4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (55)
  • oylar ()
  • medya (3)

55. Çok övüldüğünü görünce ve bir aydınlatıcıya ihtiyaç duyduğum için merak ederek 1 sene önce satın almıştım; fakat benim için tam bir hüsran oldu. Kuru cildime asla iyi gelmedi. Fırçayla, süngerle, elimle birçok şekilde denedim, her defasında dağılmamış pul pul bir görüntüyle karşılaştım. Her sürdüğümde de çevremdekilerden kötü tepkiler alınca tamamen vazgeçtim kullanmaktan.

Elveda Sleek :(

2 ekim 15:51

54. yağlı ciltli biri olarak, dün satın aldığım ilk aydınlatıcı paleti. panda gayet güçlü duruyor ancak bugün uygulayıp evde pırıl pırıl parladıktan sonra çıkıp 4-5 saat sonra eve döndüğümde bir gram bile kalmamıştı yüzümde. bu nasıl iş anlamadım.

30 eylül 01:39 30 eylül 13:21

53. formülasyonu başarılı olan palet.

subsolar ve equinox u karıştırarak kullanıyorum ben.

ilk sürdüğümde çok simli gelmişti fakat sonrasında simler uçuyor bence ya da alıştığımdan çok gözüme batmıyor artık, bilemeyeceğim.

21 eylül 16:24 21 eylül 19:06


52. Yine bir süslümüzle yaptığımız takas sonucu elime geçen muhteşem şıklıkta, çok pigmentli aydınlatıcılardan oluşan ve çok şık bir ambalaja sahip aydınlatıcı paletidir.

Günlük kullanım için biraz fazla olsa da gerçekten kendini belli eden aydınlatıcılardan hoşlanan süslüler için uygun fiyatlı ürünler arasında tercih edilebilecek tek ürün olacaktır.

Her makyajımda Mary lou kullanırdım, artık gece ve özel gün makyajlarımın tek yıldızı kesinlikle bu palet.

Bir de beyaz ya da açık buğday tenli olup tek bir aydınlatıcı almak isteyen ve iddialı aydınlatıcıları seven süslülerimize kesinlikle bu paleti öneririm. macerasız nokta atışı, bir daha başka bir aydınlatıcıya ihtiyaç duyacağınızı sanmıyorum.

13 eylül 14:05

51. İlk bakışta mükemmel parlıyor diye çığlık atabilirsiniz ama yüze sürünce araba farı taksam daha iyi olurdu görünümlü highlighter. Fazla parlak bir mary lou değil malesef.

18 ağustos 03:54

50. Çok kontrast geliyor bana renkleri. Yani beyaz parlayan aydınlatıcılardan ziyade ben altın ve şampanya tonlarını sevdiğim için bana hitap etmedi ama formülasyonu o kadar güzel ki.

17 ağustos 12:34

5

49. Neredeyse 1 yılı aşkın süredir tek kullandığım highlighter paleti,içinde zaten hem krem hem toz şeklinde,hem sıcak hem de soğuk tonlu aydınlatıcılar barındırdığı için başka bir aydınlatıcıya ihtiyaç duymadım. Ben indirimden almıştım çokta uygun fiyata gelmişti,ilk ürünü elime alıp swatchladığımda "aman allahım,sim sim bu!!"desem de fırçaya 1-2 su fısfısı yapıp-uygulayıp; hem doğal hem de ıslak bitişli(gizlinot: bayılıyorum ıslak bitişli aydınlatıcılara swh) bir görüntü elde ediyorum. Sadece bence kalıcılıkları çok fazla değil.Kendi fırçasıda çok kötü,ürünü çok alıyor bu yüzden çok yapay (gizlinot: sim sim) bir görüntü veriyor. Ama benim kriterlerimi oldukça sağlıyor. Severek kullanıyorum.

17 ağustos 09:53


48. İlk kullanmaya başladığımda yüzüme yaldır yaldır sürmeme rağmen asla beklentimi karşılamayan kendini göstersin diye yüzümü disko topuna çeviren highlight paletim. Sonradan biraz anlaşmaya başladık fondöten öncesi ve sonrası highlighter süreceğim yerlere nemlendirici kullandıktan sonra istediğim görüntüye ulaştım krem rengini çoğu kişi sevmemiş fakat ben toz ürünlerinin altına hafif kullanıyorum bence kalıcılığını arttırıyor,ayrıca lila rengi de bebeğim

15 temmuz 14:35

47. bana kalırsa drugstoredan alınabilecek en muhteşem highlighter paleti. O kadar yoğun etkileri var ki azıcık kullanmak gerçekten yetiyor. Popüler kanının aksine krem olanı dahi güzel buluyorum, toz olanlar zaten efsane. Hatta göz makyajında da yoğun ışıltılı farlar olarak kullanılabilirler.

10 temmuz 19:59

46. Çoğu insandan daha cok sevdiğim haylaytıe paletim. Fiyatı bir hayli arttı bu durumdan şikayetçiyim ama yine alırım. Toz halinde üç tane bir tane de kremsi yapıda var

11 haziran 14:20