yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (121)
  • oylar (60)
  • medya (5)
  5

  121. ben çok severek kullanıyorum kendisini bütçe dostu olmasını da ayrı sevdim. Ablam bezini küçük yeğenim için kullanıyor. Bez alınca promosyon olarak yanında ped verilmiş . Bana kullanmam icin verdi kullanınca da bayağı sevdim. Rahat , yapışma falan da olmuyor.

  Markete gidip reyonda fiyatı görünce de şaşırdım. Şuan tanıtım için fiyatlar böyle sanırım

  Bu arada lütfen artmasın fiyatları öğrenciyiz yani :(

  11 eylül 01:20

  120. içeriğinin doğal, fiyatının uygun olması nedeniyle küçük altılı paketteki ile denemeye başladım. emiciliğinin iyi ve dokusunun plastik plastik olmayışı nedeniyle çok beğendim. daha sonra büyük paketini aldığımda kanatlarının ve pedin arka kısmının çamaşıra yapışmadığını, sağa sola kaydığını gördüm ve almaktan vazgeçtim. bir daha almayı düşünmüyorum.

  27 ağustos 03:10 1 eylül 09:08

  4

  119. elimde uzun ve gece versiyonları bulunan ped.

  yapışmasında ciddi sıkıntısı olmasa da emiciliği bana yeterli gelmediğinden reglimin son günlerinde yumuşak yüzeyi nedeniyle tercih ettim ve bitirdim uzun olanını. geceyi de emiciliği yetersiz olduğundan gündüz test ettikten sonra kullanmayı planlıyorum.

  eğer benim gibi yoğun kanama yaşamıyorsanız naylon poşet veya bebek bezi gibi hissettirenler yerine bu markayı tercih edebilirsiniz.

  26 ağustos 19:48

  118. İnstagramda bir iki sayfanın önerisinden sonra merak ediyordum, gerçekten anlatıldığı kadar iyi mi diye. Gratiste bir indirim zamanı uzun ve normal olanından aldım. birkaç gün önce açma fırsatım oldu ve açtıktan sonra şok geçirdim. İncecik sert bir dokuya sahip bir ped! Yüzeyine baktım parlamalar mevcut ve bu yüzeyinin pamuk olmadığına işaret. Kanatların yapışması güç ve küloda takıldığında kalıp gibi duruyor bir elastikiyeti yok. Alerjik bir reaksiyon olmadı ama kullandığım en kötü ped diyebilirim. Buradaki yorumlara baktım sonra. Bazı süslüler kalınlığından yakınmış, daha da şaşırdım. Medyalara da göz attıktan sonra elimdeki paketi ve pedi inceledim. Üzerinde süper ince 2 mm yazıyor. Hepten sinirlendim. Keşke biraz inceleseymişim üstünü. Ama ya bu pedin amacı belli 2 mm nedir yani günlük ped değil ki bu! Keşke fiyat düşürmek yerine, kaliteyle birlikte fiyatları yükseltseler. Bu şekilde fazla tutunacaklarını sanmıyorum. Elimdeki 2 paket bitene kadar evde kullanırım, zaten dışarıya bu pedlerle çıkmak yürek ister. Ben yine kotex eski kotex olmasa da kullanmaya devam edeceğim...

  6 ağustos 01:10

  117. Çıktığı ilk zamandanberi Sleepy markasını kullanıyorum. Önce makyaj temizleme mendilleri ile tanıştım. Sonra a101 lerde görüp hijyenikp edlerini aldık. Oldukça da beğendim. Tabi bir orkid infinity değil ama diğerleri ile kıyasla benim tekrar alacağı bir ürün.

  28 temmuz 13:55

  116. Gece ve uzun olan iki cesidini denedim. Gece cok kalin ve rahatsiz ediciydi. Uzunsa asla yapismiyordu, surekli kayiyordu ve emicilik berbatti. Benim icin husran.

  28 temmuz 00:56

  115. İlk çıktığı dönemler çok güzeldi. Sonra bozdu. Daha yumuşak ve pamuksu dokuluydu ve asla koku yapmıyordu. Son aylarda aldığım son paketlerde, ürünün zayıfladığını fark ettim resmen.

  28 temmuz 00:39

  114. aşırı sert, kazulet gibi bir ped. ped dediğin kotex gibi pamuklu ve hafif kalın olmalı bence ancak bu çok plastik. yapıştırma yerleri de çok basarisiz bence. biraz geliştirilmesi lazım.

  28 temmuz 00:17

  113. Bir ped yüzünden moraliniz sıfırlanıp, gününüz rezil olabilir mi sorusunun yanıtı benim için. Normalde adetmin ilk 3 günü çok da yoğun olmayan kanamam için 2-3 saatte bir değiştirerek orkid,kotex gibi markalar kullanırım. Doğal olması ilgimi çekice almıştım ve bugün ailemle bir geziye çıktık günübirlik. 30 dakikada bir tuvalete gidip ped değiştirmek zorunda kalmak, ve tuvalete ulaşamadığım 1 saatlik süreçte beni mahvetmesi... watson,gratis,market filan olmayınca zar zor bir eczaneden orkid marka ped bulup aldım ama kıyafetim için artık geçti :( emmiyor, tekrardan belirtirim ki çok kanaması olan bir de değilim, kesinlikle önermiyorum.

  27 temmuz 22:41

  5

  112. 4 ayı geçkin bir süredir kullandığım ped markası. Dokusunu çok beğeniyorum. Hışırtı da yapmadı. Yok gibi bir incelikte değil ama gayet ince. Şöyle söyleyeyim orkid infinity inceliğinde olmasa da kotex gibi de değil. Koku da yapmadı -ki bunu kullandığım dönemde bir kaç kez değiştirmeyi uzun saatler unuttuğum oldu. Genel olarak beğenilmese de benim bi pedden bütün beklentimi karşılıyor.

  27 temmuz 22:24