yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (8)
  • medya (3)
  3

  12. benim normalden karmaya dönük cildimi ağırlaştırmadan nemlendiren krem. yalnız yazlarımı çok nemli bir ortamda geçirdiğimi, nemlendirici serumla birlikte kullandığımı ve yaklaşık iki parmak kadar sürdüğümü söylemem lazım. o nedenle kuru ciltler için pazarlanmasına rağmen kuru ciltlilere yetersiz gelebilir. ben de bu yüzden havalar soğumaya başlayınca la roche-posay veya cerave'ye dönmeyi planlıyorum ama yılın bu zamanları memnuniyetle kullandığım bir ürün bu.

  yalnız kozmetik ürünlerin son zamanlarda deli gibi zamlanması gramajını da düşününce fiyatını hak edip etmediğini sorgulamama neden oluyor. jel formunda ağırlaştırmadan nemlendiren ve tüm yıl kullanılabilecek bir nemlendirici öneriniz varsa mesaj kutumu yeşillendirebilirsiniz.

  (lütfen neutrogena hydro boost olmasın yalnız)

  21 temmuz 12:44

  3

  11. Sevip sevmediğimi anlayamadığım simple markasının temiz içerikli nemlendiricisi.

  İçeriği temiz fakat ilk sıralarda dimethicone (gizlinot: Silikon türevi) olduğunu gözden kaçırmışım bu nedenle bir daha tercih eder miyim bilmiyorum.gerçi yüz iyi bir şekilde temizlendikten sonra bir sorun oluşturacağını sanmıyorum ama yine de pek içim rahat etmiyor.

  Ben karma cilde sahibim.üzerinde kuru ciltler için yazıyordu, kargo gelince ona bi şaşırdım.çünkü kuru ciltlere yeteceğini düşünmüyorum.sürdükten 1-2 saat sonra benim yanaklarım kurumaya başlıyor nemlendirmesi çok çok hafif kalıyor bence.zaten bu yüzden beğenip beğenmediğime karar veremedim.yapısı losyon gibi sürünce çok kolay emiliyor, ilk sürünce ferahlatıcı bir etkisi var ve yumuşaklık veriyor yüzüme fakat bu his uzun sürmüyor.fakat bir artı olarak da alnımda fazla yağlanmaya sebep olmuyor.yani hislerim karışık bu nemlendiriciye .d bitene kadar kullanmaya devam edeceğim belki görüşlerim değişir.

  Özetle kötü diyemem ama çok iyi muhakkak deneyin de diyemem ortalama bir ürün bence.

  22 mayıs 22:29

  5

  10. 2 senedir kullandığım üründür.Kuruya dönük karma bir cildim var, aynı zamanda tüylenmeye de yatkınım.Bu ürünü indirimden makyaj altına kullanırım olmazsa birine hediye ederim diye almıştım.

  Kullanınca daha önce denediğim drugstore nemlendiricilerine kıyasla daha başarılı olduğunu gördüm.Etkisini çok beğenince sadece makyaj altına değil esas nemlendiricim olarak da yerini aldı.Bu ürünü kullandığım sürede ne bir sivilce ne de tüylenme artışı gözlemledim üstelik nemlendirmesi de yeterliydi.Makyaj altına sürmek için veya hafif bir nemlendirici arayan karma ciltlilere öneririm.

  Ancak su an maddi olarak tasarruf etmem gereken bir dönemde olduğumdan kardeşi seyahat boy (bkz: Simple hydrating light moisturiser) ile yoluma devam ediyorum.

  26 ocak 02:12 27 ocak 22:37


  3

  9. Ürünün yorumunu bu başlığa mı yoksa (gbkz: simple water boost jel krem nemlendirici) <-- bu başlığa mı yazmam gerekiyor bilmiyorum, kafam karıştı. Kullandığım ürün 50 ml ve ürünün fotoğrafını ekledim.

  (gbkz: simple water boost nem hapsedici krem) ürününü kullandıktan sonra miktarı daha fazla olan bir ürün çeşidi kullanmak istedim ve eklediğim resimdeki ürünü aldım. Kullandığım yanlış bir temizleyiciden dolayı cildim sivilce dolmuştu ve hassaslaşmıştı. Hala cildime ne sürsem anında sivilce çıkıyor. Bu ürünün cildimi, daha fazla zarar vermeden, nemlendirmesini umuyordum ve çok şükür öyle de oldu ama tek bir sıkıntı var. Ne zaman bu ürünü yüzüme sürsem yüzüm kısa bir süre yanıyor ve sonra o yanma hissi tamamen geçiyor. Bu üründeki yanma hissi, önceden kullandığım (gbkz: neutrogena visibly clear yağsız yüz nemlendiricisi) ürünündeki yanma hissinden daha fazla. Bu durum beni aşırı derecede rahatsız ettiği için başka bir nemlendirici alacağım. Eğer daha iyisini bulamazsam bununla devam ederim çünkü içinde parfüm, alkol vs. olmayan yüz nemlendiricisi bulmak gerçekten çok zor.

  ilgili medya:
  2
  19 ekim 2020 14:39

  4

  8. yağmur vardar'ın bir videosunda görüp almıştım. baz olarak gayet güzel tutuculuğu yerinde, fakat bir "hydrating booster" olarak değerlendirirsek verdiği nem çok yetersiz. kuru ciltleri tatmin etmez normal ve karma cilter memnun kalır. ayrıca 25 ml lik boyuna ve performansına karşın fiyatı çok pahalı bence (gizlinot: indirimsiz 60 lira indirimli 30 lira civarında)

  1 nisan 2020 02:08

  4

  7. Mezuniyet törenimde yapacağım makyajda baz olarak kullandığım üründür kendisi.Sürdükten sonra 1-2 dakikada emiliyor ve hoş bir his bırakıyor cildinizde.Makyajımı çok güzel tutmuştu benim,hiç akma/kusma olmadı.Kullanmaya devam edeceğim.

  13 haziran 2019 16:05

  6. 50 mllik fiyatı şu sıralar 50₺ olan krem. indirimde ise aşağı yukarı 30-35₺ bulunabilir.

  piyasadaki yüksek fiyatlı ama az ml kremlerin çabuk bitişi üstüne bi de habire devam eden zamlara karşı bu işe can dayanmaz dedim ve kendimi uygun fiyatlı bir nemlendirici arayışında buldum.

  bu tarz uygun fiyatlı tüm nemlendiricileri denedim ve fiyat performans açısından içlerinden en iyisi bu.

  içerik olarak sürdüğünde garip bir koku yok, sonrasında yüzde yapış yapış bir his bırakmıyor, hızlı emiliyor, nemlendirme oranı da idare eder. bi kremden ne beklenirse yapıyor kendince,  “işte bu!” dedirtmez ama e bu fiyata daha ne istiyim. 

  26 mayıs 2019 03:05 26 mayıs 2019 03:06


  5. Ürünün ilk piyasada görünmeye başladığında indirimden almıştım. Özellikle duştan çıktıktan sonra kullandığım ürünün burnumda vs buluna siyah noktalarımı yok ettiğini düşünüyorum. Sürdüğüm andan itibaren ferahlatıcı etkisini çok net hissettim. Bir çok arkadaşıma önerdiğim ve kullananlardan hep olumlu tepkiler aldım.

  30 ocak 2019 03:29

  4. Youtuberlar tarafından çok övülen bir marka olduğu ve temiz içeriğe sahip olduğu için bu kremden edindim. Ancak çok kuru ve nemsiz cildime yeterli gelmedi. Biraz gereksiz övülen bir marka olduğunu düşünüyorum zira içinde alkol,paraben,parfüm yok ama bunun yanında yararlı ve doğal bir içerik de yok.

  15 ocak 2019 01:33

  3. çok ferahlatıcı bir etkisi var, gerçekten yüzüme su çarpmışım hissi veriyor. nemlendirme etkisi çok uzun sürmüyor ama o ilk hissiyat çok güzel. kara kış günlerinde değil ama baharda ve yazın güzel kullanılır, cildi yağlı da bırakmıyor

  26 aralık 2018 09:19