girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • medya (1)

20. Son videosunda tüm yüzüne duochrome makyaj yaptı!

ilgili medya:
1
29 temmuz 06:57

19. tırnaklarımla ilgili çok sık sorun yaşadığım için youtube'da tırnak uzatma videosu ararken kendisine denk geldim ve yeni bağımlılığım oldu. uzun zamandır bu kadar eğlenceli bir kanal izlemiyordum, video editleri de başarılı epey. sağolsun beni de holosexual yaptı. (gizlinot: Swh)

28 haziran 11:06

18. videolarını izlediğimde aşırı mutlu olduğum youtuber. holografik ojelere olan takıntısı sayesinde aramızda özel bir bağ kuruldu. ama cristine kusura bakmasın drink slave beyyynnn her daim favorim. 

27 mayıs 16:53


17. yeni bağımlılığım akşamları bu kanalı izlerken oje sürmek. gerçekten çok komik bir kadın ve sevgilisi ben ile birlikte muhteşem bir çift. nail arta zerre ilgim olmamasına rağmen hepsini açıp izledim sanırım. işin garibi kızı da araştırdım asıl işi youtube değil, kanada hükümeti adına suç ve sağlık konusunda istatistik analizleri yapıyor (ingilizceden türkçeye bu kadar çevirebildim :d) bir de anladığım kadarıyla sosyoloji ve felsefe okumuş. geçenlerde izlediğim videoda da hayvan barınağına sevgilisiyle birlikte 25.000 dolar bağışladılar online olarak sattıkları hoodie ve tişörtlerden kazandıkları parayla <3

2 mart 16:48 2 mart 16:55

16. izlemekten buyuk zevk aliyorum.. konusmasi, kedisi, esprileri beni eglendiriyor. Hele ki how do i look diyor ya, birde eski reklam filminden kendi goruntusunu koyuyor.. bayiliyorum..

bir kanali daha var (link: https://www.youtube.com/channel/UCnaXc7HBuxqyP5fwOTH58FQ simply not logical)

12 şubat 20:50

15. Eskiden biraz oje bağımlısı olduğum zamanlarda, ki bundan 6-7 sene öncesine tekabül ediyor, arada açıp izlerdim. Ama artık izlemiyorum çünkü Ölümüne itici ve yapmacık geliyor o sahte “quirky” halleri. Yani tuhaflık her zaman ilgi çeken birşey, ama ilgi çeksin diye tuhaf davranınca böyle sakil duruyor işte. 

Graveyard girl bunny öz hakiki quirky’dir. Seversiniz sevmezsiniz o ayrı. Bu bağyan (gizlinot: bağyan değil gadın!) feyk atıyooooğr. 

2 ekim 2017 18:44

14. konuşma tarzına tahammül edemediğim kişilerden. fakat hakkını da yemeyeyim, tırnak uzatma ile ilgili yaptığı bilgilendirici video güzeldi.

30 eylül 2017 13:50


13. Holografik ojeleri popüler yapmış kişidir bence :')

30 eylül 2017 13:22

12. an itibariyle artık saçma ve itici hale gelen videolarına dayanamayarak aboneliğinden çıktığım youtuber.

9 eylül 2017 18:16

11. Tırnağınızı nasıl hızlı uzatırsınız videosunu izledim ve kadın çok haklı.

Eğlenceli ve haklı.

İzlemeye üşenenler için kısa özet geçim.

Tırnak uzatmak için gereken şeyler. Zaman ve tırnaklara iyi bakmak.

Tırnaklarınızı hızlı uzatacagını söyleyen her mucize formül yalan.

Tırnakları beyazlatmaya çalışmak sağlıksız.

Oje sürmek tırnaklara ekstra bir kat olup tırnağı koruyor.

Tırnaklarınızı güçlendirmek için tırnak etine bakım yapın, tırnağa değil; çünkü tırnak ölü dokudur.

Tırnaklarınızı sudan ve deterjanlardan koruyun. Ellerinizi yıkayın tabi pis olmanın lüzumu yok ama tırnaklarınız ojeli olsun.

Tırnak etlerini yağlayın.

Tırnakları zorlayacak hareketler yapmayın.

Tırnak uzunluğunuz hayatınıza uygun olsun. Bakımlı ellerde kısa tırnaklar gerçekten şık.

Tırnakları yemeyin.

Haklı.

27 ağustos 2017 20:56