yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (124)
  • medya (1)

  124. arkadaşlar tonikler, burun bantları, kese mese her şey yalanmış deniz suyu bunların uzun vadede bile yapamadığı etkiyi bana birkaç günde yaptı. yani o kadar şaşkınım ki siyah noktalarım sanki hiç yokmuş gibi kayboldular ama etkisi tabi ki geçici tatilden dönünce yine otopark mafyası gibi burnumun üstüne çöktüler. aklıma eve dönerken spreyli şişeye deniz suyu doldurup götürmek gibi saçma fikirler bile geldi. yani üç tarafı denizlerle çevrili canım ülkemde kara içinde yaşadığımız için aileme teşekkür ediyorum.(gizlinot: son not: denizlerimizi kirletmeyelim doğayı koruyalım, çöpleri çöp kutusuna atalım, saygılar. )

  12 ağustos 18:43

  123. benimkiler deri altında yani dışa vurmuş değiller o yüzden sıkamıyorum. bazen kaşınır gibi tırnaklıyorum çıkıyor ama bir delik bırakıyor arkasından inanamassınız. profosyonel cilt bakımıyla gözenekleri boşaltıp sonra gözeneği sıkılaştırıcam ki tekrar dolmasın pehhhh. Sadece cyrene markasının hangi asitli olduğunu hatırlamadığım toniği sıkmadan boşaltmıştı gözenekleri ama tabi kısa süreli.

  16 nisan 16:38

  122. içinde yağlı/siyah noktalı ve sivilceli ciltlere özel içerikler barındıran bir sürü yüz temizleme jeli, tonik ve nemlendirici de kullansam, düzenli kil maskesi de yapsam geçmiyordu. bende sadece ipek yüz kesesi ile görünümü en aza indi. hiçbir zaman yok olmayacaklarını artık kabul ettim ama ipek yüz kesesi yaptıktan sonra iyice aynanın dibine girersem silik bir şekilde siyah noktaları görebiliyorum. hiçbir kimyasal ürün bu kadar fayda etmemişti. tavsiye ederim süslüler

  16 nisan 02:22

  121. Asla ama asla gitmiyorlar. Sıksan bir dert sıkmasan ayrı bir dert. Hayır işin kötü yanı da sıkarken izlemesi o kadar zevkli ki delirmemek elde değil. 

  16 nisan 00:22

  120. sıkıldığında o son kadehi içmeyecektim pişmanlığı yaşatan. ay şu bi taneyi sıkayım diye başlayıp ayna karşısında kıpkırmızı suratla karşılaşınca üzer. tek kelimeyle meret.

  15 nisan 16:00

  119. Siyah nokta, kapalı komedon gibi sorunlar bence makyajdan ziyade cilt yapısı, genetik ve beslenme ile ilgili. Neredeyse 8 yıldır makyaj yaparken hiçbir ten ürünü kullanmıyorum. Sadece eyeliner, rimel ve far kullanıyorum. Ayrıca cildimi tonikler, yüz yıkama jelleri, peelingler, yüz yıkama aparatları gibi çeşit çeşit şeylerle derinlemesine temizliyorum. Maskeler yapıyorum. Buna rağmen şuan cildimde inanılmaz komedon var. Hem çok sağlıksız beslendiğim hem de cildimin akne ve komedona yatkın bir cilt olduğu için olduğunu düşünüyorum. Bu durum beni üzse de düzeltmek için uğraşacağım. Benim durumumda olup da çözüm bulan süslüler varsa da mesaj kutuma bekliyorum(gizlinot: Swh)

  15 nisan 15:46

  118. son zamanlarda burnumun üstündeki birkaç siyah nokta yara olup kabuk bağladı. ben naptım? tabi ki hemen yoldum. yolduklarım iyileşince o siyah noktaların hacmi büyüdü ve küçülmüyorlar, burnumda yeni kraterler açtım resmen :( neden yara oldukları hakkında da bir bilgim yok. siz siz olun öyle bir durumda dokunmayın, kendi kendilerine iyileşsinler.

  9 nisan 18:00

  117. Sabırlı olunduğunda önüne geçilebilecek bir cilt problemidir. Hiçbir ürün tek kullanımda mucize yaratmıyor. Cildimiz çevresel koşullara oldukça duyarlı, mükemmel koşullar sağlandığında herhangi bir ürün kullanmadan cildimiz sağlıklı kalabiliyor ama ne yazık ki şuan bulunduğumuz koşullarda düzenli olarak temizlemek şart. Bol su içmek de çoğu üründen daha kısa sürede sonuç veriyor.Düzenli temizleme, nemlendirme sağlandıktan sonra hala geçmeyen kalıntılar için naturally selein adlı kanalda gördüğüm yöntemi uyguladım ve yıllardır burnumun bu kadar temiz olduğunu hatırlamıyorum. Öncelikle bha içeren bir tonik sürüp 15-20 dakika civarı bekletiyorum. Toniği surattan arındırmadan üzerine kil maskesi sürüyorum. Benim kullandığım maske himalayanın zerdeçallı olanı. Bir yarım saat de onu beklettikten sonra yıkıyorum ve 2 hafta boyunca 3 gün aralıkla uyguladıktan sonra siyah noktalar tamamen temizlendi.

  31 mart 00:55 31 mart 00:56

  116. Çok üzüldüğüm bir şey var. Burun kenarımda sıktığım gözeneğin izi kaldı ve orası delik oldu yandan bakınca burun kenarımın görüntüsünü değiştiriyor ve hiç hoş değil demem o ki buhar banyosu ve siyah nokta bandı harici sakın elle müdahale etmeyin. Bir süslü tavsiyesi.

  2 ocak 00:57

  115. vardılar ve hep var olacaklar ... denemediğim ürün kalmadı neredeyse, profesyonel bakım, ev yapımı maskeler.. aklınıza ne gelirse.yaş oldu 31, durumu kabullendim, iyi geçinip daha iyi kamufle etmenin yollarını arıyorum

  24 temmuz 2018 23:12