizledi. jel olmasına rağmen temizlenmemiş hissi de yoktu. suyla temas edince biraz köpürüyor zaten. alınacaklar listeme ekledim :) 

  15 ekim 21:10

  5

  31. denebunu kutusundan çıkan testerıyla deneme imkanı bulduğum, şu an gratiste fiyatı indirimli olarak 20 tl olan yüz temizleme jeli. testerı 3 ml ve ben yaklaşık 5-6 defa kullanabildim, o yüzden oldukça bereketli olduğunu düşünüyorum, çok az bir miktarı bile tüm yüze yetiyor. ben genelde, bir makyaj temizleme yağıyla (gizlinot: l'occitane shea cleansing oil) makyajımı çıkarttıktan sonra kullandım. jeli kullanmadan önce göz altlarımda rimel kalıntısı vs. olsa da onları da çıkartmayı başardı. gözümü kapatıp göz çevreme uyguladığımda göz yanması vs. gibi bir durumla da karşılaşmadım. nemlendirici özelliğini çok fazla görmesem de ekstra kurutmadı diyebilirim. genel olarak çok beğendim, elimdeki diğer yüz temizleme jellerimi bitirince almayı düşünüyorum 3 ml'si 6 defa kullanılıyorsa 150 ml olan tam boyu 300 defa kullanılır, bence baya iyi fiyat-performans olarak.

  14 ekim 22:07

  3

  30. Daha önce bir diğer başlıkta yazdığım gibi, bugüne kadar uygun fiyatlı ve pahalı bir çok yüz temizleme jeli kullandım. Kullandıklarım arasında gerçekten makyajı çok iyi temizleyen yüz yıkama jellerinden birisi de buydu. Öncesinde herhangi bir temizleme suyuna ihtiyaç duymaksızın, gözümde rimel, kalem, far olmasına rağmen gayet güzel temizleyip cildimi aşındırmadan arındırıyor. Temizleme yönünden hiçbir problem yaşamadım. İçeriğinin de uygun fiyatlı ürünlere göre nispeten daha temiz olması da büyük bir artı. Nemlendirme özelliğine gelirsem, bence ambalaj üzerine bu şekilde bir özellik eklenmesi talihsizlik olmuş zira hiçbir nemlendirme özelliğini göremedim. Cildim karma ve evet kurumadı. Ama nemlendirme vaadini kesinlikle yerine getirmeyen bir ürün. Yine de artıları için indirim zamanlarında alınabilir. Uzun vadede her gün kullanacağım ve vazgeçilmez bir ürün olmaz benim için. Ben bu tarz ürünlerin genelde seyahatlerimde yanımda taşımak için ufak boylarını alıyorum. 

  14 ekim 21:33 14 ekim 21:42

  4

  29. bir alışverişimde gönderilen testerı kullandığımda yüzümde sıfır kalıntı bırakan ürün büyük boyunu satın aldığımda aynı performansı gösteremiyor nedense. içeriği temiz ve erişilebilir fiyatlara satıldığından memniyetle kullanıyorum.

  12 ekim 13:54

  4

  28. Indırımdeyken buyuk boyunu almıstım. Hafif ve kremsi yapıda, içeriği çok temiz olduğu için denemek istedim. Yüzümü yıkadıktan sonra gercekten kuru degılde nemlı hıssedıyorum fakat temızlemıyor gıbı yani cok derınlemesıne temızlemıyormus hıssıne kapılıyorum. Bır daha almam muhtemelen.

  11 ekim 20:52

  4

  27. Normalde la Roche posay toleriane caring wash yüz yıkama jelini kullanıyorum. Dene bunu kutusundan çıkan sample ürününü kullandım ve ben muadili olduğunu düşünüyorum. Yapısı, kokusu, hissi bana çok benzer geldi. Cildimi nemlendirmedi ama kurutmadı da. F/p olarak ben beğendim. İndirimden büyük boyunu 20 liraya aldım. 

  11 ekim 20:28

  26. Şimdiye kadar kullandığım en iyi temizleme jeli. Yapısı çok hafif olmasına rağmen cildimi derinlemesine temizlediğini hissediyorum. Sivilcelenme falan da yapmıyor. Yalnız fiyatı diğer temizleme ürünlerine göre biraz pahalı ama değer.

  23 eylül 16:49 26 eylül 18:03