0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2)
  • oylar (0)
  • medya (0)

2. Yağsız ve cildi minimum seviyede beyazlatan, İsviçre menşeili güneş kremi. Yapı olarak ne çok ağır ne de çok hafif, beni rahatsız etmeyen ortalama bir hissiyat veriyor, sürdükten sonra 30 dakika geçtiğinde varlığını tamamen unutuyorsunuz. Her şey bu noktaya kadar güzel fakat sivilce yapıp yapmadığını bir türlü anlayamıyorum, geçen yaz sivilce yaptığından şüphelenip anında kullanmayı bırakmıştım, şimdi tekrar deniyorum bir sorun yok. Belki kendini haftaya falan belli eder ama umarım yapmaz, yapı olarak çok iyi anlaştık çünkü. Bir de yağlı ciltli biri olarak burun bölgemi daha da yağlandırdığını eklemeliyim ama yüzümün diğer bölgelerini canlı gösterdi ve yağlandırmadı. Ekstra bir durum olursa mutlaka düzenleme yaparım.

Ekleme: sıcaklar ciddili başladığından beri yaldır yaldır parlıyorum ve çene bölgemde sivilcelenme yaptı. Ne yazık ki sadece vücuduma kullanmaya devam ediyorum.

19 nisan 20:07 27 haziran 21:10

1. Yaklaşık bir haftadır kullanıyorum. Reçete.com'dan 89 TL karşılığında aldım. En uygun buradaydı, diğer sitelerde 110 TL civarında. Ürün 100 ml ve 12 aylık kullanım ömrü var. Sanıyorum tüm yıl boyunca yüz korumasında beni götürecek gibi duruyor. 

-Cildim karma, genelde güneş kremlerinde yağlanma sorunu yaşıyorum ancak bu ürün nemlendirici gibi ve asla yağlanma yapmadı.

-güneş kremlerinden sonra makyaj yaptığımda Makyajı tutmama, bir süre sonra makyajı kusma gibi problemler yaşıyordum ancak bu ürünün üzerine makyajımı çok rahat uyguladım ve kalıcılığını arttırdığını farkettim. Bronzer, aydınlatıcı çok daha güzel durdu ve cildimle daha bütünleşmiş haldeydi.

-Skincode İsveç menşeiili bir firma. İsveç markalı ürünleri zaten beğeniyorum, içerik olarak bana uygun ve herhangi bir iritasyona sebep olmadı. 

-Markanın diğer ürünleri pahalı ancak 100 ml'lik bu güneş kremine şans verilebilir. Şimdilik fiyat performans dengesini beğendim. Herhangi bir olumsuzlukla karşılaşırsam editleyeceğim.

22 mart 13:39