girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (154)
  • medya (10)

154. aklıma direkt friends’in monica’sı courteney cox’u getiren başlık. siyah saç+beyaz ten+renkli göz birleşiminin ölümcül bir güzelliği var yahu.

not: üçüne de sahip değilim...

14 eylül 21:35

153. Saçını siyaha devamlı boyayan ve kuru görüntüden yakınan arkadaşlarım,boyayı hazırladıktan sonra bir yemek kaşığı zeytinyağıyla tekrar karıştırıp uygularsa ışıltılı ve yumuşak bir sonuç alır.

 Hep özendiğim, ışıldıyorsa eğer gözlerimi alamadığım inanılmaz saç rengi. Ne var ki bende son derece basit ve peruk gibi durdu, kullanamadım. Ne zaman boyadıysam da avuç avuç saçlarımı döktü:(

14 eylül 16:19

152. doğuştan siyah saçlı olduğumdan(gizlinot: hatta küçükken lacivert gibi gelirdi güneşte baktığımda) ve çevremden duyduklarımdan dolayı saçlarımı başka renge boyatamam kesin yanar sanıyordum. meğer o boya olan siyah saçmış. saçlarımın uçlarını pembeye boyamak istediğimde öğrendim ki platine kadar tek seferde açılabiliyormuş. oryal birazcık yıpratsa da hevesimi almıştım 13-14 yaşlarımdayken. pembeleri kestirdiğimden beri yıllardır siyah siyah takılıyorum. memnunum.

14 eylül 13:40


151. cok kısa bir süre siyah dışında farklı bir renk kullandım. Simsiyah boyalı saçtan açık renk saça dönmek demek saçlarının parmaklarının arasından kayıp gitmesi demektir.. bu sebepten herhangi bir fikir değişikliğine karşı, tam simsiyah olmasada koyu kahve kullanıyorum. Beyaz tenliyim, herkese yakışan tek saç rengi bence..

14 eylül 09:52

150. yakışana tozunu attıracak saç rengidir. siyahında siyahı olan bir arkadaşım vardı tanrıca gibiydi. varsa bu renkte siyah saçlılar .oynamayın bence o renkle. bulursam benzer rengi eklerim.(link: https://www.suslusozluk.com/siyah-sa%C3%A7?tab=media&i=44728 ilgili medya)

14 eylül 08:32

149. Saç dediğin ya sarı ya siyah olur. Orijinal saçım kuzguni siyah saçımdaki beyazlar yüzünden asla kullanamadım o yüzden sarıya devam. Siyah saç kırmızı rujla çok güzeldir - herşeyle çok güzeldir yeri gelir vamp gosterir yeri gelir bebeksi. Ozledim :(

14 eylül 02:10

148. Boyanacaksa 4.0 4.1 gibi numaralarda boyanmali bence. Sayı küçüldükçe rengin yapaylığı artıyor kesinlikle.

Misal, megan fox siyahı kesinlikle 4; kopkoyu siyaha çalan asil bir kahve.

ilgili medya:
3
14 eylül 01:32


147. Saçlarımı hemen hemen bir çok renge boyadım.Ve kesinlikle benim rengim siyah.Bir kere sactaki kusurları en az gösteren saç rengi . Ayrıca saçlarınızı gelişi güzel toplasanız dahi bakımlı duruyor.Çoğu makyaj türü ile iyi gidiyor.Kesinlikle avantajlı bir renk.

14 eylül 01:02

146. nötr alt tona çok yakıştığını düşündüğüm saç rengi. beyaz tenlilere mavi, buğday ve esmer tenlilere kahve-kızıl alt tonlu siyahlar çok yakışıyor. her ten rengine yakışacak tonları var. sadece kuaförünüzün daçınızı iyi tanıması ve hangi rengi tutturacağını bilmesi önemli. bence genç de gösteriyor.

1 mayıs 16:24

145. Herkese yakıştıramadigim sac,ozellikle sari alt tonlu beyaz tenlilere (ben) ve cildinde kusur olanlara.Ayrica kaslari seyrek kisilerde de cok hoş durmuyor.

1 mayıs 12:34