1.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • oylar (7)
  • medya (2)

20. ollaluna adlı instagram annesinin mütemadiyen reklamını yaptığı ürün. sırf bu yüzden takipten çıktım, kesinlikle güven vermeyen merdiven altı imajlı bir ürün.

8 kasım 11:46

19. İnstagramda herkesin reklamını yaptığı ‘şey’ kesinlikle gerçek olduğuna inanmıyorum söylenenlerin. Acaba bakanlık onaylı mı. İg’dakiler de her şeyin reklamını yapıyor Ürünü sorgulamaksızın

8 kasım 01:35

18. yıllar önce selin ciğercinin snapchatte reklamını yaptığı, hala inanıp alan var mı diye merak ettiğim ürünümsü. merdiven altı üretim gibi geliyor bana. çok reklamı yapılan şeylerin zaten inandırıcılığı yok, hele böyle cilt bakımında bilinirliği olmadan direkt reklama ağırlık veren sinoz, procsin, new well gibi markaları sevmiyorum. hele bir de beğenmeyenlerin yorumlarını falan siliyorlarsa.

7 kasım 15:58


1

17. Mahkeme kararıyla girdi sildirip,eleştiri asla kabul etmeyen firmanın ürünü. Bedava verseniz almam. Parayla reklam yapmaya devam edin.

6 kasım 22:48

16. Eczacılık 2. sınıftayken eczanede satılan her şey güvenlidir ve etkilidir yanılgısına kapılıp koltuk altı kararması için bir eczaneden beyazlatıcı kremiyle leke kremini temin etmiştim. Kullanım şekline uygun olarak her gece özenle sürüp yattım. 3 ayın sonunda leke boyutunda fındık kadar değişme olmadı yaw.  Sitesindeki ürün içerik kısmında bitkisel aktifler ve vitaminler yazıyor. Basıyorlar tea treeyi yazamıyorlar açık açık işte. Yerli dermokozmetik gördük mü uzaklaşıyoruz arkadaşlar. Sebebini merak edenlere de açıklarım uzun uzun.  Özetle Allah belasını versin umut tacirlerinin. 

Edit: imla

6 temmuz 15:58 6 temmuz 16:21

15. topuklarıma çatlak karşıtı diye sürmeye bile korkacağım krem. bu kadar reklam yapılan, instagramdan satılan kometiklere güvenemiyorum ben. hele bloggerlar falan övdüyse. en son selin ciğercinin 3 snapinden biri buydu.

5 temmuz 19:00

1

14. internet sitesinde içerik bilgisi yok. kullanmadan önce bileğinizde test edin demişler. "herhangi bir alerjik durum olursa" kullanmayın uyarısı var. içeriği açıkça yazsalardı sağlığımızı ciddi bir şekilde tehdit edebilecek "alerjik durum" konusunda ürünü kullanmadan da az çok fikir sahibi olabilirdik. benim cildimin alerjik reaksiyon gösterdiğini bildiğim içerikler var örneğin.

şikayet var sitesinde ürünün hiçbir işe yaramadığını söyleyen, daha da kötüsü sivilce oluşumuna sebep olduğunu belirten girdiler var. firmanın o girdiler hakkında da başvuruları oldu mu acaba?

bu yazdıklarımın hepsi maddi gerçekler. herhangi bir hakaret, firmanın itibarını sarsan bir ifade yok gördüğünüz gibi. bu girdiyi de kaldırtmayı düşünüyor musunuz?

tanım: selin ciğerci, danla bilic, ece erken, özge ulusoy, emel yıldırım, saba tümer gibi kişilerin tanıtımını yaptığı krem.

5 temmuz 12:50


13. Akışta gezerken karşıma çıkan reklamları beni sinir eden kutulanmış kimyasal atık

5 temmuz 05:49

12. hep komik gelmiştir bana sözlükte başlıktaki girdileri sildiren kişiler ya da firmalar.

böylelikle markaya ait ürünleri almayı düşünenler ikinci defa düşünür çünkü bu firmalar zaten doğru yolda olsalar girdi sildirmek yerine müşterisinin görüşüne saygı gösterir.

uzun lafın kısası merdiven altı bir ürün olduğu gerçeğini kanıtlamışlardır, kendi ayaklarına sıkmışlardır. aman dikkat, almayın aldırmayın!

5 temmuz 00:30

11. Danla bilicten önce Selin ciğerciyle başlamışlardı reklamlarına, snapchatin snapchat olduğu dönemler. Yanılmıyorsam kendisi ağda kararmaları için alın aldırın tarzında reklamlar yapıyordu sonra tabiii herkese dağıtıldı, Selin reklamlardan çekildi. Yaptıkları en iyi reklam içerik sildirmek oldu sanırım :D

5 temmuz 00:18