yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (78)
  • oylar (45)
  • medya (4)

  78. Marka tam ben kozmetik diyetindeyken çekildi, şu ürünü alamadığım için o kadar pişmanım ki :( Şu an güvenilir nereden alabilirim ya, bilen varsa lütfen yazabilir mi bana

  16 ocak 01:20

  5

  77. Karma ciltli yüzüme aldığım ilk ve tek aydınlatıcı. Geçen sene sleek ülkeden çekilirken yanında mat metalik ruj olan bir set içinde satın almıştım.

  En korktuğum şey aydınlatıcının sim sim durmasıydı. Öyle de durdu zaten. Ama zamanla ürüne de alıştım parlaklığı da çok hoşuma gitmeye başladı. Kesinlikle güzel bir ürün. Sim sim durmasını artık o kadar dert etmiyorum, parlamak hoşuma gidiyor. Yalnız bu ürünü pudra sürülen yerlere kullanınca ciltle bütünleşmiyor ve gerçekten simler aşırı belirgin oluyor.

  İçinde herkesin dediği gibi 1 krem, 3 toz ürün bulunmakta. Krem ürünü fondötenden önce elmacık kemiklerinizin üstüne biraz sürerseniz çok doğal bir görüntü ortaya çıkıyor. Bir de toz ürünle desteklerseniz daha da parlıyor, kalıcılığı da kesinlikle artıyor. Fakat çoğu zaman bu olaya üşenip sadece toz olanları tercih ediyorum. Bir fan fırçayla üç toz aydınlatıcıyı karıştırarak kullanıyorum. Sadece elmacık kemiklerimin üstüne kullanıyorum çünkü zaten T bölgem gün içinde parlama yapıyor. Simli durduğu için de zaten burnuma, çeneme sürmek istemezdim açıkçası.

  Ürünün kalıcılığı gayet yerinde, kaliteli bir ürün gerçekten. Geçen sene martta almıştım neredeyse 10 aydır kullanmama rağmen toz ürünlerde hiçbir azalma yok. (gizlinot: Krem ürün hızlı tüketiliyor) Uzun yıllar bozulana kadar benimle olacak gibi duruyor.

  Sleek keşke ülkemizden çekilmeseydin. (gizlinot: Üzgün surat)

  15 ocak 12:21

  3

  76. kapağı kırıldığından beri çekmecenin bir köşesinde duruyor kullanmıyorum. makyaj malzemelerinin ambalajlarının böyle kolay kırılabilir olması gerçekten çok kötü. kullanımı direkt etkiliyor malesef. çok daha sağlam ambalaj yapmalılar.

  15 ocak 10:03


  75. sim sim durduğu bir gerçek fakat bir aydınlatıcıdan ne bekliyorsanız onu size veriyor. Renkli göz makyajların da çok yakıştığını düşünüyorum. Bir çok aydınlatıcıya sahibim ama elim bu palete de sık sık gidiyor. iyi ki sahip olduğum bir ürün. seviyoruz merkez.

  14 ocak 18:04

  4

  74. En başlarda hiç sevmediğim, alıştıkça çok beğendiğim aydınlatıcı paleti. Dozu iyi ayarlandığında sim sim durmayan, ışıl ışıl patlayan bir aydınlatıcıya dönüşüyor. Elimin sürekli gittiği bir palet, iyi ki almışım dediğim ürünlerden

  14 ocak 16:43

  2

  73. açıkçası bu ürünün çok abartıldığını düşünüyorum. dışardan bakıldığında çok güzel, renkler mükemmel, ambalaj zaten çok sık. gelin görün ki ciltte duruşu hiç de beklenildiği gibi değil. bir kere homojen olarak yayılmıyor ve aradan 1-2 saat geçtiğinde yüzünüzü sim basmış gibi oluyorsunuz. zaten oldukça uyguna almıştım ama elim hiç gitmedi. uygun fiyatlı çok daha güzel aydınlatıcılar var.

  14 ocak 12:43

  72. Sleek markasının ülkemizden çekilecegi sırada almıştım. Ambalajı çok şık. Renklerin hepsi sim barındırıyor. Krem olanla anlaşamadık biraz kuru bir yapısı var. Diğerlerini dönüşümlü olarak kullanıyorum ıslak bitişli olmaları ve parça parça durmuyor olmasını çok seviyorum. Büyük panı sayesinde uzun yıllar yeni aydınlatıcı almama gerek olmaz diye düşünüyorum bu yüzden indirimli fiyatını sonuna kadar hakediyor.

  18 ekim 2019 12:19


  71. Bu paletimi de gratisten çekildiği dönemde far paletinin yanında hediye olarak almıştım ve keşke daha önceden sahip olsaymışım dedim kullandığım bütün highlighterlardan çok daha iyi . İçerisinde 1 kremsi 3 tane toz şeklinde olmak üzere 4 renk bulunuyor ve sürdüğünüz anda o kadar doğal bir yansıma oluşuyorki yüzünüzde asla simsim kalıp gibi durmuyor resmen cildinizle bütünleşiyor.

  10 eylül 2019 16:54 12 eylül 2019 11:10

  3

  70. açık tenliler için çok güzel bir aydınlatıcı. buğday tenliler için biraz fazla beyaz durabilir, ben mary lou manizer aydınlatıcı ile karıştırıp uyguluyorum. böylece o keskin beyazlık gidiyor.

  25 temmuz 2019 19:08

  69. içinde 3 toz, 1 tane de krem ürün bulunan, sleek'in türkiye'ye ilk geldiği günden beri adından sıklıkla söz ettiren aydınlatıcı paleti. ilk olarak dikkat çeken şey paletin görüntüsü. dışı altın sarısı renkte ve içinde aynası da bulunan şık bir tasarımı var gerçekten. high end markaların ürünlerini andıran cinsten. görüntüsüyle tam puan alıyor yani. yalnız ürünle birlikte içinden çıkan allık fırçası gibi duran, ama benim gereksiz bulduğum fırçaya hiçbir şekilde anlam veremedim. hani olmasa da olurmuş yani.

  gelelim içindeki ürünlerin yapı ve pigmentasyonuna. eklediğim görselde de görüldüğü üzere tende, yani elde veya kolda duruşu çok gerçekten başarılı. aynı performansı yüzünüzde de almanız için biraz uğraşamanız gerekiyor yalnız. mutlaka altta bir ten ürünü, fondöten ya da renkli nemlendirici gibi bir şey olması lazım. cildinizde hiçbir şey yokken ürün cilt üzerine tutunmuyor, o şekilde uygulasanız bile görüntüsü kötü oluyor çünkü.

  sol üst sıradaki bej tonlu krem ürün hem renginin güzelliği ve kararında olması nedeniyle hem de yapı olarak paletteki en sevdiğim aydınlatıcı. tek başına da, alta krem ürünü uygulayınca da, iki türlü de iyi iş çıkarıyor.

  onun yanındaki pembe ağırlıklı rengi başta pek sevmemiştim, ama pembe allıklarla hoşuma gitmeye başladı. biraz simli, hatta uygulayınca simi daha da yoğun geliyor gözüme.

  sol alt sıradaki sarı renk baştan beri en sık kullandığım ürün oldu. içlerinde rengini en iyi veren bence bu. simli görüntünün en az olduğu renk de bu bana göre.

  onun yanındaki bej tonlu renkse gerek tek başına gerekse sarı renkli ürünle birlikte harika bir ikili oluyor. bazen pembeden de alıyorum biraz fırçaya üçü birlikte güzel bir karışım oluyor kesinlikle.

  toz ürünler tozutmaya bir hayli meyilli. bu nedenle ciltten çok çabuk uçup gitme gibi bir durum ne yazık ki oluyor. ışıltılı ve simli arasında bir görüntü vermeyi hedefleyip, simini biraz fazla kaçırmış sanki sleek. bu yaz için hoşuna gitse de, kışın pek hoşlanmadım nedense. benim için nasıl ki kış ruju ve allığı varsa, aynı zamanda kış aydınlatıcısı diye bir şey olduğunu fark ettim ben bu ürünle. yazın ya da özel gün ve gecelerde verdiği parıltıyı seviyorum ama.

  bu ürünle ben sleek giderken aldığım rujun yanında hediye olarak verilmesiyle tanıştım. yani gerçek fiyatı nedir, o fiyatı hak eder mi öyle bir karşılaştırma yapamam açıkçası. bu aralar aydınlatıcının her türüne bayıldığım için o yüzden severek kullanıyorum.

  ilgili medya:
  1
  4 temmuz 2019 21:44