yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (75)
  • medya (2)

  75. Tanım :ingilterenin 1 numaralı yüz bakım markası olduğunu iddia eden marka. Temizleme yağını ve jelini kullandım. Yağın güneș kremini iyi çözdüğünü ve cildi temizlemede iki așamalı yöntemi kullananlar için güzel bir alternatif olduğunu söyleyebilirim, ancak benim cildimde ekstra sivilceye vs.neden olmamıșken ablamda oldu, sivilceye meyilli çok hassas ciltler için uygun olmayabilir. Yağı bir iki damla kuru ellerime döküp yüzüme masaj yapar gibi uyguluyordum, gözlerimede yanma sorunu olmadı. Temizleme jeli ise kurutmadan güzelce temizleme yağını çıkarıyor, tek bașına kullandığımda da kurutma vs yapmadı. Not:İnsanların özel hayatlarının marka bașlığı altında markadan bağımsız olarak, bilgi içermeden konușulmasının formata uymadığını düșünüyorum. Marka bașlıkları hakkında direkt olarak kişisel deneyimlerimizi ve ürün yorumlarımızı yazarsak daha faydalı olur fikrimce. Konu dıșı sekmesinde kișiler hakkında konușabiliriz.

  13 şubat 18:21

  74. Maalesef benim için basit bir market markası olandır.

  19 ekim 2019 04:59

  73. Markanın kağıt maske çeşitlerinden birer ikişer indirim zamanında alıp denemek için köşeye koymuştum. Nemlendirici etkili maske sayım daha fazlaymış en sağlıklı yorumu onun icin yapabilirim. Kuruluk hissettiğimde yada kil maskesi yaptıktan sonra kullanırım. Ve yüzüm nemli olmanın verdiği hisse kavuşur. Yumuşak dolgun olur hemen. Bu etki cok uzun sürer mi? En az 3-4 saat sürüyor. Kağıt maskelerden beklentim cok yüksek olmadığı icin ben sevdim bu maskeleri. Bu ürünler dışında spf içeren mini boy kremini kullanmıştım. Sivilce yaptı yüzümde. Temizleyicisinin 3-4 sample i vardı elimde. Tatilde kullandım. Kurutmadı ve misel sudan sonra makyajımı onunla yıkadım temizlik hissi güzeldi. 

  19 ekim 2019 04:08


  72. içerikleri öyle çok da ''simple'' olmayan bir marka. Ayrıca Avrupa'da fiyatları son derece uygun hele kampanya olursa bedavaya geliyor neredeyse. Türkiye'de pazarlamasını çok iyi yaptılar diye düşünüyorum.

  velhasıl, temiz içerik hassasiyetiniz varsa başka markalara yönelin ve simple markasına boş yere bu paraları vermeyin derim, (makyaj temizleme mendilleri hariç) hiç değmez.

  20 eylül 2019 13:21

  71. su bazlı nemlendiricisini acı içinde yüzümü yıkayarak cildimden arındırmaya çalıştığım marka. maalesef abartmıyorum, cildimi kıpkırmızı yaptı ve yaktı. kırmızılık kalıcı olmadı şükürler olsun ama nasıl bu kadar yakabildi aklım almıyor. resmen gözlerimi yaşarttı. bu arada belirtmeliyim, cildim hiç hassas değil şu zamana kadar hiç bir cilt ürününden böyle tepki görmemiştim. acaba o an beraber kullandığım tonik yüzünden mi diyerek tekrar denedim ama yok hala yakıyordu. halbuki yurtdışında görüp o an param olmadığı için alamadığıma üzülüp geleceğini görünce çok heyecanlanmıştım. şaşırttı ve üzdü.

  20 eylül 2019 13:14

  70. Ürünlerin içeriğine baktığımda hani bunun neresi simple? Bu bildiğin complicated dediğim marka. Micellar suyundan memnun kalmama rağmen biraz içeriklerini okuyunca vazgeçtim. Hayır bu bir kötü kalpli cilt bakımı. 

  20 eylül 2019 02:24

  69. Gelmeden evvel influencerlara bol bol reklam verip tüm kişisel bakım mağazaları ve bazı büyük marketlerde satışa çıkan ingiliz bir drugstore cilt bakım markası.

  Türk pazarına yeni girmesine rağmen epey de iyi bir satış ivmesi yakaladı.

  Ürünlerine gelirsek ben içinde parfüm olmamasi dışında öyle çok masum ve adıyla müsemma “simple” bir içerik görmüyorum. Miselar suyu piyasada bulunan herhangi bir miselardan üstün değil. Kremleri vasat ötesi. 

  Gelgelelim benim en sevmediğim iki ürünü yine herkesin bayıldığı makyaj temizleme mendili ve ferahlatıcı yüz temizleme jeli.

  Makyaj temizleme mendili büyük, yeterince ıslak, makyaj temizlemesi fena değil ama benim cildimi cayır cayır yakıyor. Şu an tatilde olduğum için mecbur kullanıyorum yanıma bunu almıştım sadece. Genel olarak makyaj temizleme mendilleri cilt temizleme rutinime dahil değildir zaten kolaylık olsun dedim bu kez ama pişman oldum.

  Yine bu markanın seyahat boyu yüz yıkama jelini aldım. Ferahlatıcı olan. Ferahlattığı falan yok zaten de arkadaş bu jeli ciltten arındırmak öyle zor ki.. resmen tutunuyor cilde tabaka halinde. Üstelik silikon pedlerle iyice yumuşatıp kasaj yaptığım halde köpük veya süte dönüşüp erimiyor. Cildimi kurutmadı ama. Yine de asla kullanmam çünkü yanaklarımda sivilce yaptı.

  Ek olarak aylardır rozasea atağı yaşamazken bu ürünleri kullandığım şu son bir haftadır cildim devamlı hassas ve kırmızı. Tatilden sonra doğru çöpe gidecekler. Bir daha da bir şeyini almam zaten.

  20 eylül 2019 02:13


  68. İçinde likit parafin bulunan ürünler satan marka.

  7 eylül 2019 21:05

  67. Türkiye’de ederinin kat kat üstünde satılan marka. İngiltere’de yüz temizleme mendilini 1.5 pound’a almıştım marketten. Türkiye’de indirimsiz fiyatının 40 tl olduğunu görünce şok geçirdim. 1 pound = 6.5-7 tl civarı. Ha beklemiyorum direkt burada da aynı fiyattan satılsın ama 40 tl nedir? 

  14 ağustos 2019 14:05

  66. Bazı ürünleri çok iyi olan çoğu ürünü de fiyatını hak etmeyen marka

  14 ağustos 2019 02:24