4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar ()
  • medya (1)

5. kendisini aloe vera jellerinden daha çok sevdim. benim cildim için yeterli nemi sağlıyor, yağlandırma sivilce problemi de yapmadı. şimdilik kendisi ile çok iyi anlaşıyoruz.

eğer fazla sürerseniz ya da yüzünüze yediremezseniz yapışkan his verebilir, emildikten sonra yapışkanlık problemi yaşamadım ben.

23 eylül 18:16 23 eylül 18:18

4

4. Watsons indiriminden 30tl gibi bir fiyata almıştım. Tamamen jel kıvamında mükemmel kokan bir krem. Ben vücut için kullanıyorum, bir kaç kez yüzümde denedim ama karma olan cildime verdiği nem yetersiz geldi. İlk sürdüğünüzde oldukça yapış yapış, sürdükten sonra bir süre beklemek gerekiyor ama cildim çok çabuk emiyor. Ben memnun kaldım ama eğer çok nem veren bir ürün arıyorsanız yetersiz gelecektir. 

22 eylül 18:54

3. Yüzde kullanıldığında bıraktığı yapış yapış hissi sevmediğim için, meraktan satın almış olduğum büyük boy kavanozunu vücut nemlendiricisi olarak kullanıp bitirmeye çalıştığım üründür. Kore ürünlerinin yüz karası olabilir, fayda sağlamayı geçtim bence nemlendirici olarak bile işlevini yerine tam getiremeyen ürünlerden biri. Bitirdiğimde yeniden satın almayı asla düşünmüyor ve kimseye de tavsiye etmiyorum.

22 eylül 18:47


2. Fiyatı kadar kendisi de güzel olan jel. Küçük tatlıs bir kutuya sahip, bittiğinde tekrardan almış olacağım bal kokulu jel.

5 mayıs 22:14

1. Bu ürünü beyond aloevera jeli bitince indirimli olarak edindim. 50 tl civarı aldım su an fiyatını bilemiyorum. Cildim karma kışın kuruya yazın hafif yagliya dönüyor. Alievera jeli icin ayrica yorum yapmıştım. Ballı jel olarak bu ürünü ben çok etkili bulmadım. Negatif bir etkisini gormedim ama nemlendirmesi yeterli gelmedi sivilce izine falan faydası olmadı tam bir pozitif bir etki de göremedim açıkçası. Bunu yarım bırakıp misshanin aloevera jelini aldım. Bu ürünü de yazın sicak larda hafif nemlendirici yerine yeniden deneyeceğim belki o zaman nemlendirmesi yeterli gelir diye umuyorum ya da en kötü vücuduma güneş sonrası jel şeklinde serinletme amaçlı kullanırım. Artık param boşa gitmedi düşüncesi ile avunabilmek için değerlendirmenin bir yolunu bulacağım. (yazar: Aylakmadonna) isimli yazarın uktesiymis. Umarım biraz aydınlatıcı olmuştur.

5 mayıs 14:00