yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (45)
  • oylar (33)
  • medya (5)

  45. üç dört haftadır yüz temizleme jeli olarak bunu kullanıyorum ve çok sevdim diyebilirim, yıkadıktan sonra yüzümü ışıl ışıl yaptığını fark ediyorum, verdiği nem hoşuma gidiyor ve temizlemesinden de memnunum ama simple ferahlatıcı yüz temizleme jelinin buna göre bi tık daha iyi olduğunu düşünüyorum

  4 haziran 17:12 4 haziran 17:24

  44. yağlı ciltli olmama rağmen etkisini çok sevdim. yumuşaçık yapıyor ve temizliği hissettiriyor. gözenek vs etkisi hak gettire. ve gelelim kokusuna... daha kötü çok az şey koklamışımdır. kardeşim tamam parfümsüz de yani kullanabileceğimiz kadar iyi koksun bari. iki ay sonra kokusu daha da bozuldu ben de korktum attım.

  19 mayıs 02:31

  43. Ürün hassas ciltler için tasarlanmış olmasına rağmen tüm cilt yapısına uygun olduğu vaat ediliyor. Ürün parfüm, alkol, paraben ve hayvansal hiçbir madde içermiyor. Benim bu ürünü alıyor olmamdaki en büyük sebep saydığım bu güzel özellikler olabilir.

  Şimdi ise ürünün bendeki etkilerine bakalım.  Ben sabahları ve akşamları olmak üzere günde 2 defa nemli cildime ürünü uyguladım. İlk etapta bir farklılık olmadığını düşündüm ancak ürünü yaklaşık olarak bir hafta kullandıktan sonra fikrim değişti. Diğer temizleme jellerin den ayıran en önemli özellik ciddi anlamda cildi kurutmaması ve pul pul yapmaması oldu. Tabi benim cildim karma bir cilt yapısına sahip olduğunu için böyle bir etki almış olabilirim sizlerin cilt yapısı kuru ise elbette yapacaktır. Cildimi nemlendirmeye ihtiyaç duymadım ama bu soğuk kış günlerinde hepimiz bir nemlendirici kullanıyoruzdur elbette değil mi? Gözlemlediğim en önemli sonuçlardan birisi de burun çevremi ışıl ışıl yaparak siyah noktalarım da azalma gösterdi. Ayrıca cildimde bir sivilcelenme yapmadı.

  5 mayıs 07:57 14 mayıs 21:34


  4

  42. Kore’den sipariş ettiğim Cosrx low ph gel 2 haftadır gelmeyince ve bu sürenin daha da uzayabileceğini öğrenince, benim de yüz temizleme jelim bitince mecburen aşağıdaki marketten (gizlinot: burada her yerde simple ürünlerini bulabilirsiniz) 150 ml lik olanı aldım. Fiyatı £3.75 (33 tl)

  Bence bu temizleme jeli, bir drugstore ürüne göre baya iyi. F/p açısından bakarsak da tatmin edici bir ürün. Yağlı bir cildim var, mucizeler yaratmasını beklemedim tabi ama beklediğim şeyleri (yağdan arındırma, hassasiyet yaratmama, akne oluşturmama) yerine getirdi, daha ne olsun? Başka bir drugstore yüz temizleme jeli denemedim ama çok high ve mid end ürün denedim, onlarla kıyasladığımda hiç de geride kalmıyor. Extradan bir şey istiyorsanız yani cilt kusurlarınız varsa zaten özel eczane ürünleri ya da daha çok gençler için uygun olan clean and clear gibi ürünler kullanmanız lazım, standart bir drugstore üründen çok şey bekleyemezsiniz. 

  Kıvamı şampuanı andırıyor, beyazımsı şeffaf. Köpürmesi çok kuvvetli değil içeriğinde ikinci sırada Sodium laureth sulfate olmasına rağmen. Ama elinizde köpürtüp yüze sürüp ara ara da suyla tekrar ıslatırsanız tatmin edecek kadar köpürüyor. Bereketli de değil sanırım çünkü üründen baya almanız lazım elinize, güzelce temizlemesi için. Gıcır gıcır yapmıyor, bu yönden vaad ettiği “nemlendirme” efektini yerine getiriyor. Başka bir vaadi yok zaten, değil mi? Cildimin tekrar yağlanma süresinde bi farklılık olmadı. Diğer kullandığım ürünlerde de aynı saatlerde yağlanma başlıyordu. Makyajı çıkarmayı denemedim çünkü makyaj temizleme metodum bu şekilde değil. 

  Kapağı zor açılıyor yalnız onu sevmedim, zaten pompalı olmaması baştan sıkıntılı. Ben ilk iş kapağını açıp kenara yatırıyorum sonra yüzümü ıslatıp bundan bi miktar alıp ağzını kapatıyorum. Çözümünü bu şekilde buldum. 

  Kısacası sevdim ben bu ürünü. Bir daha almam ama sıkıştığımda alırım. 

  5 mayıs 05:30

  3

  41. Gratis indiriminde minik boyunu almıştım denemek için ne çok sevdim ne nefret ettim. Çok hassas karma cildim var genelde temizleme jelleri yüzümü kızartır ama bunun böyle bir etkisi yok. Nemlendirme etkisi de yok sonrasında cildim baya kuru oluyor ama çok da güzel temizliyor. Hassas cildim için kullanıyorum fiyat performans açısından güzel bir ürün.

  25 nisan 04:02 21 mayıs 03:56

  4

  40. Makyajımı tek başına temizlerken, aşırı kuru cildimde herhangi bir gerginlik ya da hassasiyete neden olmadı. Tekrar alınabilir...

  2 nisan 12:43

  5

  39. Yüzüm karma. Yüzümü irite etmedi. Kurutmadan temizledi. Temizledikten sonra yüzüme ışıltı kattı. Sağlıklı bir görüntü oluşturdu.

  24 şubat 23:48


  1

  38. Elimde bulunan 2-3 tester boyu birkaç kez kullanarak deneyimlediğim ve yetersiz bulduğum temizleyici. Ben nemlendirme vaadini zaten gerçekçi bulmuyordum cildimde 30sn duran bir ürün nasıl nemlendirsinki zaten, ama temizleme görevini de tam olarak yerine getiremedi benim cildimde. Memnun kalmadığım için satın almam.

  ilgili medya:
  1
  15 şubat 22:35

  2

  37. bitene kadar kullanacağım ama an itibariyle fark ettim ki asla makyajı güzel temizlemiyor. bundan sonra gül suyuyla siliyorum ve cc krem direkt pamuğa geliyor. hiç hiç hiç memnun kalmadım. nemlendirmesi de yok denecek kadar az. benimle değilsin simple, bu kullandığım bitince asla bi daha almam.

  23 aralık 2019 23:26

  1

  36. içeriğinde paraben, parfüm, alkol, renklendirici bulunmayan ama tamamı nazik(!) içeriklerden de oluşmayan yüz temizleme jeli. sivilceye yatkın bir cildim olduğu için drugstorelarda satılan hiçbir yüz yıkama jelini para verip alamam. numunesini bile korka korka kullanmıştım. zoretaninle normalleşmiş bir cildim var ve 2-3 kerelik kullanım için konuşmak gerekirse temizliği ortalama, gerginlik oluşturmadı ama tek vaadi olan nemlendirme de vermedi. halihazırdaki indirimsiz 40 tllik fiyatı pahalı bile ve ürün ortalamanın altında bence.

  ingilizlerin kendi kullandıkları simple ürünlerinin birebir aynısını bizim ülkeye gönderecek hâlleri yok ya...

  ilgili medya:
  1
  1 aralık 2019 17:01