3.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (50)
  • oylar (23)
  • medya (2)
2

50. En yakin arkadasimin önermesiyle her yerde arayıp en sonunda buldugum ped. Bunu bulamadigim icin molpedin pure&soft %0 boya vs yazan pedini kullanıyordum. Bu ay sleep naturali deneyeyim dedim. Super bi farkları yok bence. Ikisi de rahat, koku da yapmiyorlar. Ama molped biraz daha emici gibi geldi bana. Ikisini de oneririm sleepynin stok sorunu var sanırım molped kadar rahat bulunmuyor.

Edit: ped parfüm parfum kokuyor bu bir. Buna ragmen kokuyu tutmuyor ki paketin ustune kokuyu tuttuguna dair bir vaat var. Ayrica emiciligi de az. Molped i tercih edin bence sleepy yerine.

12 kasım 19:33 dün 18:54

49. fiyatı diğer pedlere nazaran uygun olan bir ped. ancak emilimi kötü olduktan sonra neye yarar. valla illa alınacaksa evde kullanmak daha iyi . çünkü, kanamanın yoğun olduğu günlerde bunu kullanıp dışarı çıkmak büyük risk.

1 kasım 02:02

48. hiç ama hiiiç memnun kalmadı. ürün asla çamaşıra yapışmıyor. hiç bi şekilde kullanılır hali kalmadı, aldıgım resmen çöp oldu. tavsiye etmiyorum.

31 ekim 15:56 31 ekim 15:57


47. CarrefourSA’dan 30’lü Normal’ini 7,95 tl’ye aldım, deneyeceğim almak isteyenlerin aklında olsun.

Bi de hem molped’in hem sleepy’nin yani 2  yerli markanın diğer univesal markalardan önce saf & temiz &doğal konseptine geçmelerini takdir ettim, bence hem doğal hem ucuz hem de yerli marka varken en azından bir şans vermek lazım. 

31 ekim 00:39

46. Denemek için aldığımda bana ince geldi ve iç çamaşırımda kaydığından yapışkanının iyi olmadığını düşünüyorum ilk ve son kullanışım oldu.

31 ekim 00:09

45. Tavsiyeler üzerine çok merak ediyordum sonunda aldım kullandım ama ben beklediğim gibi memnun kalamadım. İyi yönü olarak hızlı emiyor diyebilirim ama kotex'e çok yakın bir hız, pişirmiyor kaşındırmıyor hiç gerçekten pamuk gibi. Ve renklendirici içermeyişi bir artı özellik ama eksileri daha çok oldu. İlk başta çok ince geldi bana, herkes de kalın demiş hatta tam tersi. Yıllardır kotex uzun kullanıyordum, sleepyde de uzun denedim. Boyları aynı, kotex daha kalın ama bence ve sleepy ilk gördüğümde güven vermedi yani şekli daha kolay yamuluyor. İkincisi çok dümdüz geldi, yapışma yerleri çok kıvrımsız. Buna uygun gelebilecek bir çamaşır olduğunu sanmıyorum. Kotex tam çamaşırı kavrayacak gibi biçimlendirilmişti. Bazen yapışkanı az gelsede sleepyden az değildi. Ve üçüncüsü kokusu, beni gerçekten rahatsız etti baya dışardan insanlar alıyormuş gibi yoğundu. İlk açtığımdaki koku değil bu arada, kullandıktan sonra çıkan koku arttı ve rahatsız edici bir şekle geldi. bir daha almayı düşünmüyorum, malesef hayal kırıklığı yaşadım kendisinden daha çok şey beklemiştim.

31 ekim 00:04

44. Üç büyüklerin hepsini kullanıp son karar olarak sleepy'i seçtim. Ped teknolojisinde incelik yarışı varken sleepy onlardan biraz daha kalın ve yüzeyinde hiçbir şey yok. Koruyucu bariyerleri ya da naylon koruma poşetleri. Yaratmaya çalıştıkları o doğal etki pakette hissediliyor. Kullanım açısında da oldukça başarılı buldum. Sızdırma gibi durumlar hep başıma gelir ama bunda diğerlerine göre minimum oldu. Yapışma konusunda sıkıntıları var, çamaşıra yapışması için desteklemeniz gerekiyor. Koku konusunda beni rahatsız etmedi. Tahriş gibi durumlar da yaşamadım. On üzerinden yedi veririm.

13 ekim 19:24


4

43. fiyat/performans açısından başarılı bulduğum, bende sızma yapmayan ped markası. kotexten vazgeçemesem de yedek olarak bulundurmayı düşünüyorum.

13 ekim 17:30

42. Parfümlü garip kokusu yüzünden kullanamadığım ped. Gün içinde oturup kalkarken yanımdaki insanların fark edebileceği kadar yoğun bir kokusu var ve güzel de değil. Genital bölgemde tahriş olmadı ama Emiciliği yetersiz. ıslaklık hissi veriyor.

Bundan önce kotex ve Orkid sensitive'i dönüşümlü kullanıyordum. İkisinden de memnun değildim ama mecburiyetten kullanıyordum. Molped pure&soft'u denedikten sonra o ikisini tekrar almadım bile. Bunu da tekrar alacağımı sanmam. Molped'in kalın olması dışında başka hiçbir dezavantajı yok.

13 ekim 17:26 13 ekim 17:26

5

41. Pek memnun kaldığım ped markası. En yoğun günlerimde bile sızdırmadı, koku yapmadı. Fiyat olarak da çok uygun. Hem de doğal. Yalnız türevlerine göre biraz kalın ama ben çok rahat ettim. Fiyatı da göz önünde bulundurularak şans verilmeli. Ben devamlı kullanmaya devam edeceğim.

13 ekim 01:15