yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • oylar (19)
  • medya (5)
  4

  24. Nars orgasm muadili bence hot mama değil bu allıktır. Hot mama resmen şeftaliye kaçan bir renkken sleek daha pembesi tam ismi gibi rose golddur. ışıltıları abartılı değil ve sim sim durmuyor. Bence esmer/buğday tene çok yakışan bir allık. Kalıcılığı fena değil. Pigmentasyonu yüksek.

  ilgili medya:
  1
  19 ağustos 18:22 19 ağustos 18:24

  23. dibini gördüğüm allıktır kendisi. kutuda çok pembe duruyor ancak yüzde o kadar pembe bir renk verdiğini düşünmüyorum. kendisini far olarak da çok beğeniyorum. sleek Türkiye'den çekilirken gratislerde çok aradım yedeklemek için ancak maalesef denk gelemedim. ambalajı oldukça sağlam defalarca seyahat ettim, çantaya atar çıkarım evden ancak herhangi bir kırılma, açılma sorunu yaşamadım. tek sıkıntısı gerçekten çok kalıcı değil gibi geliyor. narsla kıyaslandığında fiyat farkı göz önüne alınırsa bence sleek derim.

  7 ağustos 12:17

  4

  22. Nars orgasm muadili deniyor doğru lakin bence the balm hot mama bu allıktan bi tık daha iyi (muadillik açısından) ve daha kalıcı. İri gözenekleriniz varsa önermem sleek in bu allığını.Tam bir koyu pembe tonu, şeftalilik içermiyor sarı küçük ışıltıları var içerisinde lakin sim sim durmuyor.

  3 mart 18:41 27 mart 14:22

  21. Bence rengi,kalıcılığı ve dokusu gayet güzel. Fiyatı da uygun diyebilirim. Fakat gözenekli ve sivilce izlerim olduğu için kullanmakta zorlanıyorum. Sanki onları iyice öne çıkarıyor gibi hissediyorum. O yüzden de beğensem de sadece yoğun kapatıcı fondotenler sürdüğümde kullanabiliyorum.

  8 şubat 15:01

  5

  20. Çok pembe denilmiş üst girdilerde ama bence tam bir rose gold. Pembeliği artırılabiliyor. Duruşu çok hoş, fazla sim sim durmuyor. Doğal bir parlaklık veriyor ama aydınlatıcı sürmüş gibi de durmuyor. Pigmenti de oldukça iyi.

  Kalıcılığına gelirsek, fondöten ya da baz kullanmadığımdan çıplak tende 2-3 saat duruyor. Fondöten kullananlarda daha uzun süre duracaktır fakat benim açımdan bu yönü eksi puan oldu ama genel olarak beğendim.

  Edit: hayatımın allığıymış bu. O kadar beğeniyorum ki sanırım o efsane nars orgasm’a sahip olsam yine seni ararım sleek. Seviliyorsun <3

  7 şubat 22:02 19 ağustos 18:30

  3

  19. Nars orgasm ile çok da benzemeyen allık.

  Sleek türkiyeye geleliden beri kullanıyorum. Oldukça sevdiğim bir rengi var. Cildi ısıtıp canlı gösteriyor. Bence en açıktan en koyuya tüm ten renklerine yakışıyor. Sleek gidiyormuş diyince yedekleyeyim dedim bir tane de hediye seçebilirsin dediler yine bundan aldım. Açılmadığı sürece bozulmaz diye ümit ediyorum. Yalnız bu allığa alıştığımdan beri highlighterlara elim gitmez oldu. Işıl ışıl olduğu için highlighter kullanınca çok patlıyormuş gibi hissediyorum.

  3 şubat 19:50

  18. Başıma bir şey gelmeyecekse rengini nars orgasm'dan daha çok beğendiğim allık.

  Tabi ki ürün kalitesi olarak nars çok daha iyidir ama rengi bunun inanılmaz güzel. Dupe falan olamaz bence çünkü gören bir göz için aralarında ciddi renk farkı var. Bana hediye gelmişti, yanaklarıma pek yakışmadı ki zaten allık pek kullanmıyorum özel günlerde de the balm paletlerimdeki allıklar bana yetiyor o sebeple bunu far olarak kullanmaya karar verdim. Bahar makyajında gözlerimin lid bölgesine parmakla yayıp crease'in rengini hafif kahveyle gölgelendirdiğim çok olmuştur. Kalın eyeliner ve koyu ruj ile uyum sağlar.

  Tatlılar tatlısısın sleek rose gold.

  27 ocak 16:05

  17. Nars orgasm allığa muadil olarak gösterilen allık. İçimde altın ışıltıları olan pembe bir allıktır. Pigmentasyonu gayet başarılı favori allıklarımdan bir tanesi. Yanakta çok hoş bir duruşu var. İndirimde 20 tl ye alınabiliyor

  15 ağustos 2018 16:39

  16. Hot mama'yı bitirdikten sonra yine pembe tonlarinda allık ararken bayagi bir arastirdim. İndirimde yakalayınca bir firsat vermek istedim ama içeriginde ilk sirada TALC var. Hemen reyona geri konuldu.

  2 temmuz 2018 23:06

  3

  15. ciddi anlamda pespembe allık. the balm fiyatları arttığı için hot mama allığını almak benim için hayal olmuştu. bende bu allığı almaya karar verdim ancak bana pek gitmedi sanırım aklım hot mamada kaldı. bu allığa gelirsek pespembe ve içinde gold yansımalar bulunuyor. doğru miktarda uygulayınca yüzü sağlıklı gösteriyor ve aydınlatıcı kullanmaya gerek kalmıyor. bana pek kalıcı gelmedi. genellikle bittikçe allık aldığımdan ve her makyajda kullandığımdan muhtemelen bu yıl biter ve yeniden alacağımı sanmıyorum. bekle hot mama ben geliyorum. <3

  21 haziran 2018 17:35