0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (0)
  • medya (1)

4. reklamını gördüğümden beri çok merak ediyordum. alıp kullanmak bugüne nasip oldu. şansa bir de adetimin en yoğun gününde deneyimliyorum. yumuşaklığı diğer pedlere nazaran gerçekten muazzam. kuruluk hissi bir orkid kadar olamasa da gün içinde evde bir kaç saatte bir değiştirince pek sorun teşkil etmiyor. özellikle adetimin son günleri orkid yaz aylarının da etkisiyle tahrişe yol açardı. bu ped en çok da yaz aylarında ve adetin yoğun olmadığı günlerde kullanmaya birebir. ama en bayıldığım şeyi ise kokusu. bambu liflerinden yapıldığı için olsa gerek böyle ağaç ağaç kokuyor. (gizlinot: ağaç ağaç kokmak da nasıl bir tabirdir)

15 mayıs 19:11

3. Dogumdan sonra regl olmadigim icin alip deneyemedim ama bebek bezi ve islak mendillerini (kokulu parfumlu olanlari degil, sensitive yazan saf su iddiali olanlari) kizima kullandim. Herhangi bir pisik sizdirma tahris problemi yasamadim. Sadece bir miktar koku sorunu yasadim ama ek gidaya gectigi donemdi o yuzden yanlis yonlendirmek istemem.

Hamilelik oncesinde yapmis oldugum ped stoklarini tukettikten sonra alip denemeyi dusunuyorum

9 mayıs 11:27

2. reklamlarda görüp merak ettiğim markadır. 8lisi 1.5 lira 50 adeti 9 lira gibi fiyatlara gittigidiyor, n11 gibi online alışveriş sitelerinde satılmakta.

Kendi sitesine baktım şimdi lansmana özel 3 paket kargo dahil 21 liraymış her pakette de 30-22 arası ürün var.

Fiyat politikası nedeniyle merak etmiştim fakat bambudan üretilmiş olması, renklendirici içermemesi bir de hassas ciltlere özel olması merakımı iyice kabarttı.

Gördüğüm ilk yerde alıp denemek istiyorum. Denedikten sonra bu girdiyi güncelleyeceğim.

Deneyen kullanan süslülerin yorumlarını da merakla takip edeceğim.

9 mayıs 10:54


1. Reklamlarda gördüğüm ve bende merak uyandıran yeni ped markası.

Doğal bambu lifleriyle üretilmiş ve kanatları saf suyla dokunmuş.Renklendirici desen içermeyen iç yüzeyi ,koku kontrolü sağlayan formülü ve hassas ciltlere uygunluğu vaatleri arasında.

Merakımdan carrefoursa da görüp aldım.Tekli paketleri 2 lira 30lu normal paketi ise 7 liraydı.Açıkçası kotexin pamuksu üst yüzeyine bayılan bir insan olarak bunu da sevdim çünkü çok yumuşak.renkli bölgeleri yok içinde dümdüz beyaz bir ped.Kokusu bi acaip tarif edemediğim cinsten bambudan kaynaklı mi artık bi odunsu kokusu var ama çok rahatsız edici değil bence .d sızdırmazlık ve emicilik kısmını reglimin yoğun olmayan gününe denk geldiği için çok test edemedim ancak şimdilik beğendiğim bir ped oldu.

Ukte:(yazar: yumurtaninfircalanmayantarafi)

7 mayıs 11:48