sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
 • girdiler (55)
 • medya (0)

55. Gratis indiriminden denemek amacıyla hassas ciltler için olan yüz yıkama jelini aldım. Yıkarken yumuşacık bir his veriyor. İçerisine de 2-3 damla çay ağacı yağı damlattım. Şimdilik memnun gibiyim.

13 aralık 19:47

54. ben açıkçası markayı öncesinde çok da tanımadığımdan fiyatlarının türkiye'de ne kadar abartıldığını tam olarak anlayamamıştım.

şu anda igiltere'den iş seyehattinden yeni geldim. oradaki fiyatlarını da buradaki fiyatlarını da inceleme fırsatı buldum.

sadece tek bir örnek vereceğim ve yorumu size bırakacağım süslülerim.

markanın makyaj temizleme mendilleri indirimsiz olarak marketlerde 2,5 pounda satılıyor. hadi bu marka poundu şu anda 7 liradan çeviriyor diyelim. 17,5 tl olarak marketlerde görmek isteriz biz bunu indirimsiz olarak değil mi? sonuçta orada markette satan adam da karıyla ve vergisiyle satıyor. peki bizde indirimsiz olarak güncel fiyatı ne kadar?

35,90 tl?

aradaki 18,4 tl'lik fark nereden geliyor?

bakın bunun dövizin yüksekliği ile açıklanabilirliği yok.

uzun bir girdi oldu kusura bakmayın ama ben artık sömürülmekten bıktım. artık sadece almıyorum demek de yetmiyor. birileri bunların farkında değil, alıyor ve marka kazanıyor. alan mutlu, satan mutlu yani...

fransa ufacık bir zamma ayaklanmışken biz neden iki katı pahalılığa sesimizi çıkarmıyoruz? alıştık çünkü.. kabul ediyoruz her şeyi..

boşverin kardeşlerim biz de devlet adamlarını ve büyük iş adamlarını doyuralım...

sonuçta biz zengin milletiz, basit bir mendile bile ingiltere'den iki kat daha fazla verecek paramız var...

5 aralık 20:28

53. hakkında yorumları (link: http://eleganceist.com/simple-cilt-bakim-urunleri-incelemesi/ okuyunca) öyle ahım şahım bir şey olmadığını anladığım, kanımca yine gratiste satılan ve simple a göre daha uygun fiyata gelen swiss image markasına karşı bir üstünlüğü olmayan ürünlere sahip ingiliz markası. bir kere fiyatları öyle çok da uygun sayılmaz ama dolr kuru diyelim, beni en çok irrite eden noktası fazlasıyla reklam ve işbirliği yapmalarıydı. yine de uygun fiyatlı ve tamamen olmasa da kısmen temiz içerikli diye tercih edebilirdim. kağıt maskeleri övülmüş, belki ondan alırım indirimde.

30 kasım 18:15


52. Makyaj temizleme mendilini bir süredir kullanıyorum. Ten ve göz makyajını 2 mendille temizleyebiliyorum fakat gözlerimde bir hassasiyet yarattı. Özellikle lens varken. Bir daha alacağımı hiç sanmıyorum.

17 kasım 00:34

51. yapılan aşırı aşırı reklamdan ötürü gördüğüm yerde kaçmak istiyorum. yılllar önce estee lalonde videolarında bahsederdi hep, keşke bizde de olsa derdim. aman eksik olsun valla bi trendyol reklamları bir de simple reklamlarından koşarak uzaklaşıyorum.

16 kasım 21:02

50. Ülkemize iyi kalpli cilt bakımı sloganıyla giriş yapan marka ama nemlendirici yüz temizleme jeli ürünün arkasında eşek gibi sodium laureth sulfate yazıyor, internet diye bir şey var insanları salak yerine koymasanız artık.

15 kasım 23:10

49. Son gratis indirimi (!) sırasında artık bir deneyeyim diyip micellar suyunu, makyaj temizleme mendilini ve kağıt maskesini aldım. Maske ile ilgili tek yorumum, paketten çıkarıp katlanmış o vıcık vıcık şeyi açmak bir işkence. Kokusu benim için baya dayanılmaz. Artı olarak hiçbir nemlendirme etkisini de görmedim. Kendi kremim bile daha çok nemlendiriyor.

13 kasım 00:54


48. İngiliz ürünleri nedense türkiye’de bi çılgın fiyatlara satılıyor, tamam pound tl’ye göre cok pahalı ama gercekten bu kadar abartmaya gerek var mı? Tıpkı Batiste kurı sampuanlarda olduğu gibi Simple ürünlerini de güzel indirimler haric kimse kullanamayacak raflarda cürüyüp gitcek

12 kasım 19:06 12 kasım 19:07

47. reklam kampanyasından daha farklı bir şeyi dile getireyim. o fiyatlar ne öyle ? drugstore markası güya tamam yurtdışında öyle olması kolayken türkiyede döviz vs yüzünden olamayabilir fakat indirimsiz fiyatı 50 lira olan makyaj temizleme yağı nasıl drgustore ürünü oluyor arkadaş? niveanın gül serisini kullanır yarı fiyatına makyajıı rahat rahat çıkarırım yahu

12 kasım 19:03

46. Göz makyaj temizleme suyum bittiği için bir bakayım dedim ama indirimli fiyatları nasıl 30 küsür tl olabiliyor hadi ordan dediğim marka

10 kasım 11:21