sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
2.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (18)
 • oylar (7)
 • medya (1)
1

18. Nefretim olan aydınlatıcı palet. Bugüne kadar aldığım hiçbir üründen bu denli nefret etmedim. Verdiğim paraya acıyorum, palete baktıkça aklıma verdiğim 38 tl geliyor (1 yıl önceydi ve o gündendir hiçbir makyajda kullanamadım) ve içimden sayıp sövüyorum.

İçindeki simlerin herbiri gelinin kız kardeşi makyajında saça dökülen simler gibi koskocaman. Utanmasalarmış içine payet koyacaklarmış o derece. Alırken bu kadar dikkatsiz olduğum için kendime çok kızdım. Sadece kolumda denemiştim ve yoğun beyaz ışık altında simleri çok seçememişim sanırım, tek bir tane kaldığını da görünce ve kabının güzelliği de eklenince (gizlinot: Neyin gazına da geldiysem işte salak gibi gaza geldim) alıverdim ama bu kadar güzel görünüp de işlevsiz olan başka hiçbir paletim yok. Içinde 3 krem 1 toz aydınlatıcı var. Krem olanlar çok doğal duracak gibi bir izlenim veriyor ama yanakta tam bir hüsran. Hele ki beyaz olan öyle bir göz kırpıyor ki sanki jel kıvamlı ıslak görünümlü bir aydınlatıcı ama....

Far olur belki bundan dedim gözkapağında da parça parça duruyor, bütünleşmiyor üstelik kırtasiyeden sim alıp döksem en azından daha ucuza gelirdi.

Sevmiyorum seni precious metals, hiç sevmiyorum.

(gizlinot: Edit:ekleme)

16 ağustos 23:51 16 ağustos 23:53

17. Pallette 3 krem bir toz ürün var. Sol taraftaki aydınlatıcılar gayet güzel. Simli değil ve kendini belli ediyor ama çok da patlamıyor. Ben elimle sürmeyi seviyorum, ciltte tam bütünleşiyor gibime geliyor. Toz aydınlatıcıyı far olarak kullandım güzel pigmentli ama beyaz tenlilere aydınlatıcı olmaz. Onun üstündeki krem de gerçekten kötü. Sadece sim resmen. Yani dörtte iki güzel bir palet ve kendisi ilk aydınlatıcı paletim. Yeri ayrıdır

14 ağustos 09:40

16. Çok övülmesine karşın bana aşırı sim sim geldi. Krem olan kısmı toz kısma göre daha başarılı.

11 temmuz 19:15


15. 3 krem, 1 de toz formda aydınlatıcı içeren palet. platinum ve royal gold isimli aydınlatıcıları koca koca sim taneleri içerdiği için ne şekilde kullanmam gerektiğini anlayamadım, kesinlikle bana göre kullanışsızlar.

renaissance gold isimli aydınlatıcının rengi çok güzel, özellikle turuncu tonda makyajlarla çok güzel gidiyor. diğerleri gibi koca sim taneleri içermiyor, çok güzel de aydınlatıyor fakat fondöteni alttan kaldırmadan uygulaması zor. ben parmağımla elmacık kemiklerime uygulayıp, süngerle iyice yediriyorum. kalıcılığından da memnunum.

antique bronz paletteki tek toz formda aydınlatıcı. bazen far olarak kullanıyorum aslında yapısı güzel fakat yüze aydınlatıcı gibi uygulayabilmem mümkün değil, bronzer olarak kullanılamayacak kadar da ışıltılı.

genel olarak sevdiğim bir palet değil, sadece renaissance gold için de almaya değeceğini sanmıyorum.

10 temmuz 22:02 10 temmuz 22:04

14. hiç beğenmedim. nokta. yapış yapış olduğu için sürülemiyor. anca göz kapaklarınıza far olur bu. malesef sınıfta kalmış ıyk bi ürün ALMAYIN😶

8 mayıs 13:29

1

13. Tam bir hayalkırıklığı. Sleek makeup solstice hihghlighting paleti alıp memnun kalınca benden koyu tenli ablam için ve bronzlaştığımda kullanmak üzere kendim iki tane almıştım. Aldığıma en çok pişman olduğum ürün olabilir. Koca koca simlerden ibaret. Nasıl değerlendirebilirim de çöpe atmam diye arayışlardayım.

27 mart 16:01

12. Bangır bangır highlighter seven buğday-esmer tenliler için güzel palet aynı zamanda çok güzel sıcak altın tonlu far olarakta kullanılabilirler. Günlük makyajımda aşırı aydınlatıcı görnümünü tercih etmiyorum ama annemin makyaj çantasının olmazsa olmaz paletlerinden.

24 şubat 19:06


3

11. Ben bugün bu paleti deneyeyim dedim ve ağır makyajlar için uygun buldum ama ben hafif makyajı tercih ettiğim için sanırım bana pek uymadı. Simli yapısı beni rahatsız etmedi ama sarı olan kısımdan istediğim o altın rengi görüntüyü elde edemedim, ki aydınlatıcıdan beklentim %90 budur. Kalıcılığına bir şey diyemeyeceğim 14 saat kadar sabah yaptığım o makyajla gezdim, bana mısın demedi. Yani bence kalıcıydı. Kötü bir ürün diyemem, zorda kalırsam kullanırım ama çok daha güzel aydınlatıcılar var, evet. 10 üzerinden de 5 verdim sana.

30 ocak 02:36

10. Üstteki 2 rengi aşırı derecede simli. Koca koca simlerden bahsediyorum. Ancak alttaki iki rengi (renaissance gold ve antique bronze) o kadar simli değil, onları oldukça beğeniyorum oldukça da kalıcılar. Yani üstteki renkleri ne kadar kullanışsızsa alttakiler bir o kadar güzel. Antique bronze rengini wet n wild’ın precious petals aydınlatıcısına çok benzettim ancak wnw daha simli ona göre. Özellikle esmerlere çok yakışacağını düşündüğüm bir palet ancak dediğim gibi üstteki renkleri aşırı simli yani kullanışsız bana göre. İndirimde 38-39 lira civarı. 

20 aralık 2017 19:25

9. İlk aldığımda bayıla bayıla kullanırken sonradan sim sim olmaya başladı. Kalıcılığı da berbat

3 haziran 2017 16:47