sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
2.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (42)
 • oylar (5)
 • medya (10)
3

42. velvet slipper rengine sahibim. renk tam vişne çürüğü ve çok beğendim, her alt tonla gidebilecek bir tona sahip. yapısı ise oldukça kötü, kurusa da yapış yapış kalan, kalıcılığı az ve dişlere bulaşan, asla tam sabitlenmeyen fakat dudakları kurutan bir ruj. iyi yönü ise ince bir katta opak durması. renginden dolayı kullanmaya devam edeceğim fakat bu serinin başka rengini almayı düşünmüyorum.

15 kasım 10:35

5

41. Aldigim ilk likit mat ruj. Birthday suit rengini indirimdeyken 30tl'ye almistim. Yapisi ve rengi dudagimla uyumlu. Dudaklarimda genelde kuruma veya catlama problemi olmaz ama bu ruj bayagi kuruttu. Uzun sureli kullanima uygun degil ne yazik ki.

6 ekim 17:32 17 ekim 07:25

40. Birthday suit rengine sahibim, rengi mükemmel, yapısı çöp ruj. Dudağınızın üstünde beton kurumuş gibi bir his oluşuyor, dudağınızı yaladığınızda bile iç kısımlara birikiyor ve çok kolay çıkıyor bence. Açık bir rengi böyleyse koyu renklerini zaten düşünemiyorum. Bence rengine kanıp alınmaması gereken, alınacaksa da tekrar düşünülmesi gereken bir ruj.

11 haziran 02:26


39. bir tanıdığımın gazına gelip fired up rengini almıştım. verdiğim paraya acıdığım zamanlardan biriydi. nasıl kötü bir ton? nasıl kötü bir yapı? kırmızı tonlarında aldığım için daha büyük bir eziyetti.

almak isteyenler için söylüyorum, almayın. bu kadar net. bir tarafı taşırdınız sürerken diyelim, asla çıkmıyor. çıksa dahi arkasında küçük küçük lekeler bırakıyor. ne illetlik rujdu.

yapısı inanılmaz kötü. anında kuruyor. mat olmasına mat ama dudağı da o kadar kurutmasın bir zahmet. ruj sizde 48 saat kalsa çıkmaz o ayrı. ama küçük küçük parçalar oluşuyor dudaklarınızda. tazeleseniz ayrı dert. tazelemeseniz ayrı dert.

arkadaşıma verdim ruju kırmızıyı seviyor diye. o bile kullanamadı. 

başka likit mat rujlara yönelin. fakat sleek’in bu serisinden uzak durun. özellikle kapalı renklerinden. bu rujlardan sonra önyargım oldu maalesef ve sleek’ten hiçbir şey alamadım daha da.

20 nisan 14:01

38. renkleri çok güzel olan ama ne yazıkki yapısı ile dudakta çok kötü duran bir üründür.sleekin highlighter paletini kullanıyorum çok başarılı ancak rujları yanından bile geçemez

15 mart 17:44

37. Gördüğüm en kötü likit mat ruj. Sakın almayın. İğrenç bir yapış yapışlık hissi bırakıyor, yemek yerken tüm tadınızı kaçırıyor çünkü parçalanıyor ve çıkarması da zor olduğundan dışarıda tazelemeniz neredeyse imkansız eğer yanınızda makyaj temizleyiciyle gezmiyorsanız. Onun yerine flormar, pastelin harika mat rujları var, sleek aşırı kötü.

15 mart 12:53

1

36. Asla , asla ,asla sevgili süslüler. Evet kurumaya meyillidir dudaklarım , ama iyi bir peeling ve nemlendirme ile on saate yakın likit mat ruj tutar . Bu Nasıl rezil bir yapıdır ya? İlk geldiğinde zaten uzun zamandır bekliyor olmanın hevesi ile indirim dahi beklemeden bittersweet rengini edinmiştim, renk güzel ,sarı Alt tonlu beyazım çok güzel bir bahar yaz ruju olur dedim. Yapısı berbat, uzak durun derim. Geç sabitlenir, yapışma hissi çok yüksektir, parça parça dökülür, çizgilere dolar. Çok fazla likit mat rujum yok ama , catherine arley ve Flormar marka likit mat rujlarımın performansı sleeki ona katlar .

14 mart 23:42 14 mart 23:43


35. Renklerinin güzelliğine aldandıp aldığım, yapısı ne yazıkki çok çok kötü olan likit mat rujlardır. Bende birtday suit rengi mevcut ama sadece 2 kez falan kullanabilmişimdir. Dudağı aşırı kurutuyor. lipbalm sürmek durumu kurtarmaya yetmedi bende. Parça parça döküldü dudaklarımdan ruj. Sınıfta kalan bir ürün oldu parama yazık

26 ocak 02:17

34. yılbaşında mini setini aldığım likit mat rujlar. set birthday suit, old hollywood, velvet slipper ve rioja red renklerinden oluşuyor. açıkçası favorim birthday suit. öyle iddialı renklere elim pek gitmiyor. ancak yapısı beklentimi karşılayamadığından çok kullanamadım, the balm'ın likit matlarını tercih ederim. sürerken biraz hızlı davranmalısınız çünkü çok hızlı kuruduğundan renk homojen şekilde dağılmıyor, bazı yerleri açık bazı yerleri koyu kalıyor. mağazada denedikten sonra elimden o kadar zor çıktı ki kalıcı olduğunu düşünmüştüm ancak öyle de olmadı. valla ne diyeyim bilmiyorum, biraz hayal kırıklığı.

19 ocak 01:44

33. favorimin rioja red olduğu seri. aynı zamanda denemek isteyenlerin 4 farklı renginin (rioje red, old hollywood, birthday suit, velvet slipper) bulunduğu seti (link: https://www.youtube.com/watch?v=9MO2KzTABS4 çekilişle) kazanabileceği ruj serisi.

26 aralık 2017 13:51