4.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (68)
  • oylar (14)
  • medya (4)
5

68. her rengi çok güzel hepsini kullanıyorum. Toz formunda ama parmakla sürülünce krem far gibi duruyor. Bütün gün kalıcı. içindeki cart mavi farı the balm give crease a chance fırçanın karıştırma tarafıyla tüm göz kapağıma dağıtıyorum bu şekilde bence oldukça hoş duruyor soğuk alt tonlu tenimde. böylece o bile değerlendirilmiş oluyor.

30 eylül 14:10

67. Mavisini bile severek kullandığım ama artık gratis raflarında bulamadığım far paleti

16 eylül 02:45

66. En sevdiğim tonlara sahip harika renkleri barındıran palet. Ancak gelgelelim almak için çıldırdığım bu palete asla elim gitmiyor. Kullanamıyorum. Ne günlük ne de gece makyajı için. Alalı bir buçuk sene oldu 2 kez falan kullandım sanırım o da zorladım kendimi kullanmak için. Elim hep kahve-toprak tonlarına gittiği için öylece koleksiyonumda süs gibi duruyor bu palet. Olsun yine de seyir zevki güzel bunun için bile alınır. Pişman değilim...

21 ağustos 02:00


65. benim için sıcak-bronz makyajların vazgeçilmezi bir ürün. kaldırıldığını buradan öğrendim ve üzüldüm. mavi rengi neyi düşünerek eklediler bilmiyorum ama onun dışındaki renkler çok güzel. aldığım günden beri elimin en çok gittiği palet olabilir. parmakla tek rengi uygulayıp çıktığım çok oldu. neyse ki artık ülkemizde bu renkleri içeren uygun fiyatlı birçok far paleti artık bulunabiliyor.

17 haziran 20:21

64. Değişik göz makyajları yapmayı seven birisi olarak mavi rengini de sevdiğim palet. Tüm renklerinin simli olması biraz işime gelmese de severek kullanıyorum.

14 haziran 22:48

63. Renkleri efsane . Sleek ilk çıktığında bir- iki paletini almıştım. Daha sonra bunu görünce aşık oldum ve evet bu paleti de aldım. Dediğim gibi renkler çok güzel ancak her daim bu renklerle yapılabilecek bir makyaj olmuyor. Fırçayla sürüldüğünde ben çok verim alamıyorum ( Tüm Sleek paletleri gibi) . El ile uygulamada daha iyi bir sonuç alınıyor. Ancak uzun bir süredir elim gitmiyor . En fazla aynası için yanımda taşıyorum

5 nisan 15:07

62. Harika renkleri olan palet. Ama ne olurdu sanki bu kadar parlak olmasaydı bu farlar sevgili Sleek? Ayrıca o mavi yerine başka bi renk koysaydınız keşke:( siyah yerine de acı kahve mat bir far olsaydı tadından yenmezdi. Ama yine de seviyorum seni sevgili palet.

5 nisan 14:29


61. Bence tek başına kullanması mümkün olmayan, tüm renkleri ışıltı içeren far paleti. Muhakkak katlanma bölgesine mat bir uygulama gerekiyor. Mat farlarla meç edildiğinde harika.

5 nisan 06:27

60. KKW mario ile yaptığı paletin dupe bence piyasadan çekmişse çok büyük aptallık

5 nisan 03:32

59. Süslüler boşuna aramayın diye bildiriyorum. Ürün artık üretilmiyormuş. Gratis kaldırmamış direkt sleek kaldırmış yani. Ülkemizde sevilse de yurt dışında çok beğenilmeyen bi ürünmüş okuduğum yorumlara göre. Belki ürünü yeniliyorlardır bilemiyorum.

31 mart 19:00