girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (60)
  • medya (1)

60. memory foam'lu ayakkabıları gerçekten bulutun üzerinde yürüyormuşsunuz hissi verse de zaman içinde çok çabuk çöküyor ve o rahatlıktan eser kalmıyor tabanında. ayrıca iç kısımları da çok çabuk sökülüyor. rengi attı benimkinin bir senelik kullanım sonucu bir de. çok nadiren yaptıkları indirimlerde yakalarsanız, ve benim gibi çok hor kullanmazsanız, çok dayanıklı olmasa da dünyanın en rahat ayakkabısına sahip olabilirsiniz. keşke ömürleri bu kadar kısa olmasa yine de :(

21 mayıs 23:24

59. memory foam serisinin ilk ayakkabıları sizi bir damla suda kayıp düşürme becerisine sahipti. Defalarca tehlike atlattım, yaz günü suya basıp kaydım demenin saçmalığını anlatamam.

sanırım şikayetleri göz önüne almışlar ki sonraki serilerde tabana kauçuk bir kat eklemişler, mantıklı olmuş.

25 mart 17:07

58. ailemdeki herkese hediye olarak aldığım ayakkabı. annem, babam ve erkek arkadaşım o kadar severek giyiyorlar ki.. erkek arkadaşım staj süresince çok uzun süre ayakta kaldığından memnun. annem ben aldıktan sonra farklı bir modelini daha aldı. artık bir yere yürüyerek gittiğinde ayaklarının çok rahat olduğundan bahsediyor. babam ise işe yürüyerek gittiği zamanlarda bu ayakkabıyı giyip, ofisine gittiğinde ayakkabısını değiştiriyor.

kısaca, sevdiğiniz insanlara alabileceğiniz güzel bir hediye.

fakat olumsuz bir özellik olarak, bendeki modelinin üstü çok ince bir sünger ve tülden oluştuğu için soğuk havalarda içeri rüzgar girdiğini hissetmek çok hoşuma gitmiyor.

25 mart 17:05


57. Memory Foam özellikli, yumuşak tabanlı ayakkabıları beni topuk dikeninden kurtardı diyebilirim. Yaklaşık iki yıl sadece bu özellikteki ayakkabılarından giydim ve şu anda topuk dikeni hissetmiyorum... Sanırım iki çeşidi var, birisi iç taban olarak daha sert, diğeri ise parmağınızı bastırdığınızda içe doğru gömülüyor... Benim kullandığım yumuşak olanı... Sırf topuk dikenim acı veriyor diye pahalı olmasına rağmen, parmak arası plaj terliğimi bile bu markadan almıştım... Ağrılı ve sorunlu ayakları olanlara tavsiye ederim... Benim topuk dikenimden çektiğim eziyet tamamen kayboldu.

25 mart 02:36 25 mart 16:50

56. Memory foam olanları dünyanın en rahat ayakkabısıdır.

25 mart 01:37

55. Çalıştığım sektörde 15saatten fazla ayakta durduğum için yana yakıla rahat ayakkabı arıyorken iş arkadaşlarım tarafından ‘dünyanın en rahat ayakkabısı’ diye önerilen ve aynı gün gidip aldığım spor ayakkabıdır. 

Evet rahat ancak öyle dünyanın en rahat ayakkabısı falan değil(daha rahatlarını da giydim) Bir kere tabanı yumuşak ve ayaklarınızın gömülüp hava alamamasına sebep oluyor. Ayakkabının içinde pişiyor o ayaklar. O yanlardaki hava alan boşluklar da çok iş görmüyor.

Kısa süreli giyilecekse ya da spor yaparken kullanılacaksa kesinlikle tercih edilebilir. Çok dayanıklı ayakkabılar.

New balance markasını rahatlık açısından tek geçerim. Ancak skechers kadar dayanıklı olmaması üzücü.

25 mart 01:34

54. Aşırı rahat ayakkabı. Memory foam tabanlı olanından almıştım bir tane. Gerçekten çok hafif ve uzun süre ayakta kalmanız gereken günler için ideal. Ancak tasarımlarını pek de beğenemiyorum. Sadece şimdilerde D’lites diye bir serisi çıkmış. Onlar baya tatlı 90 ların spor ayakkabılarına benziyor. O seriden bir tane edinilebilir diye düşünüyorum.

24 mart 23:09


53. Tanistigimdan beri baska spor ayakkabi almadigim markadir. O kadar rahat ki aglayasim geliyor. Civil civil renklerine bayiliyorum, memory foam denen seyi de en iyi bunlar yapiyor. Bir ayakkabim 2.5 sene filan gitti ama nerdeyse sadece bunu giyiyordum, sonra arkasi baya parcalandi attim. Yeni bir tane aldim simdi, 1 seneye yaklasti, hicbir sikinti yok. Fiyatlari cok pahali ama lokal magazalarda indirim doneminde uyguna bulunabiliyor. Amerikada marshalls vesairede de ucuza bulabilirsiniz. Annem boynerden almisti 1 aya filan arka ici dagildi anlamadik, sonra degistirdiler.

2 ocak 18:01

52. aşırı rahat, ayağı yormayan spor ayakkabılarımın markası. indirim döneminde bile oldukça pahalı olmaları sebebiyle, tercihen amerikaya giden bir tanıdıktan istenebilir. amerikada memory foam modelini 15 dolara almak mümkün. avrupada da aynı modeller 30-50 dolar arasında değişiyor. türkiyede 300-400 tl olduğunu düşüncek olursak giden biri varsa yakasına yapışın derim. (gizlinot: siz gidiyorsanız zaten fazladan 1 boş bavul götürün, bize de getirin)

2 ocak 10:58

51. work koleksiyonu adı altında iş güvenliği ayakkabıları da üreten marka.

fabrika'da çalışıyorum ve sahada olduğum zamanlar çelik burunlu ayakkabı giyme zorunluluğum var. işyerimin dağıttığı yds marka ayakkabılar artık çok canımı yaktığı için amazon'dan 1 çift gri-pembe renklisini vergi ve kargo dahil 78 dolara aldım. tabanı memory foam ve gerçekten çok rahatlar. en rahat ayakkabım diyemem ama en rahat iş ayakkabım diyebilirim. ayaklarım ve belim artık o kadar ağrımıyor. bir de çelik burunlu ayakkabılara göre çok şıklar ^_^

23 aralık 2017 10:54