2.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar (4)
  • medya (1)
1

10. Tam bir hayalkırıklığı. Sleek makeup solstice hihghlighting paleti alıp memnun kalınca benden koyu tenli ablam için ve bronzlaştığımda kullanmak üzere kendim iki tane almıştım. Aldığıma en çok pişman olduğum ürün olabilir. Koca koca simlerden ibaret. Nasıl değerlendirebilirim de çöpe atmam diye arayışlardayım.

27 mart 16:01

9. Bangır bangır highlighter seven buğday-esmer tenliler için güzel palet aynı zamanda çok güzel sıcak altın tonlu far olarakta kullanılabilirler. Günlük makyajımda aşırı aydınlatıcı görnümünü tercih etmiyorum ama annemin makyaj çantasının olmazsa olmaz paletlerinden.

24 şubat 19:06

8. Üstteki 2 rengi aşırı derecede simli. Koca koca simlerden bahsediyorum. Ancak alttaki iki rengi (renaissance gold ve antique bronze) o kadar simli değil, onları oldukça beğeniyorum oldukça da kalıcılar. Yani üstteki renkleri ne kadar kullanışsızsa alttakiler bir o kadar güzel. Antique bronze rengini wet n wild’ın precious petals aydınlatıcısına çok benzettim ancak wnw daha simli ona göre. Özellikle esmerlere çok yakışacağını düşündüğüm bir palet ancak dediğim gibi üstteki renkleri aşırı simli yani kullanışsız bana göre. İndirimde 38-39 lira civarı. 

20 aralık 2017 19:25


7. Süslüler, bugün bu ürünün kalıcılığını test edeceğimi söylemiştim. Sadece aydınlatıcı olarak yüze uyguladım, far olarak zaten yeterince renk vermediğini dün söylemiştim. Sadece aydınlatıcı olarak da ilk bakışta iyi gibiydi, ama malesef kalıcı değil. Verdiğiniz paraya değmez, benden uyarması...

30 ağustos 2016 17:56

6. Gratis'e gelen Sleek markasının en ilgi çekici ürünü olan highlighting palette'nin precious metals olanını aldım. İki çeşidi var zaten. Ben koyu renk kabı olanın renklerini kendime daha uygun buldum. Ben aydınlatıcıyı far olarak kullanmayı çok severim. açık renk farları bu aydınlatıcılar kadar etkili bulmamışımdır. o yüzden hep far yerine aydınlatıcı tercih ederim. Göz üstüne uyguladığımda The Balm Mary Loo kadar iyi renk vermediğini fark ettim. Kalıcığını ise yarın gün boyu deneyip gözlemleyeceğim. Benim aldığım palette 3 krem, 1 toz aydınlatıcı vardı. Toz olan koyu rengi de allık üzerine bronzer gibi kullanmayı düşünüyorum. Burun kenarlarına kontür yapmayı denedim, o ton açık kaldı , olmadı. Bunun için kontür paletini de almam gerekecek.

30 ağustos 2016 01:08

5. aşırı simli bi üründür kendisi. böyle icinde kocaman kocaman simler var ve gercekten abartmiyorum. tam bir hayal kırıklıgı oldu benim icin. icinde sadece renaissance gold isimli bi renk var (sol alttaki) o kullanılabilir ama yapisini da sevemedim dagitamiyorum ürünü kalıp gibi duruyor yuzumde. belki de ben beceremedim. toz olan aydinlaticiyi (sağ alttaki) far olarak kullanirim belki. hic memnun kalmadım kendisinden. denemeden almayın.

21 ağustos 2016 13:58 21 ağustos 2016 13:59

4. bugün tunalı gratis'te inceledim. suratımıza onu sürüp çıksak karşımıza geçip saç tarayabilirler. o derece sim, o derece parıltı, o derece ayna gibi yaldır yaldır...

2 temmuz 2016 20:00


3. Kesinlikle hayal kırıklığı olan ürün.. Sleek in ülkemize gelmesini ben de çok istiyordum hatta kendi sitelerinden satın almaya çalıştim ancak olmamıştı. Çok uzun zaman sonra ilk kez gratis e girdim.

Bu ürünün de testeri vardı ve çok merak ediyordum. Bütün renkleri denedim. Hepsi fiyasko. Bu kadar sim sim bi aydınlatıcı olamaz. Işıltı değil parıltı değil kesinlikle sim ve koca koca simler. O paraya kesinlikle alınmayacak bi ürün.

2 temmuz 2016 19:40

2. Gratiste yanaklarıma çok az deneyip hayal kırıklığına uğradığım ürün. Böyle dev simler olamaz elim kolum tüm yüzüm koca koca sime bulandı bir saat içinde. Tamamen uhulu dev simden ibaret bir ürün. Duygu özaslan'ın bahsettiği ıslak bitiş nerde asla göremedim.

22 haziran 2016 13:52

1. bende tam bir hayal kırıklığı yaratan ikinci (gbkz: sleek makeup) ürünü.

diğeri için; (bkz: sleek makeup brow perfector kaş maskarası)

öncelikle paletin dış görünüşünden bahsetmek istiyorum. inanılmaz güzel, gri metalik bir kabı var, ve mıknatıslı. markadan bağımsız, dışarıdan bakan biri ''of buna ne para bayılmıştır'' diyebilir, o derece lüks duruyor.

palet 3 krem, 1 toz aydınlatıcıdan oluşuyor. yanına bir de en dandiğinden küçük bir fırça eklemişler, onda zaten gözüm yoktu, geçelim.

krem aydınlatıcıların renk seçimi çok güzel, her tenden insana gidecek renkler seçilmiş. yalnız toz aydınlatıcı açık tende, (ya da en azından kendi tenimde) kötü duruyor. çok bronz bir renk olduğundan mütevellit çok çiğ/yapay bir görüntü ortaya çıktı bende. sevemedim onu, kullanmam da büyük ihtimal.

krem aydınlatıcıların yapısı çok güzel, kadifemsi bir dokusu var, parmaklarımla ve fırçayla denedim ve en iyi sonucu kesinlikle parmaklarımla aldım.

yalnız parmakla sürmenin de şöyle bir eksisi var, tenin üzerindeki bazı(gizlinot: bb krem, fondöten vs.) yerinden oynatıyor ne yazık ki.

neyse, gelelim beni hayal kırıklığına uğratan yönüne; yahu bunlar bildiğiniz sim! nerde o beklediğim hoş/narin ışıltı, nerde bu koca koca simlere bulanmışım gibi gösteren görüntü. dumurlardan dumurlara uğradım sürdüğümde cidden. hayır, internetteki swatchlarda da öyle belli bir sim görüntüsü yok, niye böyle oldu anlamıyorum.

sonuç olarak ancak düğünde dernekte, özel gecelerde kullanılabilecek, günlük kullanıma hiçbir şekilde uygun olmayan bir ürün. mary lou'mun gözünü seveyim be.

21 nisan 2015 18:24