sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
1.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (21)
 • oylar (8)
 • medya (2)
1

21. Kötü reklamlarını her yerde görmekten bıktım, ismini ilk defa duyuyorum ve vaadi de çok büyük kısaca hiç sıcak bakmadığım bir kremdir ki sadece kremle lekelerin gitmesi biraz ütopik geliyor bana,, gitse bile kim bilir içinde ne kadar kimyasal madde vardır diye düşünüyorum asla satın almayacağım bir krem.

19 kasım 22:42

20. bin defa gördüm selin ciğerci'de, birçok youtube hesabında, her yerde ama inandırıcılığı yok benim gözümde. lekenin günlük kremle geçebileceğine inanmıyorum. merhem gibi serum gibi ürünlerle geçer bence, ki ben öyle geçirdim lekelerimi.

19 kasım 17:52 ed.20 kasım 09:31

19. Bugün instagram ürünün yüzde elli indirimde olduğunu gördüm. İnstagramda almak isteyenler için paylaştım ama süslüde beğenilmediğini bir arkadaş haber verince kendi düşüncelerimi yazmak istedim. Tarafsızlığımdan şüphe edenler kaale almayabilir. Yıllar önce firma bir etkinlikte bize bu üründen yolladı. Blogumun zengin içerikli olmasını isterim ama güvenmediğim ve kafama taktığım leke sorunum olmadığı için kullanmama kararı aldım. Annem normalde hiç bana gelen ürünleri istemez. Bunu isteyesi tuttu. Evet kocaman ambalaj ama içinde az var. Ve pahalı. annemin doğumlarından kalma yüze sanki bronzlaşmış gibi lekeleri var. Ufak sivilce lekeleri gibi değil ve yoğun da değil. Ciddi derecede yüzünü aydınlattı. Herkes farketti. O yüzden annem alıyor. Cildimi de yumuşak yapıyor diyor. Cilt rengi bi tık açılmış gibi oluyor daha beyaz yani. Evet bırakınca eski haline dönüyor bence de ama o öyle düşünmüyor. Firmayla bir bağım, reklam ilişkim yok. Eksi manyağı yapılma riskine rağmen kendi deneyimimizi yazmak istedim. Aynı skalada gördüğüm biolog krem de kız kardeşimin favorisi. Az indirime girse hemen alır. Ten rengimi daha beyaz yapıyor ve yumuşacık oluyor kuru cildim diyor. Ben kullanma riskini göze alamıyorum etrafımda memnun olanları görsem de. Zaten herşeye sivilce çıkaran ve her sivilcenin iz bıraktığı bir cildim var. Güvenmeme sebebim ise biraz da her fenomende çok samimiyetsiz ve adeta kandırmaya çalışır gibi ifadeler (ay bayılıyorum, ay harika, ay kaçıncı şişem, başka ürün kullanmıyorum, bembeyaz oldum) sanırım.

Edit: anlatım bozukluğu

18 kasım 20:18 24 kasım 15:17


18. ollaluna adlı instagram annesinin mütemadiyen reklamını yaptığı ürün. sırf bu yüzden takipten çıktım, kesinlikle güven vermeyen merdiven altı imajlı bir ürün.

8 kasım 11:46

17. İnstagramda herkesin reklamını yaptığı ‘şey’ kesinlikle gerçek olduğuna inanmıyorum söylenenlerin. Acaba bakanlık onaylı mı. İg’dakiler de her şeyin reklamını yapıyor Ürünü sorgulamaksızın

8 kasım 01:35

16. yıllar önce selin ciğercinin snapchatte reklamını yaptığı, hala inanıp alan var mı diye merak ettiğim ürünümsü. merdiven altı üretim gibi geliyor bana. çok reklamı yapılan şeylerin zaten inandırıcılığı yok, hele böyle cilt bakımında bilinirliği olmadan direkt reklama ağırlık veren sinoz, procsin, new well gibi markaları sevmiyorum. hele bir de beğenmeyenlerin yorumlarını falan siliyorlarsa.

7 kasım 15:58

1

15. Mahkeme kararıyla girdi sildirip,eleştiri asla kabul etmeyen firmanın ürünü. Bedava verseniz almam. Parayla reklam yapmaya devam edin.

6 kasım 22:48


14. Eczacılık 2. sınıftayken eczanede satılan her şey güvenlidir ve etkilidir yanılgısına kapılıp koltuk altı kararması için bir eczaneden beyazlatıcı kremiyle leke kremini temin etmiştim. Kullanım şekline uygun olarak her gece özenle sürüp yattım. 3 ayın sonunda leke boyutunda fındık kadar değişme olmadı yaw.  Sitesindeki ürün içerik kısmında bitkisel aktifler ve vitaminler yazıyor. Basıyorlar tea treeyi yazamıyorlar açık açık işte. Yerli dermokozmetik gördük mü uzaklaşıyoruz arkadaşlar. Sebebini merak edenlere de açıklarım uzun uzun.  Özetle Allah belasını versin umut tacirlerinin. 

Edit: imla

6 temmuz 15:58 6 temmuz 16:21

13. topuklarıma çatlak karşıtı diye sürmeye bile korkacağım krem. bu kadar reklam yapılan, instagramdan satılan kometiklere güvenemiyorum ben. hele bloggerlar falan övdüyse. en son selin ciğercinin 3 snapinden biri buydu.

5 temmuz 19:00

1

12. internet sitesinde içerik bilgisi yok. kullanmadan önce bileğinizde test edin demişler. "herhangi bir alerjik durum olursa" kullanmayın uyarısı var. içeriği açıkça yazsalardı sağlığımızı ciddi bir şekilde tehdit edebilecek "alerjik durum" konusunda ürünü kullanmadan da az çok fikir sahibi olabilirdik. benim cildimin alerjik reaksiyon gösterdiğini bildiğim içerikler var örneğin.

şikayet var sitesinde ürünün hiçbir işe yaramadığını söyleyen, daha da kötüsü sivilce oluşumuna sebep olduğunu belirten girdiler var. firmanın o girdiler hakkında da başvuruları oldu mu acaba?

bu yazdıklarımın hepsi maddi gerçekler. herhangi bir hakaret, firmanın itibarını sarsan bir ifade yok gördüğünüz gibi. bu girdiyi de kaldırtmayı düşünüyor musunuz?

tanım: selin ciğerci, danla bilic, ece erken, özge ulusoy, emel yıldırım, saba tümer gibi kişilerin tanıtımını yaptığı krem.

5 temmuz 12:50