yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (81)
  • medya (2)

  81. uzun süredir birçok ürününü kullanan birisi olarak hakkında birkaç kelam etmek isterim.

  öncelikle belirteyim cilt tipim karma ve lekelenmeye eğilimli, alın bölgem de dönem dönem sivilcelenir şu minik minik pütür pütür -her yer ikileme oldu, neyse- olanlardan. en önemlisi de cildimin aşırı hassas olması; alcohol denat içeren ürünleri kullandığım zaman bütün yüzüm kızarıp kaşınıyor.

  ingiltere'nin bir numarası, %0 alkol, sert kimyasal, parfüm, paraben gibi ibareleri de beni satın almaya teşvik etti yalan yok.

  simple, bugüne kadar kullandığım fiyat/performans olarak en en en iyi olan marka, açık ve net. içerik olarak temiz olmadığı yazılmış burda fakat ben cildimin verdiği tepkilere bakarak içinde sert kimyasal olmadığını anlayabiliyorum. cildim mevsimsel olarak yağlanıp aynı şekilde bölge bölge kuruluk da gösterebiliyor. simple'ın her duruma uygun bir temizleyicisi ve nemlendiricisi var, ben de buna göre seçiyorum hangisini kullanacağımı. özellikle nemlendiricilerinin nemlendirme düzeyleri çok tatmin edici. bende herhangi bir sivilcelenmeye, kuruluğa veya yağlanmaya sebep olmadı bugüne kadar.

  yanisi süslüler; neutrogena, nivea gibi hiçbir faydasını görmediğim markalardan sonra simple inanılmaz iyi geldi cildime. bu yüzden, deneyimlerime de dayanarak, şans verilmesinden yanayım fakat çok ters reaksiyonlar veriyorsa cildinizde demek ki sizin için uygun değil, doğru markayı bulana kadar devam.

  13 haziran 23:45

  80. Ben türkiyeye ilk geldiğinde misel suyunu ve hassas ciltler için olan temizleme jelini almıştım. Bir süre önce kullandım ve iki üründen de memnum kaldım. nemlendiricileri pek bana uygun gözükmediği için denemedim ama bu iki ürünü de tekrar alabilirim.

  13 haziran 17:13

  79. adı "simple" olmasına rağmen içeriği çok da "simple" olmayan ürünlerdir.

  13 haziran 12:18


  78. Kullandigim hic bi urununden cok memnun kalmadim. Akneye musait ciltler nemlendiricisine dikkat etsin. Anlasamadim ben. 

  13 haziran 12:10

  77. insanı yoracak seviyedeki influencer markeTing çalışmaları sebebiyle sözlükte sevilmediğini düşündüğüm marka. Ben türkiye'de olmadığı zamanlardan beri misel sularını ve makyaj temizleme mendillerini kullanıyorum. Her iki ürün de benim severek kullandığım, gözümü yakmayan, cildimi tahriş etmeyen iyi ürünler. Bunun dışında türkiye'ye geldikten sonra yağ bazlı temizleyicisini denemiş, ondan da memnun kalmıştım. Zaman içinde başka ürünlerini de denemek isterim açıkçası.

  13 haziran 06:51

  76. Ben su bazlı nemlendiricisinden de güneş koruyuculu nemlendiricisinden de memnun kaldım, ancak biraz daha içeriği temiz markalara yoneliyorum bu dönem o yuzden kullanmayacağım.

  Peelingini kullanmaya devam edeceğim. Minik partikullu cok nazik bir peeling ve yaptıktan sonra cildim yumuşacık oluyor. Kokusu berbat.

  13 haziran 04:05 13 haziran 11:47

  75. Herkes yerin dibine sokmuş ama arındırıcı peelinginden çok memnun kaldığım markadır.

  13 haziran 03:06


  74. Tanım :ingilterenin 1 numaralı yüz bakım markası olduğunu iddia eden marka. Temizleme yağını ve jelini kullandım. Yağın güneș kremini iyi çözdüğünü ve cildi temizlemede iki așamalı yöntemi kullananlar için güzel bir alternatif olduğunu söyleyebilirim, ancak benim cildimde ekstra sivilceye vs.neden olmamıșken ablamda oldu, sivilceye meyilli çok hassas ciltler için uygun olmayabilir. Yağı bir iki damla kuru ellerime döküp yüzüme masaj yapar gibi uyguluyordum, gözlerimede yanma sorunu olmadı. Temizleme jeli ise kurutmadan güzelce temizleme yağını çıkarıyor, tek bașına kullandığımda da kurutma vs yapmadı. Not:İnsanların özel hayatlarının marka bașlığı altında markadan bağımsız olarak, bilgi içermeden konușulmasının formata uymadığını düșünüyorum. Marka bașlıkları hakkında direkt olarak kişisel deneyimlerimizi ve ürün yorumlarımızı yazarsak daha faydalı olur fikrimce. Konu dıșı sekmesinde kișiler hakkında konușabiliriz.

  13 şubat 18:21

  73. Maalesef benim için basit bir market markası olandır.

  19 ekim 2019 04:59

  72. Markanın kağıt maske çeşitlerinden birer ikişer indirim zamanında alıp denemek için köşeye koymuştum. Nemlendirici etkili maske sayım daha fazlaymış en sağlıklı yorumu onun icin yapabilirim. Kuruluk hissettiğimde yada kil maskesi yaptıktan sonra kullanırım. Ve yüzüm nemli olmanın verdiği hisse kavuşur. Yumuşak dolgun olur hemen. Bu etki cok uzun sürer mi? En az 3-4 saat sürüyor. Kağıt maskelerden beklentim cok yüksek olmadığı icin ben sevdim bu maskeleri. Bu ürünler dışında spf içeren mini boy kremini kullanmıştım. Sivilce yaptı yüzümde. Temizleyicisinin 3-4 sample i vardı elimde. Tatilde kullandım. Kurutmadı ve misel sudan sonra makyajımı onunla yıkadım temizlik hissi güzeldi. 

  19 ekim 2019 04:08