yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • medya (3)

  12. Marka bilgisi: 2008 yılından günümüze ürün skalasını genişletmeye çalışarak ve yeniliklerle ilerleyen bir kozmetik markası Sinoz.

  Ürün tanımı: markaya ait reklamı en çok yapılan ve en çok satıldığını düşündüğüm serum.

  .

  ‘24K Gold Beauty Serum’ tüm ciltler için uygun olan ve içerdiği hidrolize kolajenle (gizlinot: cilde kolajen desteği sağlamak üzere kullanılan kolajen formu) yaşlanma karşıtı bir ürün. ayrıca hyalüronik asitle (gizlinot: Sodyum Hyaluronate) güçlendirilmiş. bununla beraber aydınlatıcı ve nemlendirici bir bakım sunmayı vaadediyor. İçeriğinde ikinci sırada altın’a yer verilmiş. seruma adını veren ve markanın pr’ını üzerine kurduğu bir içerik. ürünün damlalıklı cam şişesinde ve uygulamada cildinizde görüyorsunuz. (gizlinot: altın’ı?) altın parçacıkları sebebiyle göz çevresine yaklaştırılmaması gerektiği söyleniyor.

  .

  Karma / Yağlı cildimde serum kullanımının sebum üretimini ve parlamayı arttıracağını düşünerek uzak durdum. çok yanılmışım sözlük. önyargımı yine bir yerli üretim marka olan ‘herbaderm hyaluronik 3d serumla kırdım. çok uzun süre deneyimledim (gizlinot: 11ay - başka bir başlığın girdisi) ve ardından sinoz 24k altın güzellik serumunu kullanma fırsatı buldum ve 1 aydan uzun süredir kullanıyorum. içeriğindeki hyalüronik asitten sebep ne beklemem gerektiğini biliyordum. önyargılardan uzak.

  .

  Cildimi temizleyip tonikledikten sonra c vitamini serumunu uygulayıp bir süre geçtikten sonra da 24k serumu kullanıyorum.

  .

  *24k serum 30ml damlalıklı cam şişede geliyor. Ancak ürünün kendisi damlalıkla alabilmek için biraz yoğun, neredeyse jel yapıda. Damlalığa ürünü almak ve ele ya da cilde aktarmak çok da kolay değil.

  *cilde uygulandığında zor emilecek gibi hissettiriyor olsa da, masaj hareketleriyle bir kaç saniye içinde emiliyor.

  *ürün uygulama sırasında ya da sonrasına, bir süreliğine de olsa yapışkan bir his bırakmıyor.

  *serumun içindeki altın parçacığı olduğu söylenen parçalar, ciltte kalıyor. Ürün Pr’ı bunun üzerinden yapıldığından bir şey söyleyememekle birlikte, olmasa daha iyi olacağı kişisel kanaatim.

  *uygulamadan yaklaşık üç dk sonra verdiği yumuşacık ve pürüzsüz his harika ve bu da serumu mükemmel bir makyaj bazı yapıyor. (gizlinot: doğru güneş kremiyle elbette)

  *yukardaki yorumlarda bahsedilen ‘botox etkisini’ni ben gözlemlemedim. Kaldı ki bunu hiç bir kozmetik ürünün bu kadar hızlı yapabileceğini düşünmüyorum.

  *karma/yağlı cildimde, sebum üretimini ve parlamayı doğrudan arttırmamakla beraber, 3-4 saat sonra normal süreçte yağlanma ve parlama yaşıyorum.

  .

  24k güzellik serumu piyasadaki hyaluronik serumlara uygun fiyatli bir alternatif olarak düşünülebilir.

  21 aralık 2020 20:33

  11. sinoz dünyanın en mucizevi şeyini ürettik dese ve bu kanıtlansa ben yine de kullanmam. allah aşkına akıl var mantık var altını kim kaybetmiş de biz bulalım ? yukarıdaki süslünün dediği gibi altınla aynı ortamda dahi bulunmadı bence. şişelere siz altınlısınız diye fısıldadılar. ikinci olarak bu fiyata gerçekten ama gerçekten işe yarayabilecek serumlar mevcut eğer bir serumdan übersonik beklentini yoksa amacınız nem kazandırmaksa. üzgünüm sinoz, kaliteyi belirleyen şey o ürünü kullananların sayısı değildir.

  2 aralık 2020 23:35

  10. 'altın mı? ne arasın? altın ne arar la serumda?' diye  önyargı şovumu yapmışken kullanma fırsatım olan üründür.

  annem benden daha meraklı olduğu için iki kişi üzerindeki gözlemlerimizi aktaracağım. 

  öncelikle alerji yapar mı diye elimizin üzerinde deneyerek başladık, sonra baktık ki annemin elinin üzeri daha diri bir görüntü oluştu, e alerji de yapmadı sonra yüzümüze denemeye karar verdik. 

  yapısı yapış yapış yapacakmış gibi ama sürünce öyle bir hissiyat vermiyor. elimizde aldığımız o dirilik hissiyatı yüzde de hissediliyor. yalnızca vadettiği nemi alamadığım için nemlendirici etkisinden daha çok anti-aging etkisi daha belirgin olduğunu söyleyebilirim. nemlendiricinin üzerine uyguluyorum. altın parçacıkları üründe çok havalı görünse de yüzde kalıyor, olmasa da gayet kullanılırmış.

  kıssadan hisse o kadar da önyargılı yaklaşmama gerek yokmuş, ürün f/p açısından gayet kullanılabilir. 

  2 aralık 2020 20:14


  9. Yani süslüsözlük yazarlarına da pr ürünü gidiyor ya ben artık bir şey diyemiyorum. dürüst yorum okuyabileceğimiz bir yer bile kalmasın, tek bir yer bile ama.

  Tanım: Reklama, işbirliğine ayırdığı parayı ürün ar-gesine ve marka yönetimine yatırmasını önerdiğim markanın bir serumu (!)

  Burada, instagramda, youtubeda bu ürünü öven kişileri dinlemeyin, saçma sapan markaların ürünlerini kullanmayın. Doğru düzgün içerik listesi paylaşmayan, saçma sapan insanlara sürekli reklamını yaptıran, kötü yorumları sildiren, bir sorunla karşılaştığınızda muhatabını bulamayacağınız hiçbir markanın hiçbir ürününü kullanmayın. kullanıyorsanız da iyi bir şeymiş gibi insanlara önermeyin.

  2 aralık 2020 17:20

  8. Öncelikle ürünü denemem için gönderen The Klishe ekibine teşekkür ederim. Serumu iki haftadır deneyimliyorum.

  İlk olarak cilt tipimden bahsetmem gerekirse hassas ve alejiye yatkın olmakla beraber; yazın yağlı, kışın kuru/karma diyebilirim. Ürünü sabahları ve akşamları tonikten sonra, nemlendiriciden önce kullanıyorum. Şişenin yarısına kadar geldim. Yapısı jöle gibi ama yüzünüze sürünce su gibi oluyor. Tek başına verdiği nem yeterli değil elbette. Ben nemlendiriciyi desteklemesini sevdim. Benim için en önemlisi ise herhangi bir alerji veya iritasyon yapmaması oldu.

  Sonuç olarak ön yargımı kıran bir ürün oldu. Kullanmaya devam edeceğim.

  2 aralık 2020 16:47

  7. Sinoz ürünü kullananlar sözlükten aforoz edilsin. 

  Sinoz nedir arkadaşlar? Bi de altın parçacıklıymış ba ba ba ba. 

  Tanım: influencer övgüsünden ibaret, ne olduğu belirsiz markanın, altın diye içine ne kattığı belli olmayan serumu. 

  18 kasım 2020 23:28

  6. altının gramı olmuş 471 lira, fiyatını (54 lira) göz önünde bulundurunca anca altınla aynı ortamda bulunmuş olabileceğini düşündüğüm üründür.

  zaten içeriğinde ne var yazmamışlar medyaya bakacak olursanız.

  ilgili medya:
  1
  18 kasım 2020 22:58


  5. ürünü kutusundan çıkardığınız an içindeki altın parçaçıklarından ötürü çok hoş görünüyor ve doğal olarak ürünü kullanırken de size daha özel hissettiriyor kızlar.

  benim gibi çok kokulu ürünleri sevmeyenler için harika çünkü gerçekten kokmuyor.

  alışkın olduğumuz serumlar kadar sıvı değil biraz daha jel kıvamında bir yapısı var ama yüze sürer sürmez gerçekten emiliyor.

  ben karma ciltli olmama rağmen her hangi bir yağlanma sorunu yaşamadım.

  nemlendirme özelliği hiç fena değil ama tabi üzerine nemlendirici krem uygulamak gerekiyor.

  anti aging yönü için bir süre daha kullanmam gerekiyor serumu .

  ve benim için en en önemli yanı bende bir sivilce yada kapalı komedona sebep olmadı.

  serum arayışı olanlar bir bakabilir yada ürünle ilgili sorularınızı sorabilirsiniz süslüler.

  18 kasım 2020 20:40

  4. Yapısı Lorealin nem terapisi ürününe çok benzeyen serum. Yaşlanma karşıtı etkisi hakkında yorum yapamayacağım bunun için en az 2 tane bitirmek gerek belki ama 1 haftalık düzenli sabah akşam kullanımım sonrası nemlendirme etkisini beğendim. Çok hafif olduğu için hemen emiliyor, içindeki altın tozları ilk başta sürerken yüzünüze yapışıp sizi sinir etse de bir süre sonra kayboluyor nereye gittiğini anlamadığım şekilde. Üzerine nemlendirici uygulayıp makyaj yaptığımda nemlendirici bir süre sonra fazla gelmeye başladı. Nemlendirici uygulamadan bunu sürüp 5 dakika sonra makyaj yaptığımda makyajı da çok güzel tuttu. Kesinlikle sivilce vs yapmadı. Fiyatı piyasadaki serumlara göre çok uygun. Rutinine serum eklemek isteyen süslüler bir şans verebilir.

  17 ekim 2020 13:08

  3. sinoz'un kolajen, hyaluronic asit ve altın içeren serumu. yaşlanma karşıtı, aydınlatıcı ve nemlendirici bir ürün olarak geçiyor.

  diğer süslülerin de belirttiği gibi hafif ve kokusuz bir yapısı olmasını çok sevdim. ayrıca cilt tarafından çok hızlı emiliyor ve asla yapış yapış bir his bırakmıyor. bir kaç damla bütün yüzüme yetiyor.

  nemlendiriciliğini beğendiğim için bazen bu ürünü kullanırken nemlendirici sürme ihtiyacı bile hissetmedim. ayrıca kullandıkça cildimde daha aydınlık bir görüntü fark ettim ürünün hyaluronic asit içermesi sağlıyor sanırım bunu.

  ben 22 yaşında olduğum için yaşlanma karşıtı ürünler henüz çok ilgimi çekmiyordu ancak bazı şeyleri oluşmadan önlemek daha kolay. yine de daha üst yaş segmentinden bu ürünü almayı düşünen süslüm olursa, yengem de bu ürünü kullanıyor ve etkilerinden memnun kaldığını söyledi.

  fiyatına göre oldukça başarılı bence, bir şans verilmeli.

  edit: ürünü hala kullanıyorum bir sivilce vs problemi de yaratmadı, sevdik.

  12 ekim 2020 12:17 31 ekim 2020 02:21