yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (30)
  • oylar (18)
  • medya (1)
  3

  30. bir üstteki entryi okuyana kadar bende bir tuhaflık olduğunu zannediyordum. hatta acaba adını mı yanlış yazdım diye bile düşündüm. ben de ne zaman kullansam istisnasız minik büyük fark etmeksizin bir sivilceyle karşılaşıyorum. kokusu gerçekten çok kötü. yani bitkisel bir şey gibi değil parfümlü hiç değil. benim öyle koku takıntım yoktur ama sinirimi bozuyor bir de benim cildimdeki etkisi kötü olunca. çok agresif bir kere. tanecikleri yüzünüzde sert bir şekilde hissediyorsunuz. kenarda bekliyordu ancak geçenlerde manikürden sonra ojeden önce bi ellerime süreyim dedim tırnak diplerime iyice yedirip elime sürünce ellerim oldu pamuk gibi ışıl ışıl. beyazlatıcı etkisini de ellerimde gördüm diyebilirim. bitince alır mıyım hayır ama el peelingi olarak hiç değilse kullanıp bitireceğim bir ürün. 

  24 aralık 2019 23:01

  2

  29. Ne zaman uygulasam sonrasinda yuzumde sivilce cikiyor. O kadar iyi yorumlara ragmen bende niye boyle bir etkisi oldu anlamis degilim..

  18 aralık 2019 12:51

  28. Çok harika bir ürün diyemeyeceğim ama indirimdeyken alınıp kullanılabilir. Ben yüzümde çok büyük bir değişiklik hissetmedim açıkçası sadece yüzümü çok kirli hissettiğim zamanlar aaa bak temizledi diye düşündüm ki bu benim yanılsamam olabilir. 

  10 aralık 2019 14:10


  1

  27. diğer simple ürünlerinden memnun kaldığımdan ve peeling arayışında olduğumdan bu ürünü indirim zamanı 19 tl'ye satın almıştım.

  'çok' hassas ciltli iseniz kesinlikle ve büyük harflerle çok dikkatli kullanmanız gereken bir peeling. ürünün kullanım talimatlarında zaten hassas ciltlerin haftada 1 kez kullanması önerilmiş. gelin görün ki ben bir kez kullandıktan sonra bütün hafta boyunca avene'in nemlendirici maskeleri, günde 3 kez nemlendirici, gül suyu, aloe vera ile yüzümü toparlamaya çalışıyorum. yüzümün her yeri pul pul dökülüyor, kızarıyor, geriliyor, kaşınıyor. (gizlinot: pürüzleştirici peeling alıp pürüzlü bir yüze sahip olmak da biraz ironikti. ) bunlarla birlikte çok fazla kimyasal bir kokusu var. buna rağmen ben sanırım 2 veya 3 kez kullanıp şans vermek istedim ama sadece zararını görünce yağlı ciltli olan erkek arkadaşıma verdim. kendisi haftada 2-3 kez kullanmasına rağmen bendeki şikayetleri o yaşamamış ve içerisindeki küçük küçük tanecikler ile temizlemesinden oldukça memnun.

  cilt tipinizi göz önünde bulundurup satın almanızı öneririm, bendeki etkisi tamamen farklıydı.

  10 aralık 2019 12:29

  26. Ne olumlu ne olumsuz bir etkisi olmamış peelingtir benim için. Kullandıktan sonra hafif bir yumuşaklık veriyor yüzüme o kadar. Yüzümde normalde de aktif sivilceler eksik olmadığı için(gizlinot: Hiç bırakmazlar beni çok seviyorlar) sivilce çıkarıp çıkarmadığını kestiremedim.

  7 aralık 2019 17:05

  5

  25. cildi nazikçe temizleyen tanecikler olan bir peeling. 2 tane bitirdim, şu an loreal kahveli kullanıyorum ama kesinlikle tekrar simple tercih ederim. yapısı oldukça güzel, temizlemesini de çok yeterli buldum. karma ve hassas ciltte herhangi bir iritasyona yol açmadı. sadece kokusu çok kötü ama etkisini sevdiğim için çok dert etmiyorum. tüm peelingleri kullandığım gibi haftada 2 gün kullanıyorum.

  23 kasım 2019 10:25

  4

  24. Cildimi diğer peelinglerin aksine yumuşacık yapan ürün, Yumuşaklığı sonraki güne kadar devam ediyor hatta. Taneciklerinin küçük olmasını sevdim yüzü çizmiyor. Pürüzsüzleştirme etkisini görmek için bir süre daha kullanmam gerekiyor sanırım ama gözeneklerimi biraz da olsa azaltmış gibi hissediyorum 

  22 kasım 2019 13:38 22 kasım 2019 15:41


  2

  23. bitirmeye az kala yorumumu yapmak istedim.

  hiç bir artısı yada eksisini görmedim. evet biraz pürüzsüzleştirdi ama daha önce kullandığım peelinglere fark ile çok hafif kaldı. diğer kullandığım peelingler de etkisi ertesi güne kadar sürerken bu ürün ile peeling yapıp yattığımda sabah cildim aynıydı. bir yan etki yaratmadı. kokusu facia. yanmış plastik gibi bir garip ve kötü kokusu var. bir daha almam.

  23 ekim 2019 10:54

  3

  22. Simple markasının saf pirinç tanecikleri içeren görece temiz içerikli peelingi.

  Cildim karmadan kuruya dönük ve özellikle alın ve yanaklarımdaki pütürlerden şikayetçi olduğum için denemek istedim.yaklaşık 1 aydır haftada 1 kez duştan sonra kullanıyorum.cildimde herhangi bir irritasyona sebep olmadı ancak bir vov etkisi de vermiyor.ortalama bir ürün bence.uyguladıktan sonra yüzümde yumuşaklık hissediyorum ancak ertesi güne bu his geçmiş oluyor pütürlerime de gözle görülür bir etkisi olmadı henüz ama bitene kadar kullanmaya devam edeceğim unutmazsam burayı editlerim.

  27 eylül 2019 01:59

  3

  21. Mucize yaratmasa da genel anlamda memnun kaldım. En azından cildimde sivilce veya kızarıklık oluşturmadı. İçinde pirinç tanecikleri bulunduran, parfüm içermeyen, uzun süreli kullanımda pürüzsüzlük veren bir ürün. Youtube ve instagramda çok fazla pohpohlanan bir markaydı ve beklentim çok büyüktü. Garnier, nivea gibi uygun markaların peelinglerinden farkı olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca piyasada yarattıkları imaj ile ürünün içeriği tamamen tezat. Sadece parfüm koymamakla ortaya doğal bir ürün çıkmıyor maalesef. Ne olumlu ne olumsuz bir etki gördüm. Bir daha alacağımı düşünmüyorum.

  Edit: düzenleme yapıldı.

  24 eylül 2019 02:04 24 eylül 2019 02:07