yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • oylar (4)
  • medya (2)
  3

  13. monaco rengi elimde mevcut, ilk gördüğümde renginin koyu geleceğini düşünmüştüm ama koyu olmadı. ürünü fondotenle deneme şansım olmadı, günlük makyajımda fondöten kullanmadığım için, aydınlatıcı olarak denedim. allık olarak vs deneyenler olmuş, ben beceremedim açıkcası. fazla simli bir yapısı var. kullanılacaksa yazın omuzlara, bacaklara kullanılabilecek bir ürün olduğunu düşünüyorum. uzaktan bakıldığında aşırı doğal ve canlı duruyor cildiniz ama yaklaştıkça simlerinin büyüklüğü çok sırıtıyor, çok gözüme battı benim. çok bereketli bir ürün olduğunu da söylemeden geçemeyeceğim.

  14 ocak 04:06

  5

  12. bir süredir fondöten ya da renkli nemlendirici o gün artık hangisini tercih ettiysem, bir pompa da monaco renginden ekleyip ikisini birlikte karıştırarak kullanmayı çok sevdiğim likit aydınlatıcı. ürün en başta pompalı şişede oluşuyla göze de hitap eden oldukça şık bir ambalaja sahip. ve bu açıdan bakıldığında kullanımı gerçekten çok pratik.

  ister tek başına, isterseniz de benim kullandığım gibi fondötenle karıştırarak kullanmaya uygun, ciltte de gayet doğal duran ve kullanılan ten ürünleriyle güzel bütünleşen bir yapısı var. benim kullandığım monaco rengi pembe alt tonlu ve içinde gümüş ışıltılar da bulunan bir renk. rengini yarım pompada bile yoğun bir şekilde vermesinin yanında, çok koyu ten rengine sahip kişiler hariç, açık ve buğday tende oldukça güzel duruyor.

  simli aydınlatıcılar aydınlatıcının türü ne olursa olsun disko topu tabirini aldığından, birçoğumuz için korkulu rüyadır. bu likit aydınlatıcının en beğendiğim yanı; içindeki simlere rağmen metalik görüntünün hakkını sonuna kadar vermesi. zaten aydınlatıcının içindeki simler büyük olmadığı için iyi dağıtıldığında yerini güzel bir ışıltıya bırakıyor. o açıdan simli oluşu beni rahatsız etmedi. bununla birlikte cilde bir yandan parıltı verirken, bir yandan da canlılık katan bir aydınlatıcı. bazen makyaj öncesi nemlendirdiğim cildime önce az miktarda bu aydınlatıcıdan sürüyorum. özellikle elmacık kemiği, burun üstü ve iki kaş arası gibi bölgelere. ondan sonra tek kat bir fondöten ve akabinde tekrar stick ya da toz bir aydınlatıcıyla istediğim bölgelerin üstünden yine hafifçe geçerek, daha ıslak ve aydınlık bir ten makyajı elde etmek son zamanlarda en sevdiğim makyaj uygulamalarından.

  ayrıca mat yapılı bir fondöteni bu aydınlatıcıyla karıştırarak istediğiniz gibi daha canlı ve ışıltılı bir fondöten ya da kalıcılığı düşük bir bb kremle birlikte kullanarak da ışıltılı veren bir baz elde etme imkanına da sahip oluyorsunuz bu tip bir ürünle. o açıdan da likit aydınlatıcılar çok pratik zaten. hele ki monaco gibi bu tonlarda olunca.

  sleek benim en çok aydınlatıcılarını sevdiğim bir markaydı, bu ürünle de sleek türkiye'den çekilirken de olsa tanıştığım için memnunum. hoş bu ürünü bu kadar seveceğimi bilseydim diğer renklerini de denemek isterdim açıkçası.

  14 kasım 2019 22:55

  11. Monaco rengine sahibim, yarım pompasini baz olarak kullanıyorum veya fondotene karıştırıyorum, verdiği doğal ışıltıyı seviyorum bayağı. Bitince ne yapacağım diye üzülüyorum şu an. Türkiye'den çekilirken yapılan indirimler sırasında tüketmiyoruz kampanyasına katılmış olduğum için yedeklememiştim. Yedekleseydim keşke.

  12 mayıs 2019 10:52


  10. Bende ki rengi monaco. Bayılarak kullanıyorum. Uzun süredir benimle ama ne kokusunda ne yapısında bir değişim olmadı. Bazen fondotenimle karıştıyorum bazen de sadece elmacık kemiklerime sürüyorum. Sim sim durmuyor. Eğer düğüne yada çok özel bir yere gideceksem bunu sürüyorum üstüne sleek solistice ile geçiyorum efsane oluyor.

  10 ekim 2018 05:25 20 kasım 2018 23:33

  9. Monaco rengine sahibim çünkü diğer renklerinin açık ten renkli olduğum highligter değilde allık bronzer gibi duracağını düşündüm. Ben genelde fondotenimle yarım pompasini karıştırarak yazın uyguluyorum. Çok güzel bir ışıltı katıyor cilde. Ayrıca nemlendiricime iki pompa sıkıp karıştırarak etek giydiğim günlerde bacaklarıma da sürüyorum. Yani bir bacağa bir pompa ürün yayılıyor aşırı doğal bir parlama yaratıyor.

  18 nisan 2018 02:06

  8. aydınlatıcıdan ziyade allık olarak kullandığımdır. özellikle cuba rengi allık olarak çok daha hoş bir renk zaten. tek kötü yanı iri simler içerdiğinden disko topuna dönüştürme potansiyeline sahip olması. neyse ki miktarı az tuttuğunuzda simler pek belli olmuyor.

  9 mart 2018 15:18 9 mart 2018 15:24

  7. Sleek marka hiç ürünüm yoktu gratis indiriminden 30 küsür liraya sleek makeup barekissed illuminator monacoyu aldım paramı çöpe attım hiçbir aydınlık ışıltı yok.Sorun bende mi dedim ama yok türlü türlü makyajla denedim bana mısın demedi.

  7 mart 2018 22:56


  6. Monaco rengini kullanıyorum ve cok memnunum. Fondötenle karıştırınca içten yansımalı bir görüntü oluşuyor yüzünüzde. 

  25 şubat 2018 08:43

  5. Bir mercimek tanesi kadar alsanız belki kurtarır da, diğer türlü tam glow görüntü elde ediyorsunuz. yine de dozunda kullanıldığı zaman verdiği ışıltı çok güzel, lakin şöyle de bir durum var ki ürün inanılmaz bereketli, muhtemelen bitiremeden bozulacak sıvı ürün olduğundan ötürü toz ürün gibi rahat rahat kullanamıyoruz malum. 

  16 eylül 2017 04:31

  4. swatchlarda çok da kötü durmamasına rağmen bende pavyon aydınlatıcısı gibi duran highlighter. renkleri muazzam ama keşke simli olmasaydı.

  15 temmuz 2017 22:55