girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (65)
  • medya (0)

65. Benim de içinde bulunduğum grup. Ama kimseyi rahatsız etmemek için sessiz yiyorum. Bi de bunun bi üst düzeyi var ki sesli bir şekilde mısır yerken film hakkında yorum yapıp aralarında konuşanlar. Ha bir de oturduğum koltuğa arkadan ayaklarıyla baskı yapanlar. tahammül edemiyorum. 

8 şubat 13:58

64. yenmesinde sorun yok, şapurdatmasın yeter. allah ağzını şapurdatanı sevmez.

8 şubat 13:55 8 şubat 13:56

63. Torrentin olduğu şu çağda sinemaya sadece mısır yemek için giden beni güldürmüş başlıktır. Hoş ben kişisel alanına çok düşkün bir insan olduğum için özellikle kalabalık olmayan saatleri veya çocuk filmlerini tercih ediyorum. Çocuk filmleri zaten gürültü patırtı geçiyor kimse sizin mısırınızla uğraşmıyor. Rahatsız olanları çok iyi anlıyorum ama bu aktivite benim tek eğlencem diyebilirim. 

Bir kere lisedeyken çıktığım çocukla sinemaya gittik, çocuk elimi tutmaya filan çalışıyor ben çekiyorum sürekli çünkü kucağımda mısır var. çocuk sonunda dayanamadı sen buraya mısır yemeye gelmişsin resmen dedi. Benim surat resmen duuhhhh??? Bozulmadı ama baya güldü bileydim yanına bi kova bırakıp çıkardım dedi. 

Şimdi de yalnız gidiyorum çünkü kızlar genelde insan gibi ufak boy alıp paylaşıyorlar beni anksiyete basıyor kovayı önüme alıp yediğim için. Hatta eşimle gidersek ona ayrı alıyorum. Evet çok pahalı ama dediğim gibi fazla dışarı çıkan biri değilim 1-2 ayda bir buna ayrılmış bütçem var benim. Ama dediğim gibi hasur husur insanları rahatsız etmemeye dikkat ediyorum veya boş seansları seçiyorum. 

8 şubat 09:09


62. bence yemelerinde hiçbir sıkıntı yok

sadece 3 liralık mısıra 15 tl verdikleri için "yaşıyosunuz bu hayatı" dediklerimdir.

15 ocak 12:00

61. Filme konsantre olmuşken ansızın telefonu çalan ve birileriyle mesajlaşan duyarsız hödükler kadar rahatsız edici olmayan insanlardır

14 ocak 22:28

60. kokoreç mi yiyelim napalım arkadaşlar bari bu zevkimize dokunmayın, isteyen istediğini yesin

13 ocak 23:45

59. inşallah yasaklanır. tam filme konsantre olmuşken sağdan soldan gelen haşır huşur sesler gerçekten çok sinir bozucu

13 ocak 19:23


58. Cips, mısır filan fark etmez de gerçekten çok rahatsız oluyorum. En sevdiğim insan bile yese yanımda kalkar giderim, bitirince geri dönerim. Yapabileceğim bir şey yok, elimde değil.

Her sinemaya gidişimde tövbe ediyorum bu yüzden çünkü seslere odaklanmaktan filmi izleyemiyorum. Bence iki saat bir şey yetmezsek ölmeyiz. Ya da yumuşak, ses çıkarmayacak şeyler yenilebilir çok gerekliyse. Tabii ambalaj sesi de olmayacaksa...

Şahsen film izlerken cips yemeyi çok seviyorum ben de ama mümkün değil sinemada yemem. Orası kamuya açık bir alan çünkü ve benim kimseyi rahatsız etmeye hakkım yok.

13 ocak 17:09

57. Burda önemli nokta Mısır sesiyle insanları rahatsız etmek mi yoksa sanat filminde yemenin caiz olmaması mı anlamadım Valla ama ben de olabilirim Nişantaşı city's deydim loving vincent'ta yedim patlamış mısırımı. Şu an çok paysan bir hareket olduğunu idrak ettim. Je m'excuse...

13 ocak 16:58

56. ben oluyorum. diğer yazarların söylediği gibi patlamış mısır ve sinema birbirleriyle özdeşlemişken ya ne olacağdı? hapır küpür yiyip etrafımdakileri rahatsız etmiyorum elbette. en son loving vincent'ta yedim mesela. sanat filmi olunca mısır yiyemiyor muyuz? elitliğimiz mi bozulur? ilginç kafalar.

13 ocak 15:05