yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (28)
  • oylar (15)
  • medya (1)

  28. açık renkleri çok pigmentli olmayan far paleti. simli olanları güzel renk veriyor. sade/doğal makyaj yapmak isteyenler ve makyaja yeni başlayanlar için ideal olduğunu düşünüyorum.

  14 aralık 2018 19:52

  5

  27. Buradaki süslülerin önerileri doğrultusunda aldığım ve çok da memnun olduğum, ilk far paletim.

  Evde mezuniyet için vs aldığım tekli birkaç far vardı ama nude ve toprak tonlarda bir far paleti arayışı içindeydim. Birkaç seçenek daha vardı ama önerileri de dikkate alarak bu paleti seçip malum gratis indiriminde satın aldım. İçinde kullanmadığım tek bir renk bile yok, gerçekten yapısını ve pigmentasyonunu çok beğendim renklerin. Belki ilk sıranın başındaki simli sarı rengi çok daha az kullanıyorum ama o renk de aydınlatıcı olarak kullanılabilir. İlk sıranın sonundaki veya ikinci sıranın başındaki renklerle göz kapaklarımı eşitliyorum, diğer tüm renkler de birbiriyle çok kolay karışıyor, en sondaki koyu kahverengi bile. Göz kapaklarım yağlı ama yine de kalıcı olduklarını söyleyebilirim.

  O kadar beğendim ki başka renklerde far paleti arayışına girersem bir gün, yine sleek’e bakarım sanırım ilk olarak. Ama a new day büyük ölçüde bitmeden başka bir palet alacağımı sanmıyorum.

  16 kasım 2018 08:14

  26. İndirimle beraber aldığım, hiç de beğenmediğim, daha da doğrusu beğenemediğim palet.

  Sanki karışmıyorlarmış gibi geldi, ben o renkleri asla dağıtamadım. Metalik renkler de göz kapağıma oturmadılar bir türlü, iki saniyede uçup gittiler baz kullanmama rağmen. 

  30 lira mıydı acaba aldığımda? Bilmiyorum ama makyaja yeni başlıyorum kullanmadığın palet varsa verir misin diyen arkadaşıma saniyesinde verdim, pişman da değilim. Belki bir şans daha vermeliydim ancak napalım. Dandik geldi bana.

  27 temmuz 2018 01:02

  25. Ben bunu ilk aldığımda çok kullandım sonra unuttum bir köşede kalmış. Aldıktan 5-6 ay sonra yine bir heves elim alınca çok şaşırdım. Simli renkler taşlaşmıştı. Mat renkleri hala güzel geçiş renkleri, baz renkleri için hala kullanıyorum ama koşun alın demem.Bence pigmenti çok az.

  22 nisan 2018 22:08

  5

  24. İlk aldığım paletlerden biri. Aldığımdan beri elimden hiç düşürmedim. Doğal kahve/bronz tonlarda makyajlar yapmak istiyorsanız biçilmiş kaftan.

  Renklerin pigmentasyonu ve karışması da bence gerçekten başarılı. Işıltılı tonları parmakla uygulamak çok daha iyi bi performans sağlıyor. Taşlaşma da yaşamadım.

  Çoğu rengin dibini gördüm. Elimde bir çok palet olduğu için tekrar almam ama makyaja yeni başlayan bir paletim olsun işimi görsün diyen tüm arkadaşlarıma önerdim. Bu tonlara ihtiyacınız varsa bi bakın derim mutlaka.

  Eklemeyi unutmuşum, ben hep far bazıyla kullanıyordum fakat geçen gün far bazımı kullanmayı unuttum Ve o gün yaptığım göz makyajı 2 saat içinde uçtu gitti hatta biraz bulamaç gibi oldu. Bu sebeple kullanırken far bazıyla kullanmanızı tavsiye ederim, özellikle benim gibi gün içinde yağlanan göz kapaklarınız varsa.

  24 mart 2018 23:07 24 mart 2018 23:11

  23. indirimle uzun zaman önce baya uygun fiyata almıştım ve iyi ki almışım dediğim paletlerimden birisi hem günlük hem akşam makyajlarını çok güzel kaldırıyor. içindeki morumsu, toprak rengi ve turuncu farı günlük olarak çok rahat kullanıyorum çünkü matlar. içinde hem mat hem de parıltılı farlar olması güzel seçenekler yaratıyor çünkü günlük makyajda simli olanları kullanamıyorum gece makyajında da bolca simli parıltılı far kullanmayı seviyorum. far bazıyla desteklendiğinde cidden güzelce renklerini veriyorlar. bence karışmaları da gayet kolay bu farların, crease yapmayı bu paletle öğrendim çünkü :) doğal renklere sahip kullanışlı far paleti arayışındaysanız indirimde kapın derim

  21 mart 2018 10:42

  22. Renkleri palete baktığımda çok güzel ama göz kapağımda çoğu rengi aynı duruyor ve kalıcılıgı az. Far bazı ile kullanmayı denemeliyim.

  19 şubat 2018 23:33

  21. Taa geçen yaz indirimden 25-30 lira arası bi fiyata almıştım bu paleti. Pigmentasyonu gayet iyi o yönden bi eksikliği yok. Ama ben ne zaman bu paletle şöyle güzel birkaç rengi bir arada kullanmalı makyaj yapmaya yeltensem sanki bütün sürdüğüm farlar aynı ya da yakın renkliymiş gibi duruyor. Bu benim renk kombin edememe durumumla alakalı sanırım çümkü youtube’da bu paleti kullanan kızçelerin göz makyajları çok hoş görünüyor. Hüzünlendim şimdi.

  19 şubat 2018 00:24 19 şubat 2018 01:38

  20. turuncu-kiremit tonlarında renginin dibini gördüğüm palet. gözlemlerime göre ahım şahım renk vermiyor ve çok tozutuyor. 

  18 şubat 2018 19:09

  5

  19. geçen sene 50 tl'ye almıştım indirimsiz halini.şimdiki fiyatını bilmiyorum. fiyatı çok yükselmişse bu palet yerine daha üst segmentteki markalara bakmanızı önerebilirim. aldığımdan beri çok beğenerek kullandım ve birkaç farın dibini kısa zamanda gördüm.

  özellikle far kullanmaya yeni başlayanlara ve günlük doğal tonlarda makyaj yapmayı sevenlere şiddetle öneriyorum.(gizlinot: tabi indirimdeyken :))

  elimde birkaç tane büyük palet olduğu için eskisi kadar elim gitmese de hala kullanıyorum kendisini.

  ve bence en önemli avantajlarından biri de içinde birçok güzel makyaj yapmaya elverişli rengi olması.

  ayrıca küçük boyutlu bir palet olduğundan dolayı seyahate çıkacaksanız çantaya sadece bu paleti atıp çıkabilirsiniz. başka hiçbir fara da ihtiyacınız olmaz.

  kullanışlı bir seyahat paleti

  beğendim,beğeniyorum, öneriyorum.

  18 şubat 2018 18:00 19 şubat 2018 19:20