yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (127)
  • oylar (72)
  • medya (6)
  4

  127. Şok market'te 40'lı uzun gece versiyonu ve 60'lı normal versiyonu 15. 99 tl'ye satılıyor. İkisinden de birer tane aldım. Gece olanın dokusu çok güzel, ilk denediğim ince yapılı olanlara benzemiyor ve emiciliği daha iyi geldi bana, biraz değiştirmişler sanırım yapısını veya gece olanın yapısı farklı. Normal olanı ise henüz açmadım. Şok'ta genelde baya uygun fiyata satılsa da her zaman bulunmuyor. İhtiyacı olan varsa bakabilir.

  Edit: normal uzunlukta olanı inceledim şimdi yapısı eski hali ile aynı yani baya ince. Bu haliyle çok emmiyor sıvıyı ve yüzeyde kalıyor ne yazık ki. sıkı kıyafet giyilmezse sızdırma yapabilir. Regl dönemi yoğun geçenler gece versiyonu kullansınlar bence çünkü daha kalın ve emici normal olanın aksine. kanama azaldığında normale geçilebilir, ben bu şekilde kullanmayı düşünüyorum. Bu fiyata ped bulmuşken bazı şeyleri görmezden gelebilirim diye düşünüyorum.

  ilgili medya:
  1
  9 ekim 00:16 9 ekim 00:45

  126. büyük umutlarla aldım fakat beni hayal kırıklığına uğrattı. normalde kolay kolay tahriş olan bir yapıda değilim var bu ped beni inanılmaz tahriş etti, paketi bitiremedim bile. muhtemelen bir daha denemeye cesaret edemem.

  8 ekim 11:18

  5

  125. 16 tl'ye satılan ekonomik paketlerinden 2 ve 3 numarasını aldım. Bir regl dönemimde kullandım. Çok memnun kaldım. Yapışkanlığı gayet iyi. Orkid'in delikli naylon yapısına sahip değil. Tuvalet kağıdı gibi bir yüzeyi var. Daha düz ve yumuşak. Ben bundan memnun kaldım. Kokma, hışırdama, sızdırma durumu yaşamadım. Hem performansı hem fiyatı iyi. Bundan sonra bu markayla devam etmeyi düşünüyorum.

  7 ekim 21:37

  5

  124. Vegan ve cruelty free bir ped bulmuşsunuz ve asla bir orkid değil gibi bir yorum yapıyorsunuz ya pes.

  Tanıma gelirsek vegan ve cruelty free olmasıyla aynı şekilde ucuz olmasıyla gönülleri fetheden ped markası

  Edit: orkidden veya diğer markalardan da daha sağlıklıdır belirtmek istiyorum 

  7 ekim 21:17 7 ekim 23:23

  2

  123. bloggerlara yaptığı pr çalışmasıyla tanıdım merak edip aldım.

  tek sevdiğim yönü cildi tahriş etmiyor ve ped hışırtısı kullanırken gelmiyor. ama tüm bunlar için almaya değer mi emin değilim. ped yapışmıyor bir kere böyle olunca da gün içinde rahat edemiyorum kullanırken kayar falan diye. emicilik konusunda başarılı bulmadım asla orkid falan değil. kullandığım günler sızdırdı mı hayır kaydırdı mı hayır ama yine de kullanırken asla rahat etmedim :/

  edit: bir sonraki yorumdaki süslü vegan ve cruelty free ped bulmuşsunuz asla orkid değil diye yorum yapıyorsunuz yazıp yorumumu eleştirmiş :/ ama ne yapabilirim illa vegan diye emiciliği olmayan bir pedi kullanıp kıyafetlerimi mi mahvedeyim? ya da orda burda oturduğum yere mi geçsin? kullandığım günler bunları yaşamamam şansa kader oldu

   markanın duruşu pedin içeriği güzel diye işlevselliği kenara bırakacağımı sanmıyorum :/ 

  7 ekim 20:59 7 ekim 21:24

  5

  122. şöyle bir denemek için alıp bir daha bırakamadığım ped. normalleri biraz kalın gelebilir ama ince hali yok gibi. asla varlığını bile hissettirmiyor. 60 tanesi kendi sitesinde 16tlye satılıyor ki şu anki fiyatlara göre çok uygun. en iyi özelliklerinden bir diğeri de cruelty free + vegan olması, tamamiyle hayvan dostu yani. daha iyisini bulana kadar en iyisi. alın, aldırın.

  7 ekim 18:20

  5

  121. Kendisiyle seviyeli bir iliski içindeyiz. Ben ki orkidi hayatta bırakmam hayatımın pedi demiş insanım ama bıraktım gitti, hayatımızda neleri bırakmıyoruz ki diyerek :) yaklaşık 1 yıldır kendisini kullanıyorum ve çok memnunum. Ben genel olarak da hep gece kullandığım icin bunda da aynısını kullanıyorum. Tek sıkıntısı orkide göre küloda çok yapismamasi. Ama herhangi bir sızdırma söz konusu olmadı bende. Bu arada ben bambulu olanını daha çok sevdim. ikisi de güzel ama bambulu olanı favorimdir. 

  7 ekim 15:46

  3

  120. Benim regl dönemlerim çok kanamalı ve ağır geçiyor fiyatı uygun diye iki kez denedim ikisinde de sızdırma yaptı maalesef. Molpedin yan markası bildiğim kadarıyla ama molpedin pure&soft serisinden daha memnun kaldım sızdırma falan yapmadı ama evden çıkılmayacak günlerde kullanılabilir diye düşünüyorum.

  7 ekim 12:02

  4

  119. Kullandığım pedler içerisinde en iyisi diyebilirim.ben uzun olanını kullanıyorum gece-gündüz hiç sızıntı yaşamadım ki benim hatrı sayılır şekilde gelir yani azcık azcık değildir.resmen yok gibi hiç rahatsız etmiyor,tahriş yaşamadım ve en güzeli hışırdamıyorum yürürken.Özellikle orkid markasında çok yaşıyorum bu durumu.ekstra olarak da içerik konusunda daha temiz olduğunu söyleyebilirim.geçenlerde marketten 45 lisini 15.90 a aldım diğerlerinin de fiyatı hemen hemen bu civarlarda o yüzden genelde bunu tercih ediyorum artık,bunu bulamıyorsam da kotex alırım,orkidde aşırı pişik ve tahriş sorunu yaşıyorum.

  7 ekim 10:22

  5

  118. ben çok severek kullanıyorum kendisini bütçe dostu olmasını da ayrı sevdim. Ablam bezini küçük yeğenim için kullanıyor. Bez alınca promosyon olarak yanında ped verilmiş . Bana kullanmam icin verdi kullanınca da bayağı sevdim. Rahat , yapışma falan da olmuyor.

  Markete gidip reyonda fiyatı görünce de şaşırdım. Şuan tanıtım için fiyatlar böyle sanırım

  Bu arada lütfen artmasın fiyatları öğrenciyiz yani :(

  11 eylül 01:20