girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • medya (0)

5. aynı üründe ortalamanın altı ve ortalamanın üstü kaliteyi birleştirebilen marka. mesela aldığım saç kurutma makinesinin fön başlığı ilk sene içinde oturmamaya başladı. birkaç ay sonra açma-kapama düğmesi bozuldu şimdi prize takar takmaz çalışıyor, kapatmak için prizden çıkarıyorsunuz. ama kaç senedir haftada birkaç kez kullanıyorum, iki kere kuzenim saçını motora kaptırdı (kendi temizlemek için çıkardı koruma şeysini, geri takmadı), birkaç kere fazla ısındığından durdu yine de hala çalışıyor. sakat bile olsa en uzun ömürlü kullandığım saç kurutma makinesi kendisi.

en ucuz model küçük vantilatörünü aldım, önermem. çok sesli çalışıyor, daha 1-2 ay kullanmayla bozuldu. garantisi vardı düzeltip gönderdiler, yine bozuldu. bir süre sonra dönmüyor, anca sabit olarak çalıştırabiliyoruz.

sbs-4414 dijital baskülünü aldım, onu öneririm. doğru tartıyor. senelerdir kullanıyorum bir problem yok.

saç düzleştiricisini de hiç beğenmemiştim ama o modeli kaldırmışlar. düzleştirmediği gibi saçı süpürge gibi bir tarafı bir yerde, diğer tarafı diğer yerde yapıyordu.

teknik servisi değişmediyse gayet hızlı çalışıyor.

21 şubat 22:42

4. Bundan bi 8/10 yıl önce sinbodan aldığımız patlamış mısır makinesi 2.kullanımında patlamıştı. Tabi bu tarz ürünler tamamen şans işi. İyisi de çıkabilir karşınıza kötüsüde.

6 nisan 2017 12:28

3. Yoğurt makinesi, doğrayıcı ve mikserini kullandığım marka. Her küçük ev aleti için süper ötesi muhteşem diyemem tabi. Ucuz olması cezbedici ancak gerçekten dayanan ürünleri az. Kendi adıma mikserinden fazla memnun değilim çünkü karıştırma dereceleri arasında çok hız farkı göremedim. Bana göre 1 nolu seviye ile 5 nolu seviye benzer hızda karıştırıyor. Ayrıca makine hızlı ısınıyor. Diğer makinelerimdense genel olarak memnun kaldım.

6 nisan 2017 12:11


2. Öğrenciyken 2 çaycısı da kötü çıkmıştı zamanında. Bide ben kullanmadım hiç ama etrafımda kahve makinasını kullananlar çok memnun. 3 evli kuzenim pahalı kahve makinalarını bi kenara attılar 25 tl ye sinbo kullanıyorlar. Daha çok memnunlarmış

6 nisan 2017 10:12

1. buharlı pişiricisi migrosta 50 liraya düşmüştü. google araması en ucuz 70 lira bulunca hemen aldım bugün de mantar roka ve havuç karıştırıp buharda pişirdim. bence pratik, en azından akşam acıkınca atıp 3 5 sebze hazırlamak için ideal.

5 nisan 2017 21:15