4.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (2)
  • medya (1)
5

4. elimdeki eskisinin tarihi baya bi geçtiği için atmak zorunda kalmıştım. gardropstaki bir satıcıdan batch kodunu da kontrol ederek yeni, yani yaklaşık 6 ay önce üretilmiş ve sıfır bir ikincisini satın aldım.

aldığım yeni paletin pigmenti eskisine göre daha azdı, kremsiliği de gitmiş gibiydi ve farlar daha fazla tozutuyordu. bazı renklerin pan'da görünen gibi olmadığını da üzülerek fark ettim.

demem o ki bu paletle ilgili bir çok şeyi yeni üretim seride değiştirmişler. yeni hali de kötü değil kesinlikle, bir çok palete göre hala benim göz bebeğim ve belki de paletin içinden çıkan sünger aplikatörle uygulama yapıldığında tüm farlar daha da güzel kullanım sağlayabilir ancak sleek paletlerin eski formülasyonunu seven süslülerimize naçizane önerim, bu paleti almadan önce muhakkak swatchlayarak vs. pigmentinin sizin için yeterli olup olmadığını kontrol edin.

en sevdiğim ve böylesine yoğun pigmenti en yakıştırdığım ürünündü vintage romance, beni gerçekten bu kez fena üzdün sleek.

22 ekim 14:14

4

3. gece makyajı icin uygun fardır,altın renkleri ozellikle hosuma gider. Favori paletlerimden degildir ama süslü bir makyaj icin uygun. bolca mor tonu icerir. tek kahverengi mat rengi en kaliteli farı olmasina ragmen en kullanmadığım rengidir.

tek problemim cok pudra yapısında farlar, fırçayı dokundurduğunuzda tozlar uçuşuyor. Cabuk dağılıyor.

17 mart 12:48

5

2. Mor rengi çok sevdiğim için, elimi hafif tutarak ya da içindeki gold renkli farları iyice karıştırarak günlük makyajımda bile kullandığım bir palettir, ancak önceki girdiye katılıyorum, bu paletle efsane gece makyajları çıkar(gizlinot: Çıkarmışlığım var, oradan biliyorum). Biliyorum garip gelecek ama olmazsa çok üzülürüm diyebileceğim belki de tek palet. Öyle bir mor/mürdüm sevgisi...

15 mart 21:59


1. sleek markasının i-divine koleksiyonundan çıkan içeriğinde 5 metalik, 1 mat, 6 tane de sedefli far barındıran palet. bana göre tam düğünlük/davetlik palettir kendisi.

23 eylül 2014 00:04