3.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • oylar (3)
  • medya (1)

16. 1 ayı şkın süredir fair rengini arıyorum, bulamıyorum. Bugün şansımı son bir kez daha deneyeyim dedim ama ellerinde diğer renklerinin de olmadığını gördüm. Satış görevlisinin dediğine sleekin bu üründe ambalaj değişikiğine gitmesi nedeniyle stoklar yenilenmiyormuş. Benim gibi arayıp da bulamayanlara duyrulur.

10 ağustos 10:11

15. aşırı seviyorum bu cc kremi. Bir tane bitirip, ikincisini aldım. Öyle bir beğenme. Hafif yapılı ve kapatıcılığıda fena değil. Ayrıca yüzdeki rengi güzel eşitliyor. İndirimde yakalarsanız bir şans verin. 

8 ağustos 09:02 12 ağustos 14:16

14. Özellikle Merve Özkaynak'ın önerisi sonrası çok merak edip gratis indiriminden aldım ve çok memnun kaldım. Kapatıcılığı pure beauty bulgarian rose bb kreme göre daha yüksek ve yağlı cildime sivilce yapmadı. Tek dezavantajı rengi biraz fazla koyu. Ama yazın bronz tende beyan tenliler de rahatlıkla kullanabilir diye düşünüyorum.

24 nisan 15:19


13. Asla yüzüme birşey süremeyen biriyim yüzüm direk kusuyor her ürünü ama bu cildimle cidden çok güzel bütünleşti ve verdiği histe rahatsız edici değil, kapatıcılığıda benim için yeterli cildim çok sağlıklı görünüyor artık favorim 🧡

12 nisan 20:50

12. Merve Özkaynak videosunda görüp burdaki yorumlarla almaya karar verdiğim cc krem.Günlük fondoten kullanmayı tercih etmiyorum.Aydınlatması,kalıcılığı,matlığı ve oksitlenme yapmayışı hoşuma gitti.Pudrayla sabitlemeye gerek kalmıyor.Bundan sonra sürekli kullanmayı düşündüğüm bi krem.

11 nisan 20:19

11. Drugstore markalar arasında bence en iyi cilt ürünlerinden biri çünkü ciltte maske gibi durmayan doğal bitişli bir ürün bulmak gerçekten çok zor, bu ürün benim arayışlarıma resmen çare oldu, duruşuna, doğallığına ve verdiği aydınlığa bayıldım ekstra güneş koruması da var daha ne olsun :) Bu arada renk konusunda evet açık tenliler sıkıntı yaşayabilir zira ben esmer olmama rağmen light rengini kullanıyorum.

11 nisan 01:38

10. Drugstorelarda satılan ey iyi bb/cc krem olabilir. Orta kapatıcılkta ve spf içeriyor. sürdükten sonra Oldukça pürüzsüz bir cilt görüntüsü veriyor, sivilce ve yağlanma yapmıyor. Tek kötü yönü renk skalası, açık ten için daha uygun bir rengi olsa başka bb/cc kreme ihtiyaç duymazdım sanırım.

10 nisan 21:37


9. Merve özkaynak'ın (link: https://youtu.be/PYAJoiRWFRY Şu) videosunda gördükten sonra araştırdığım ve videolarda kalıcılığını gördükten sonra almaya karar verdiğim cc krem.

Ürünün yapısı ince, kalıcılığı harika. Kapatıcılık konusunda beklentimin üstüne bile çıktı. Kıytırık bi cc krem alt tarafı diyodum ama lafımı yedirdin bana sleek. Baya iyi bi ürün çünkü. Üstüne allık vb. Sürünce onlar da gayet tutunuyolar ürüne. Yüzünüze de hoş bi canlılık sağlıyo. Bende gördükten sonra 3 arkadaşım daha almak istedi ama beyaz tenli oldukları için renkler onlara uymadı. Ürünün rengi bariz koyu çünkü. Ben esmer olmama rağmen fair rengini kullanıyorum. (gizlinot: üründeki En açık renk) haa bi de naletlik bi sorun var bu üründe. O da şişesi. Plastik, saçma sapan bi ambalajı var. Ürün az gelsin istersiniz zibillen gelir. Çok isterseniz de gelmez. Kendi halinde takılan özgür bi yapısı var.

21 mart 19:57

8. Merve Özkaynak'ın videosunda görüp indirimde şans verdiğim (gizlinot: 34.90 gibi bir şeydi yanılmıyorsam) her cilt tipinin kullanabileceğini düşündüğüm cc krem. Özellikle hafif yapısına karşın iyi bir kapatıcılığa sahip ve kalıcılık konusunda da üzmüyor.

21 mart 19:36

7. Beni her gün fondöten sürmekten kurtaran ürün. Aktif sivilcelerimi, siyah noktalarımı, sivilcelerimi ve kısmen gözeneklerimi kapatıyor. Yapısı yumuşacık, kolayca dağılıyor. Bitişi hafif parlak (benim yağlı t bölgemde rahatsız etmeyen bir parlaklık). Üzerine transparan pudra geçtiğimde 3-4 saat kalıcığı var ama parmaklarla uygulaması çok rahat olduğundan gün içinde tazeleyebiliyorum. Benim için her indirimde stoklanacak bir ürün oldu.

12 mart 09:47