sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
2.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (43)
 • oylar (6)
 • medya (12)

43. gratisin 1 alana 1 bedava kampanyasından (!) aldığım ve aldığıma lanet ettiğim ruj serisidir. hayatımda denediğim en kötü ve en kuru rujlar kesinlikle. "old hollywood" ve "velvet slipper" renklerini aldım: old hollywood bordo, velvet slipper gül kurusu renginde.

old hollywood: sürümü rezalet, kuruyunca lanet bir ruj. çok çabuk kuruyor ve üzerinde oynama yapamıyorsunuz. çıkarabilmeniz için de zımparaya ihtiyacınız var.

velvet slipper: sürerken old hollywood'a nazaran daha düzeltilebilir bulsam da, aslında bunun vazelinli dudağıma dokundurduktan sonra parmağımla yaymamdan kaynakladığını anlamam çok uzun sürmedi. kuruyunca aynı tas aynı hamam. yine çıkarabilmeniz için zımparaya ihtiyacınız var.

sleek'in ülkeden çekilmesinin hiçbir eksiklik yaratmayacağını, bu kararlarının tam isabet olduğunu da belirtmek isterim.

30 ocak 19:49

42. Velvet slipper rengi çok tatlı , kendi tenime çok yakıştırdım ama maalesef hemen dağıldı, kalıcılığı çok kötü. Ayrıca çok kuruttu dudaklarımı, bunu sürmeden önce iyice nemlendirmek lazım. Başka bir rengini alcağımı zannetmiyorum,yapısından memnun kalmadım.

14 ocak 12:50

4

41. Shabby Chic rengini yaklaşık 1 yıl sıklıkla kullandım o dönem daha bet renkler algıda hoş dururken şimdilerde hiç cazip gelmiyor. Onun dışında ürünü sürerken dudaklarınızı açık bırakmaz değdirirseniz kalıcılığı azalıyor, biraz kurutup çatlak bir görüntü veriyor. Mat rujlar arasında ortalarda bir ruj bence.

14 ocak 03:52

3

40. velvet slipper rengine sahibim. renk tam vişne çürüğü ve çok beğendim, her alt tonla gidebilecek bir tona sahip. yapısı ise oldukça kötü, kurusa da yapış yapış kalan, kalıcılığı az ve dişlere bulaşan, asla tam sabitlenmeyen fakat dudakları kurutan bir ruj. iyi yönü ise ince bir katta opak durması. renginden dolayı kullanmaya devam edeceğim fakat bu serinin başka rengini almayı düşünmüyorum.

15 kasım 2018 10:35

5

39. Aldigim ilk likit mat ruj. Birthday suit rengini indirimdeyken 30tl'ye almistim. Yapisi ve rengi dudagimla uyumlu. Dudaklarimda genelde kuruma veya catlama problemi olmaz ama bu ruj bayagi kuruttu. Uzun sureli kullanima uygun degil ne yazik ki.

6 ekim 2018 17:32 17 ekim 2018 07:25

38. Birthday suit rengine sahibim, rengi mükemmel, yapısı çöp ruj. Dudağınızın üstünde beton kurumuş gibi bir his oluşuyor, dudağınızı yaladığınızda bile iç kısımlara birikiyor ve çok kolay çıkıyor bence. Açık bir rengi böyleyse koyu renklerini zaten düşünemiyorum. Bence rengine kanıp alınmaması gereken, alınacaksa da tekrar düşünülmesi gereken bir ruj.

11 haziran 2018 02:26

37. renkleri çok güzel olan ama ne yazıkki yapısı ile dudakta çok kötü duran bir üründür.sleekin highlighter paletini kullanıyorum çok başarılı ancak rujları yanından bile geçemez

15 mart 2018 17:44

36. Gördüğüm en kötü likit mat ruj. Sakın almayın. İğrenç bir yapış yapışlık hissi bırakıyor, yemek yerken tüm tadınızı kaçırıyor çünkü parçalanıyor ve çıkarması da zor olduğundan dışarıda tazelemeniz neredeyse imkansız eğer yanınızda makyaj temizleyiciyle gezmiyorsanız. Onun yerine flormar, pastelin harika mat rujları var, sleek aşırı kötü.

15 mart 2018 12:53

1

35. Asla , asla ,asla sevgili süslüler. Evet kurumaya meyillidir dudaklarım , ama iyi bir peeling ve nemlendirme ile on saate yakın likit mat ruj tutar . Bu Nasıl rezil bir yapıdır ya? İlk geldiğinde zaten uzun zamandır bekliyor olmanın hevesi ile indirim dahi beklemeden bittersweet rengini edinmiştim, renk güzel ,sarı Alt tonlu beyazım çok güzel bir bahar yaz ruju olur dedim. Yapısı berbat, uzak durun derim. Geç sabitlenir, yapışma hissi çok yüksektir, parça parça dökülür, çizgilere dolar. Çok fazla likit mat rujum yok ama , catherine arley ve Flormar marka likit mat rujlarımın performansı sleeki ona katlar .

14 mart 2018 23:42 14 mart 2018 23:43

34. yılbaşında mini setini aldığım likit mat rujlar. set birthday suit, old hollywood, velvet slipper ve rioja red renklerinden oluşuyor. açıkçası favorim birthday suit. öyle iddialı renklere elim pek gitmiyor. ancak yapısı beklentimi karşılayamadığından çok kullanamadım, the balm'ın likit matlarını tercih ederim. sürerken biraz hızlı davranmalısınız çünkü çok hızlı kuruduğundan renk homojen şekilde dağılmıyor, bazı yerleri açık bazı yerleri koyu kalıyor. mağazada denedikten sonra elimden o kadar zor çıktı ki kalıcı olduğunu düşünmüştüm ancak öyle de olmadı. valla ne diyeyim bilmiyorum, biraz hayal kırıklığı.

19 ocak 2018 01:44