sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  3.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • oylar (11)
  • medya (3)

  25. Sleek gitmeden stoklanması gereken tek ürün.

  7 şubat 14:29

  24. Kesinlikle cildi nemli gösteren ve satin bitişli bir krem. Orta kapatıcılıkta bir ürün.

  Cildim bu ürünü kullandığımdan beri çok canlı görünüyor.

  6 şubat 18:20

  23. Seni gördüğümden günden beri

  Laleler açtı bahçemde

  Eski fondötenlerime elim gitmez oldu

  Ezber bozan formülün yüzünden, ama sen de

  Kaçıp gittin ülkeden

  Canım,

  Cc Krem

  Keriz gibi stok yapmayı unuttum.

  Rengimi hiçbir mağzada bulamadım.

  En büyük suçum,

  Medium olmamaktı

  Cocochanelinkızı bu şiiri çok sevdiği Cc Krem fair için yazdı :(((

  5 şubat 18:28

  22. Nemli bir bitişe sahip güzel bir cc krem. Kapatıcılığı da orta seviyede. Denediğim en iyi cc krem olur kendisi.

  16 ekim 2018 14:31 27 kasım 2018 22:17

  4

  21. bugün gratiste indirimde 29.90 tl olduğunu gördüm. bu fiyata bulunabilecek en iyi cc krem olduğunu düşünüyorum. hem diğer ürünler gibi aşırı zam gelmedi hem de uzun süredir kullanmama rağmen bitmedi, bereketli bir ürün. açık tonunu kullanıyorum, ciltte hiç ağırlık yapmıyor, yok gibi ve sonuç gerçekten güzel. renk eşitsizliklerini giderip ufak sorunları kapatıyor. karma cildimde gün içinde t bölgesinde yağlanma olabiliyor, o zaman hemen bir transparan pudra ile durumu kontrol altına alıyorum. kuru ciltli ablama fondöten yerine kullansın diye verdim ve diğer gün bunu sürüp gittiği iş yerindeki arkadaşlarından yüzüyle ilgili birsürü iltifat aldığından çok mutlu olmuştu. bb/cc krem kullanmayı tercih edenlerin bu cc kreme şans vermesini tavsiye ederim.

  1 ekim 2018 19:29

  5

  20. gosh'un bb kremini bayılarak kullanıyordum, ancak marka ülkemizden çekilince ve bende elimdeki bb kremin kutusunu sıyırınca bb krem arayışına girdim. Herkesin bu cc kremi çok beğendiğini görüp bunu denemek istedim. Pure beauty'nin cc kremini de bitirdim, onu da çok seviyordum aslında cilde çok güzel bir aydınlık veriyordu ama biraz fazla sim sim gibiydi, o nedenle farklı bir şey denemek istedim.

  Kapatıcılığı yüksek, aydınlık cc krem. Ben kapatıcılığı için kullanmıyorum açıkcası, azıcık kullanarak bütün yüzüme geçip aydınlık katmak daha çok hoşuma gidiyor ama fondoten gibi kullanılabilir bence. Renk seçerken deneyerek seçmenizi öneririm, çünkü renkleri biraz koyu. Cildim yağlı ve söylemem gerekir ki sabah sürdüysem öğleden sonra parlamaya başlıyor (özellikle alın bölgem). Ama ben yine de çok severek kullanıyorum. Yağlı ciltler çok memnun kalmayabilir.

  Yağlandırması benim için sorun değil derseniz, gözüm kapalı öneririm.

  ilgili medya:
  2
  1 ekim 2018 16:44

  19. Ben de buradaki yorumlara dayanarak almıştım bu ürünü,alalı da 5-6 ay oluyor indirimde 28 küsür lira gibi bir fiyatı vardı. Son zamanlarda çok makyaj yaptığım söylenemez ama yaptığım zaman da elim bu cc’ye gidiyor. Gerek cildimde renk eşitlemesi(gizlinot: Light rengi var elimde,açık buğday tenliyim)verdiği sağlıklı görünüm açısından oldukça beğendim. Üstelik kapatıcılığı da denediğim cc kremlere göre fazlasıyla yetiyor. (gizlinot: Bu arada son 1 yıldır cildim normalden kuruya döndü,kuru cildime iyi geldi. Karma ciltler alırken bu hususu göz önünde tutabilirler .)

  5 eylül 2018 14:24 5 eylül 2018 14:26

  4

  18. Bu ürünü ilk ünlendiği zamanlar almıştım, hatta ilk çıktığı diyebilirim. Yağmur vardar’ın videosunda görmüştüm ki kendisini de ilk o şekilde tanıdım. Aldığımda gratis’te indirimle 34,90 gibi bir fiyatı vardı. Fiyatı hiç öyle düşünmeden verilecek gibi değil ama yeni şeyler deneme isteğim bir anda gözümü kararttı. 

  -Beyaz tenliyim, diğer girdilerimde de değindiğim üzere her fondötenin en açık rengi olacak şekilde neredeyse. dolayısıyla hiç düşünmeden fair rengini aldım fakat bir tık turuncu kaldı :/ zamanla yüze uyum sağlıyor ama o turunculuk tam gitmiyor. O yüzden öncelikle yazın kullanıma daha uygun olduğunu belirtmeliyim.

  -Yüzün rengini çok güzel eşitliyor, neredeyse blur bir etki verecek. Sağlıklı görünüyor gerçekten. Cildim yağlı ve ister istemez günün sonunda bir yağlanma, parlama oluyor, bunu zaten önlemiyor fakat yüzden de uçup gitmiyor. 

  -Beyaz tenliler kışın kullanabilirler mi emin değilim, ben de yeni deneyimleyeceğim. Fakat buğday ve esmerler alsın, fiyatına değer olduğunu düşünüyorum. (gizlinot: Tabi ki indirimli haline)

  5 eylül 2018 00:16

  17. Süngerle kullanıyorum, renk tonlarını güzel eşitliyor, sağlıklı gösteriyor. Makyaj yapmak istemeyip, yüzüm kötü görünmesin dediğimde kullandığım ürün.

  Kapatıcılığı yeterli, güneş koruması yeterli, bitişi güzel, görünüm güzel, daha ne bekleyeyim cc kremden.

  Bence de tek sıkıntısı; ambalajı.

  29 ağustos 2018 08:44

  16. Orta derece kapatıcılığa sahip 29 faktörlü güneş korumasına sahip cc krem. Neden 30 değil o da ayrı bir ironi. Fair rengine sahibim. Beyaza yakın buğday tenliyseniz bu rengi size en uygun rengi olacak. Yüzde çok doğal bir duruşu var. Fondöten kullanmak istemeyenler için bu ürün çok iyi bir alternatif olabilir. 

  15 ağustos 2018 16:51