sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
 • girdiler (57)
 • medya (0)

57. İçinde 3 tane madde olmadığını yazdıkları için ve muhtemelen pakedi de yeşilli olduğu için insanlarda temiz içerik algısı yaratıyor. Ama arkayı çevirip baksalar daha 2. Maddeden sls ile başlıyor o içerik. Temiz içerik diye yazılıyor sürekli akışta çok denk geldim. Değil. Keşke büyük harf olsa. Temiz memiz değil.

3 şubat 11:57

56. "kardeş, bunun içinde zararlı kimyasal yok demişsin ama yüz temizleme jelinde sodium laureth sulfate var?" demek istediğim marka.

23 ocak 08:41 23 ocak 08:41

55. Fazla simple...

Tanım: ingiltereden türkiye’ye yeni giriş yapan kozmetik markası. Ünilever şirketler bünyesinde buarada

Bende gece için olan nemlendiricisi var. Kokusuz, çabuk emiliyor verdiği nem fena değil. Ben kalın tabaka halinde geceleri maske gibi sürüyorum. çok bayıldım mı hayır, ama kötü bir tarafınıda görmedim ortalama diyebilirim. İçerikten anlamadığım için o konuda yorum yapamıyorum ne yazık ki

Fakat o nasıl dandik ambalajdır. Hobby’nin eskiden kutuda el kremleri olurdu plastik işte tam olarak hobby el kremini kullanıyormuşum gibi hissetiriyor bana. Anladık basit ama bence daha iyisi olabilirmiş. Genel olarak benim için eh işte 

23 ocak 05:44

54. İçinde paraben ve alkol yok diye içeriği temiz zannedilen kozmetik markası. İçeriğinde dimeticon, pentyleneglycol vb. İçerikler var. Ayrıca cetylpalmitate adlı içerik hayvanlardan da elde ediliyor. Bununla ilgili hiç bir bilgi verilmemiş o yüzden crueltyfree yazmasına rağmen beni ikilemde bırakıyor. Sonuç olarak kötü içerik sadece paraben, parfüm demek değil. Hatta türüne göre yeri geldiğinde bunlar kötü içerik bile sayılmayabiliyor. Lütfen artık bilinçlenelim daha çok okuyalım. Markanın yapıştırdığı her etikete lap diye atlamayalım. 300-500 lira verdiğimiz büyük vaatlerle aldığımız kremlerin bile içeriği cildimizi yavaş yavaş yıpratıyor.

12 ocak 13:46

53. denemeyi düşünen varsa gratisten falan değil migrostan alsın. bugün 400 ml makyaj temizleme suyu gratiste 29 migrosta 19 liraydı.

26 aralık 2018 18:41

52. Gratis indiriminden denemek amacıyla hassas ciltler için olan yüz yıkama jelini aldım. Yıkarken yumuşacık bir his veriyor. İçerisine de 2-3 damla çay ağacı yağı damlattım. Şimdilik memnun gibiyim.

13 aralık 2018 19:47

51. ben açıkçası markayı öncesinde çok da tanımadığımdan fiyatlarının türkiye'de ne kadar abartıldığını tam olarak anlayamamıştım.

şu anda igiltere'den iş seyehattinden yeni geldim. oradaki fiyatlarını da buradaki fiyatlarını da inceleme fırsatı buldum.

sadece tek bir örnek vereceğim ve yorumu size bırakacağım süslülerim.

markanın makyaj temizleme mendilleri indirimsiz olarak marketlerde 2,5 pounda satılıyor. hadi bu marka poundu şu anda 7 liradan çeviriyor diyelim. 17,5 tl olarak marketlerde görmek isteriz biz bunu indirimsiz olarak değil mi? sonuçta orada markette satan adam da karıyla ve vergisiyle satıyor. peki bizde indirimsiz olarak güncel fiyatı ne kadar?

35,90 tl?

aradaki 18,4 tl'lik fark nereden geliyor?

bakın bunun dövizin yüksekliği ile açıklanabilirliği yok.

uzun bir girdi oldu kusura bakmayın ama ben artık sömürülmekten bıktım. artık sadece almıyorum demek de yetmiyor. birileri bunların farkında değil, alıyor ve marka kazanıyor. alan mutlu, satan mutlu yani...

fransa ufacık bir zamma ayaklanmışken biz neden iki katı pahalılığa sesimizi çıkarmıyoruz? alıştık çünkü.. kabul ediyoruz her şeyi..

boşverin kardeşlerim biz de devlet adamlarını ve büyük iş adamlarını doyuralım...

sonuçta biz zengin milletiz, basit bir mendile bile ingiltere'den iki kat daha fazla verecek paramız var...

5 aralık 2018 20:28

50. hakkında yorumları (link: http://eleganceist.com/simple-cilt-bakim-urunleri-incelemesi/ okuyunca) öyle ahım şahım bir şey olmadığını anladığım, kanımca yine gratiste satılan ve simple a göre daha uygun fiyata gelen swiss image markasına karşı bir üstünlüğü olmayan ürünlere sahip ingiliz markası. bir kere fiyatları öyle çok da uygun sayılmaz ama dolr kuru diyelim, beni en çok irrite eden noktası fazlasıyla reklam ve işbirliği yapmalarıydı. yine de uygun fiyatlı ve tamamen olmasa da kısmen temiz içerikli diye tercih edebilirdim. kağıt maskeleri övülmüş, belki ondan alırım indirimde.

30 kasım 2018 18:15

49. Makyaj temizleme mendilini bir süredir kullanıyorum. Ten ve göz makyajını 2 mendille temizleyebiliyorum fakat gözlerimde bir hassasiyet yarattı. Özellikle lens varken. Bir daha alacağımı hiç sanmıyorum.

17 kasım 2018 00:34

48. yapılan aşırı aşırı reklamdan ötürü gördüğüm yerde kaçmak istiyorum. yılllar önce estee lalonde videolarında bahsederdi hep, keşke bizde de olsa derdim. aman eksik olsun valla bi trendyol reklamları bir de simple reklamlarından koşarak uzaklaşıyorum.

16 kasım 2018 21:02