sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (157)
 • medya (13)

157. loreal sunkiss jelly ile saçımı açtıktan sonra saçlarım gitgide turuncu olunca normal rengim olan kahverengi saça dönmek için kahverengi boya alıp evde saçlarımı boyamıştım ve ta daaa siyah saçlı olmuştum. siyah saç kesinlikle mükemmel o parlaması olsun açık renk tenle kontrastı olsun fakat aşırı sıkıldım bir süre sonra aşağıda da belirtilen gibi örgüleri göstermiyordu. daha sonra sarıya ombreye döndüm yavaş yavaş. bir de siyah saç ne kadar güzelse siyah mavi gibi olan saçları da o derecede beğenmiyorum çok yapay ve demode gibi duruyor bence.

11 haziran 13:50

156. Doğal,gür ve parlak olanlarına bayılıyorum. Hele ki beyaz tenli kadında o ne güzelliktir pamuk prenses gibi.

11 haziran 12:56

155. Saçlarımı kendi rengine döndürmeye çalışırken koleston koyu kahve boyayla boyadım. Kızıllarımı güzel kapattı, fakat siyah saçlı bir kadın oldum. 

Beyaz tenliyim, o kontrast o kadar hoşuma gitti ki anlatamam. Aynada saçlarıma bakmaya doyamadım bir süre sonra. Fakat sonra akıp kahverengi oldu tabi, hüzünle izledim o süreci. 

Saçımın doğal renginden sıkılırsam tekrar, hiç macera aramadan boyayacağım renktir. 

11 haziran 07:23

154. 2009 yılından 2017 yılına kadar kullandığım saç rengi. an itibariyle sözlükteki siyah saç beyaz ten güzellemelerinin de gazıyla yeniden siyaha dönmüş bulunuyorum. hayırlısı olsun... çabuk aktığı için ve doğal saçımın (açık kumral) nasıl duracağını merak ettiğim için boyamayı bırakmıştım ancak bir kere alıştıktan sonra bırakılmıyormuş. bugün de bunu gördük. ileride siyah saçı oryalle açtırmalı ve saç yıpratmalı başlıklarda görüşmek dileğiyle, sevgiyle kalın.

11 haziran 00:23

153. (yazar: tavsan tekmesi) ne sonuna kadar katılıyorum. siyah saçlıyım saçlarımda örgü dağınık topuz, dağınık örgü falan hiç kendisini göstermiyor. sırf bu yüzden bazen acaba saçlarımın rengini değiştirsem mi diye düşünüyorum ama siyahtan da vazgeçemiyorum. o yüzden saçlarımı genellikle açık kullanıyorum, fönlü ya da kıvırcık. biraz da düz tepeden topuzla kullanabilmek için uzatmayı denedim ama zuun saçı da kullanmayı beceremiyorum. bob modeli kısa siyah saçlarımla mutluyum :)

edit: hatta ilerde düğünümde sırf bu yüzden saçımı açık bırakmak zorunda kalacağım sanırım.

29 mayıs 15:40 12 haziran 14:20

152. Saç modellerini özellikle de saç örgülerini hiç göstermeyen saç rengidir. Renk bütün modeli yutar, hiçbir şey belli olmaz. bu konuda açık renk saçlara sahip kişilere çok imreniyorum açıkçası, en basit örgü bile onlarda harika duruyor.

29 mayıs 15:30 29 mayıs 17:01

151. annem ve anneannemin kömür karası, bir türlü beyazlamayan gür saçlarına hep özenmiştim. benim saçlarım soluk, kahverengi ve cılızdı her zaman. geçen yıl pembe saçlarımdan sıkılınca koyu kahveye boyadım birkaç günlüğüne siyaha yakın bir tona sahip oldum ve aşırı hoşuma gitmişti. şimdi de, hazır kış, tenim olabildiğince açıkken siyaha boyayayım dedim. bence güzel de oldu. özellikle kırmızı rujla çok güzel duruyor.

ilgili medya:
1
30 aralık 2018 03:32

150. Uzun zamandır saçım ombreliydi. Artık saçma sapan bir hal almıştı, 3-4 renk oluşmuştu saçımda. Ben de bir cesaretle siyaha boyamaya karar verdim. 26463 kere boya araştırdım, internette “geri dönemezsin” temalı korkunçlu yazılar okudum. Çok da tırstım. Ama artık bir kere girmişti aklıma, boyamadan rahat edemeyecektim. Palette’in “gece mavisi” adlı mavi yansımalı siyah boyasını aldım ve boyadım. 

 

Sonuç:  a ş ı k  o l d u m!

Bu kadar yakışmasını ben bile beklememiştim, hatta muhtemelen moralim bozulur diye komikli animasyon filmi falan indirmiştim. “neyse ya beyaz sabunla falan akıtırız artık” modunda boyadım. Ama tek kelimeyle bayıldım. Şu anda “nolur akmasın” diye dua ediyorum...

Bir kere herkeste olmayan epey farklı bir renk oldu, ve düz rengi o kadar özlemişim ki; ombreler sombreler inanılmaz anlamsız geliyor şu an. 

Söyleyeceğim odur ki; aklınızda varsa deneyin gitsin. Bunu diyeceğim için güleceksiniz belki ama kendimi inanılmaz seksi hissediyorum şu renge boyadığımdan beri ve manasız bir özgüven geldi lol. 

edit: imla

29 kasım 2018 21:03 29 kasım 2018 21:27

149. bence yakışması en zor saç rengi.(gizlinot: kızılla beraber) sarı doğru ton tutturulduğunda beyaz tenliye de gider, esmer tenliye de gider. kumral, kahverengi tonları da aynı.

ama siyah işin içine girince ten renginin yanında yüz hatlarını daha keskinleştirdirir, ciltteki kusurları daha çok belli eder.

21 kasım 2018 09:30

148. Doğalına bayıldığım, boyaysa avam durma ihtimali en fazla olan saç rengidir benim için.

3 kasım 2018 15:51