yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (290)
  • medya (22)

  290. gratis bir alana bir bedava kampanyası yaptığında likit mat ruj yanında oh so special paleti seçmiştim. tester olduğu için kapağı yoktu falan filan, koruması baya zor oluyordu. youtubedan depot videoları izledim, baya zor oldu, 2-3 rengi çatlattım derken farları çıkartabildim paletten. elimde sephoradan aldığım mufe mıknatıslı palet vardı, ancak panlar palete yapışmıyordu. sonra şu dönercilerin buzdolabı magnetleri oluyor ya, onları arkalarına yapıştırıp bantla sabitledim. aşırı güvenli gelmiyor hala ama en azından toz almayacak bir palette kapalı duruyorlar. daha güvenli olması için ilerde aliexpressten farların arkasına yapıştırılmalık, manyetik yapan şeyler var, onlardan alacağım

  ilgili medya:
  1
  8 nisan 18:15

  289. bugün girdiğim gratiste ilk başta 30 tl'lik alışveriş yapana tester ürün verdiklerini söylediler, meşhur highlighter paletininin hiç dokunulmamış testeri olduğunu görünce başladım alacak bir şeyler aramaya. ancak resmen yağmalanmış gibiydi, far paletlerinin bile en kötü renkli olanları vardı. 20 tl'lik bir stick highlighter aldım ve kasaya geldim maalesef sadece 30 tl üzerine verebiliyoruz dediler bende "internette bir ürün alana tester hediye olduğunu söylüyor herkes nasıl sizin mağazanızda farklı oluyor" diyince yetkili kişi gelip normalde 25 tl üzerine tester veriyoruz ancak tabii size hediye edebiliriz dedi. aslında tek bir kuralı yok ancak internette gördüğünüzü söylerseniz size de yardımcı olurlar belki. 20 liralık alışverişim karşılığında meşhur highlighter paletinin sahibi oldum.

  4 mart 22:42 4 mart 22:57

  288. malum marka ülkemizden çekilmeden bende yapılan indirimden olabildiğince yararlanmaya çalıştım şöyle ki baya abartmış olabilirim şu an elimde 6 palet, 3 aydınlatıcı paleti, 1 kontür paleti, 1 illuminator, 6 matte me, 4 ruj var. tabi bu sayıda tester kampanyası da etkili oldu. 2 palet, kontür paletini, 3 matte me ve bir aydınlatıcı paletini hediye almışım. neden bu kadar gözüm döndü derseniz bu marka ne zamandır radarımdaydı çünkü cruelty free bir i̇ngiliz markası ve gosh'dan sonra gelmesi beni çok mutlu etmişti (cruelty free olmayan hiç bir markadan ürün almıyorum o nedenle seçim hakkım çok az makyajda ya da çok pahalı). bu markadan bir far paleti ve bir de aydınlatıcı paleti almak istiyordum ama hep elimdekiler bitsin önce diyordum sonra süslüde okuyunca gittim %50+%10 indirimde goodnight sweatheart, precious metals,shabby chic, liqueur ve superstar'ı aldım. far paletine vuruldum, pigmentasyonu çok güzel ve super dağılıyor tabi ben essence, faceshop ve elf'le karşılaştırıyorum, nyx hiç kullanmadım. liqueur'u beğenmedim nedense keşke daha koyu bir renk seçseymişim. bu kadarla kalıcaktım ama sonra süslüde tester kampanyasını okudum tabi gittim devamını aldım, aldıklarım arasında beni en çok barekissed illuminator şaşırttı bende cuba rengi var yanaklarıma hem hafif allık hem de aydınlatıcı oluyor ve çok doğal duruyor. şu ana kadar pişman değilim bütün ürünleri açmasam da çünkü bir palet sitesinde 9 pound, testerla birlikte gratis'te tanesi neredeyse 20 liraya geliyo ki essence'la aynı fiyat hatta daha ucuz. keşke çekilmeseydi de bende yavaş yavaş yokluk çıkacak gibi stoklamasaydım, gratis biraz daha tutsaydı elinde ben de dahil herkes henüz tanışamadı markayla, fiyatı neyse verip alsaydım ne biliyim yeni gelen ürünleri deneseydik yerine gelen beaulis hiç ilgimi çekmedi. bende sevindim belki milani gelir diye onun yerine bir milyonlukçu markası getirdiler yine.

  ilgili medya:
  1
  13 şubat 02:31

  287. malum indirim ve tester hediyesi nedeniyle 2 gün önce alışveriş yaptığım marka.

  gerçekten gratis'in silkelenip kendine gelmesi ve çalışanlarını eğitmesi gerekiyor bunu tekrar görmüş oldum. neredeyse her mağazada ayrı bir uygulama söz konusu. benim gittiğim mağazada, kasadaki kız her bir ürünüm için ayrı tester verecekken ve hatta bana testerları seçtirmişken, son anda cakey makyajlı bir sinirli çalışan abla kasaya koşup "25 tl üzerine tek bir tester veriyoruz sadece" diye kasadaki kızı azarladı, 30 tl lik alışverişte de 130 tl lik alışverişte tek bir tester verildiğini iddia etti. 3 tester yerine 1 tester alabildim böylece. tamam sonuçta bedava çok da takmamak gerekir belki ama tek ve net bir uygulama olması marka açısından da müşteriler açısından da daha iyi olurdu.

  aldıklarım içinde en iyisi storm far paleti çıktı bu arada, tek bir palet alacaksanız onu tavsiye ederim.

  3 şubat 19:22

  286. Bende bir senedir on the horizon far paleti var ve fark ettim ki elim bir senedir bir kez bile gitmemiş. Buradaki girdileri görünce benim kaçırdığım bir şey mi var diye kullanmak istedim ama yine memnun kalmadım. Çok tozuttu renk de vermedi. Belki benim sahip olduğum paletin renklerinden ötürüdür bilemiyorum ama elden çıkarmaya karar verdim ben. Ters psikoloji oldu biraz bende girdiler. 

  2 şubat 15:31

  285. bugün hem bir alışveriş merkezinde hem de dışarda işim olduğu için gitmişken ikişer tane gratise bakma fırsatım oldu. açıkçası ümitsiz gittim ürünler kaldırılmıştır diye ama avmdeki gratiste stand bile boşaltılmamıştı. birçok ürün vardı, çalışan hanım ruj alırsanız nispeten ucuz bir ürün, far paleti alırsanız da ona uygun bir tester hediye ediyoruz dedi. avm dışındaki gratiste ise sleek ürünleri kavanozlarda toplanmıştı. burda da 50 lira üzeri alışverişinize tester verilmektedir diye bir uyarı yazısı yazılmıştı. storm far paleti ve likit mat ruj alıp 50 lirayı geçmeye çalıştım yanında ise gerçekten tertemiz bir far paleti hediye ettiler. bence almayı düşünen arkadaşlar varsa yarın bakabilirsiniz hala işinize yarayan ürünler olabilir.

  1 şubat 21:44

  284. Kızlar bugün Forum İstanbul Gratis’e gittim sleek standına baktım, marka Türkiye’den gitmeden kontrol etmek istedim hiç Sleek marka ürün kullanmadım diye. Stand kısmen doludu aydınlatıcı, far paletleri,allık, pudra, stick ve likit rujlar, cortector, falan vardı Ama sorduğumda ikinci ürün hediyesi ya da tester hediye bizde yok dediler ondan kalmış demek ki ürünler, almadım hiçbirşey, madem onlar ürünleri kendilerine saklıyorlar ben de paramı kendime saklıyorum.

  1 şubat 16:52 1 şubat 22:19

  283. Çok üzüldüm gitmesine. Aydınlatıcılarını, rose gold allığını, birthday suit rujunu bayıla bayıla kullanıyordum. Bence kaliteli bir drugstore markasıydı. Gosh gitti, sleek gitti, artık gratise getirdiği markalar konusunda asla güvenmiyorum.

  31 ocak 21:44

  282. Gratisten yarın çekilmesi gereken ama an itibariyle gratis çalışanlarının işgüzarlığı sebebiyle birçok mağazada rafları boşaltılıp o hediye edilmesi gereken testerların depoya taşınmış olduğu marka. Mağaza ismi vermeyeceğim zira kendilerini müşteri hizmetleri vb yerlere çoktan şikayet ettim, fakat bugün birkaç saat öncesinde hediye edilmek üzere kasa arkasındaki sepette birçok açılmamış tester olan bir mağazada iki saat sonra tekrar gittiğimde o testerlar çoktan kaldırılmıştı. Hani nereden baksan sepette 30 tane ruj vardı işimi halleder dönüşte alırım diyordum öyle işlek bir yerde değil iki saatte 30 müşteriye ürün satmaları mümkün değil, rafta da 30 tane ürün yoktu zaten. İkinci gidişimde ürünleri yavaş yavaş boşaltıp depoya götürüyorlardı, neredeyse bakmama bile müsade etmediler elimin ucuyla bir stonework paleti kaptım onu da tester hediyeler bitti diyince kasada bıraktım.

  Yerine gelen beaulis markası imiş çalışanların söylediğine göre. Çok heveslenmeyin süslüler fiyat olarak oldukça ucuz ama sleekin tırnağı olamaz.

  31 ocak 21:18

  281. Far paletlerini sevdiğim için kampanyadan yararlanıp iki tane kahve tonlarda palet almayı düşünerek gratise gittim. Diğer gratisler gibi burada da 1 ürün alana 1 ürün hediye yazıyordu. Yani ne tester ne de ‘ççalışanların seçeceği 1 ürün’’ yazıyordu. Satış sorumlusuna sorduğumda ürünü biz seçiyoruz ama far paleti isterseniz veririm dedi bende bir bronzer bir adet kapatıcı ve jel eyeliner aldım ve kasaya gittim. Satış sorumlusu hediyeleri alıp geldi ve ta daaa aldığım kapatıcının 3 ton koyusunu hediye getirmiş. Herhalde far paletlerini kendilerine ayırıyorlar bilmiyorum ama kardan çok zarar alışverişi oldu benim için. 

  31 ocak 20:24