sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  • girdiler (61)
  • medya (2)

  61. ferahlatıcı yüz temizleme jelini alma gafletine düştüğüm, iyi kalpli cilt bakımı vaadeden ingiliz menşeili drugstore markası. Ferahlatıcı yüz temizleme jelini çok az miktarda kullandığım halde yüzümden arınmak bilmiyor. Yeteri kadar durulayamadığımda yüzümde yapış yapış bir his bırakıyor. Bu ürünü başka bir arkadaşım da kullanıyor ve aynı şeylerden şikayet ediyor kendisi de. Markanın bu ürünü dışındaki diğer ürünlerini denemedim ama ilk izlenim olarak bende kötü fikirler oluşturarak yer etti. Makyaj temizleme yağını da indirimde alıp kullanmayı düşünüyorum.Onu da beğenmezsem bir daha yanına yaklaşmam. Yurdumuza yeni gelen her marka gibi fazla şişiriliyor bence.

  8 haziran 16:21 8 haziran 16:22

  60. göründüğü kadar da “simple” olmayan marka.

  içeriği aslında tanıtıldığı gibi temiz değil. başlarda tanıtıma aldanıp yüz temizleme jelini ve yüz nemlendiricisini Aldım ama hassas cildim bana bu yüzden biraz dargın. krem bir şekilde birkaç sivilce hediye ederek bitti fakat temizleme jeline elim o kadar zor gidiyor ki. Sırf bitirmek için yeni ürün almayayım dedim, bunu kullanırken cildime kötülük yapıyormuşum gibi geliyor. Gözle görülür bir kötülüğü yok gibi ama temizlik hissi vermiyor, yüzü kurutmama iddiasına yönelik bir şey yaptığını da maalesef göremedim. kuru ve hassas cildime göre değilmişsin simple, başka bir ürününe de elimin gideceğini sanmıyorum.

  ekleme: her zaman elimdeki az iş gören cilt bakım ürünlerini yenileyecek kadar iyi bir ekonomiye sahip olmadığım için özür dilerim. girdide bu kadar tepki görecek ne vardı anlamadım ama elbet vardır benim göremediğim bir şeyler.

  26 mayıs 03:39 26 mayıs 11:10

  59. Sevgili (yazar: Gizemdr) nin bahsettiği minik ürunlerden gratis reyonlarında da gördüm. Hatta güneş koruyuculu nemlendiricisini deneme amaçlı satın aldım. Küçük çantaya atmalık hani sephora'nın geçen sene doğum günü hediyesi olarak verdiği kapaklı plastik poşet maskeleri gibi. Mini mini 50 ml lik ürünler. kapaklı ve poşet oluşunun gerçekten çok pratik olduğunu düşünüyorum.

  Bitirdikten sonra ürün deneyimimi de paylaşacağım.

  Güncelleme: Ben ürünü Gratis anneler günü indirimine özel olarak 11,75 TL ye satın aldım.

  10 mayıs 01:24 10 mayıs 10:46

  58. migroslara yeni ürünleri gelmiş. bee beauty maskelere benzeyen kapaklı paketlerin içerisinde farklı ürünlerin 50ml'lik paketleri şeklindeler. paketleme olarak çok kullanışlı görünüyor. seyehatlerde götürmelik ya da çantaya atmalık olarak güzeller. fiyatları ise 20 tl civari.

  ilgili medya:
  1
  9 mayıs 22:40

  57. Denebunu.comdan çıkan testerlerden  moisturising facial wash isimli nemlendirici yüz temizleme jeli çıktı.Kullandim ve ertesi gün uyandığımda suratımda kırmızı lekelerin olduğunu farkettim.Suratım pütür pütür ve çok kızarıktı.Cildim şuan berbat halde.(2 gün oldu süreli)Üstünde hassas ciltler için yazan ürün suratıma alerji yaptı.Bu markaya şans vermek istiyordum,asla hiçbir ürününü kullanmayacağım.

  16 mart 10:49

  56. İçinde 3 tane madde olmadığını yazdıkları için ve muhtemelen pakedi de yeşilli olduğu için insanlarda temiz içerik algısı yaratıyor. Ama arkayı çevirip baksalar daha 2. Maddeden sls ile başlıyor o içerik. Temiz içerik diye yazılıyor sürekli akışta çok denk geldim. Değil. Keşke büyük harf olsa. Temiz memiz değil.

  3 şubat 11:57

  55. "kardeş, bunun içinde zararlı kimyasal yok demişsin ama yüz temizleme jelinde sodium laureth sulfate var?" demek istediğim marka.

  23 ocak 08:41 23 ocak 08:41

  54. Fazla simple...

  Tanım: ingiltereden türkiye’ye yeni giriş yapan kozmetik markası. Ünilever şirketler bünyesinde buarada

  Bende gece için olan nemlendiricisi var. Kokusuz, çabuk emiliyor verdiği nem fena değil. Ben kalın tabaka halinde geceleri maske gibi sürüyorum. çok bayıldım mı hayır, ama kötü bir tarafınıda görmedim ortalama diyebilirim. İçerikten anlamadığım için o konuda yorum yapamıyorum ne yazık ki

  Fakat o nasıl dandik ambalajdır. Hobby’nin eskiden kutuda el kremleri olurdu plastik işte tam olarak hobby el kremini kullanıyormuşum gibi hissetiriyor bana. Anladık basit ama bence daha iyisi olabilirmiş. Genel olarak benim için eh işte 

  23 ocak 05:44

  53. denemeyi düşünen varsa gratisten falan değil migrostan alsın. bugün 400 ml makyaj temizleme suyu gratiste 29 migrosta 19 liraydı.

  26 aralık 2018 18:41

  52. Gratis indiriminden denemek amacıyla hassas ciltler için olan yüz yıkama jelini aldım. Yıkarken yumuşacık bir his veriyor. İçerisine de 2-3 damla çay ağacı yağı damlattım. Şimdilik memnun gibiyim.

  13 aralık 2018 19:47