girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (439)
  • medya (1)

439. Garnier bb cream, garnier göz altı kapatıcısı, garnier kömürlü peeling, garnier çift fazlı kusursuz makyaj temizleme suyu, garnier...

7 temmuz 20:28

438. garnier bb krem

kullandım ertesi gün yüzümü sivilceler bastı, bb krem olacağını düşünmemiştim. ertesi gün de kullanmak durumunda kaldım sivilceler artınca anında çöpe attım.

7 temmuz 03:06

437. Garnier bb krem,

Pure beauty bb krem,

Solante pigmenta güneş kremi aklıma şu an bunlar geldi. Daha da var bir sürü. Ne zaman kullansam günlerce pişman oluyorum.

6 temmuz 23:35


436. üzelerek söylüyorum ki bioderma güneş kremi, the body shop seaweed nemlendirici losyon, nemlendirme amaçlı yüzüme su ve çay ağacı yağıyla incelttiğim lavanta yağı.

6 temmuz 23:21

435. Neutrogena’nın tüm ürünleri.

Herkesin çok övdüğü hydro boost serisi kadar cildimi bozan başka ürün kullanmadım. O kadar ki yüzümde, küçücük bi alanda, denediğim testerı silmek için arkadaşımda kullandığım hydro boost temizleme sütü o küçücük alanda o kadar çok sivilce çıkardı ki... sonrasında tüm hafta boyunca, daha önce kullandığında dersini almadın herhalde diye o kadar kızdım ki kendime.  O zamandan beridir cilt bakımına verdiğim paraya acımam. 

6 temmuz 22:06 6 temmuz 22:11

434. nip + fab glycolic fix günlük temizleme pedleri. Kocaman kistik sivilceler yapıyor üstelik.

6 temmuz 18:01

433. maybelline fit me kapatıcı

6 temmuz 11:46


432. "neutrogena visibly clear yağsız yüz nemlendiricisi". Kullandığım dönem verdiği nemden ve histen inanılmaz memnundum. Yağlandırmadan çok güzel nemlendiriyordu. Ama aynı zamanda çok ağrılı sivilceler de çıkarıyordum, niyeyse asla bu kremden bilmedim bu sivilceleri. Bir gün bir arkadaşım kullandığı dönem aynı tip sivilceler çıkardığını söyleyince bıraktım ve gerçekten cildim düzeldi. Kullanmayınız. 

6 temmuz 11:11

431. *Solante acnes tinted güneş kremi(gizlinot: İronik değil mi)

*Pure beauty bb krem (gizlinot: 2 yıldır kullanmıyorum tövbeliyim, her yerim komedonla kaplanmıştı)

*Catrice even skin tone fondöten(gizlinot: Bunun sebep olduğu sivilceler gözenek tıkanmasına bağlı değil de alerjik tepkime gibiydi daha çok)

*Avene markasına ait çoğu nemlendirici/güneş kremi(gizlinot: Bu markanın içeriklerinde cildime uymayan bir şey var ama ne olduğunu bulamadım)

*Yves Rocher makyaj temizleme yağı(gizlinot: Düzenli kullanımda sivilcelendiriyor, haftada birkaç gün kullanıp bitiririm, tekrar almam)

5 temmuz 21:04

430. the balm shelter.

5 temmuz 20:46