4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (45)
  • oylar ()
  • medya (2)

45. Üç büyüklerin hepsini kullanıp son karar olarak sleepy'i seçtim. Ped teknolojisinde incelik yarışı varken sleepy onlardan biraz daha kalın ve yüzeyinde hiçbir şey yok. Koruyucu bariyerleri ya da naylon koruma poşetleri. Yaratmaya çalıştıkları o doğal etki pakette hissediliyor. Kullanım açısında da oldukça başarılı buldum. Sızdırma gibi durumlar hep başıma gelir ama bunda diğerlerine göre minimum oldu. Yapışma konusunda sıkıntıları var, çamaşıra yapışması için desteklemeniz gerekiyor. Koku konusunda beni rahatsız etmedi. Tahriş gibi durumlar da yaşamadım. On üzerinden yedi veririm.

13 ekim 19:24

44. Parfümlü garip kokusu yüzünden kullanamadığım ped. Gün içinde oturup kalkarken yanımdaki insanların fark edebileceği kadar yoğun bir kokusu var ve güzel de değil. Genital bölgemde tahriş olmadı ama Emiciliği yetersiz. ıslaklık hissi veriyor.

Bundan önce kotex ve Orkid sensitive'i dönüşümlü kullanıyordum. İkisinden de memnun değildim ama mecburiyetten kullanıyordum. Molped pure&soft'u denedikten sonra o ikisini tekrar almadım bile. Bunu da tekrar alacağımı sanmam. Molped'in kalın olması dışında başka hiçbir dezavantajı yok.

13 ekim 17:26 13 ekim 17:26

5

43. Pek memnun kaldığım ped markası. En yoğun günlerimde bile sızdırmadı, koku yapmadı. Fiyat olarak da çok uygun. Hem de doğal. Yalnız türevlerine göre biraz kalın ama ben çok rahat ettim. Fiyatı da göz önünde bulundurularak şans verilmeli. Ben devamlı kullanmaya devam edeceğim.

13 ekim 01:15


42. sleepy natural ultra hassas uzun için yorumlarım şöyle. daha önce orkidin uzun versiyonlarını kullanıyordum. uzunluk olarak aynılar, sleepy daha kalın ama kalınlığı rahatsız etmiyor. emicilik olarak bana sleepy biraz daha emici geldi. ihityaç olsun olmasın 1.5 saate bir pedimi değiştirdiğim için zaten bu konuda pek sorun yaşamam. yüzey olarak sleepy daha yumuşak ve ferah hissetirdi, orkid genital bölgemde ağrı/sancı ve bikini bölgemde tahriş yapardı sleepy'de böyle bir sorun yaşamadım. sleepy'nin tek dez avantajı sıvının öne doğru daha yoğun toplanması olabilir. onun dışında fitay olarak uygun olası ve yüzeyinin rahatlığı yüzünden yeni pedim olacak umarım biran evvel öne toplanma sorununa da bir el atarlar.

23 eylül 11:33

41. Şu sıra oldukça pahalılaşan Kotex yüzünden Sleepy'e şans vermek istedim. İyi ki de vermişim. Bazı çok reklamı yapılan pedler gibi naylon değil. Biraz kalın olsa da oldukça rahat bir ped. Özellikle gece pedi yoğun günlerde kullanılabilecek bir ped cidden. Bir kere de olsa deneyebilirsiniz.

14 eylül 15:23

40. emiciliği düşük ama ilk defa adet sonrası pişik olmadım. ama ıslaklık hissi cidden kötü saatte bir ped değiştirmek zorunda kaldım. ama açtığımda pek de kan olmadığını gördüm. iyi yanları olduğu gibi kötü yanları da var. bilemedim bir süre daha kullanacağım.

edit:ikinci adet dönemimde de kullandım. çok tahriş etti bu sefer, ıslaklık hissi yüzünden sürekli tuvalete gittim ve emiciliğinin cidden çok kötü olduğunu bir kez daha teyit ettim. natracare'e dönüş zamanı.

14 eylül 10:27 12 ekim 09:28

39. Çok severek kullandım gerçekten kaşındırmadı sızdırmadı .Tek sıkıntım heryerde satılmaması.

14 eylül 10:05


38. benim için tek artı yönü uygun fiyatı olan ped markası. sana öfkeler hazırladım uzun ve kalın versiyon sleepy hijyenik ped. her şeyi geçtim, neden ama neden sızdırıyorsun? emilimi de düzgün yapamayacaksan neden adın ped? ben beğenmeyen tarafım kesinlikle. emilim olmadığı için oradan oraya kayıp duruyor, kayıp durduğu için kaşıntı yapıyor, kaşıntı tahrişe sürüklüyor. bebek beziyle geziyorum gibi varlığını fazla hissettiriyor ve zaten hayattan bezmiş bir durum içindeyken yanlış ped kullanımı ile hepten cinnetin eşiğine gelmek istemediğim için bir daha almayı düşünmüyorum.

14 eylül 09:48

37. Sleepy Maxi Kalın Ped kullandım.(gizlinot: Normal olanı) 10'lu pakedini 1.50 tl gibi bir fiyata aldım. Bebek bezi gibi geldi başta kalınlığından dolayı. Ancak reglin 3. ya da 4. gününde sürtünmeden dolayı külot çizgisinde oluşan yanma hissini yapmadı. Kenarları iyi yapışıyor. Tahriş edici bir dokusu yok. Kokusuz. Ben bunu akıntımın çok olduğu ya da skinny giydiğim günlerde değil de azalmaya başladıktan sonra kullanırım. Kendimi bezleyip yatmak hoşuma gitmedi değil.(gizlinot: swh)

ilgili medya:
1
13 eylül 22:29

36. Kotexten başka ped kullanmayan ben, bu pede aşık oldum. En yoğun günlerimde bile sızdırma yaşamadım. Kokusu harika paketi açınca müthiş bir bambu kokusu geliyor. Eğer seviyorsanız hoşunuza gidecektir. Tek handikapı diğer pedlere nazaran biraz daha kalın oluşu onun dışında bir şans verilmeli.

13 eylül 17:46 16 eylül 18:53