yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (175)
  • oylar (119)
  • medya (7)

  175. Ben de uygun fiyatını ve buradaki övgüleri görünce denemek için almıştım, almaz olaydım... bugüne kadar kullandığım açık ara en kötü ped. Sürekli ıslaklık hissi, kalınlığı sebebiyle bebek bezi bağlamışım hissi, kötü yapışkan ve hepsinin üstüne değdiği her yeri aşırı tahriş etti (ya da belki hayatımda ilk defa bi pede alerji geliştirdim bilmiyorum...). Her kullandığımda genital bölgemde tahriş, acı ve kızarıklık yaşadım. Asla tavsiye etmiyorum.

  24 mayıs 06:05

  1

  174. Fiyatını diğerlerine göre uygun bulup yeni çıktığı zamanlarda denemek için almıştım. Keşke almasaymışım çok pişman etti. Gün boyu ıslaklık hissi verdi. Sürekli sızdırma yapmıştı, sürekli oturduğum yerlere bakıyordum birşey olmuş mu diye. Bu kötü deneyimden sonra da bir daha elimi sürmedim.

  23 mayıs 21:32

  4

  173. Benim gibi yoğun kanaması olmayan ve çıldı hassas olanlar için çok iyi. Gerçekten yumuşaçık ve hiç tahriş etmiyor. Doğal bambu kokusu var benim hoşuma gidiyor. Hiçbir sızdırma problemi yaşamadım. Düzenli olarak değiştirilince bir sorun yaratmaz.

  Ultra soft olanı yazın biraz kalın gelebilir, ultra ince olanı daha iyi olur. Boyutları acısından gece olan epey uzun. Orkid 3 numarası gibi. 

  Yoğun kanaması olanlar rahat etmeyebilir. Yoğun olmadığı sıralarda çıldı rahatlatmak için birebir olur. 

  Ürünün kanatları bazı çamaşır kumaşlarına çok iyi tütunamıyor, çok yapışkan değiller, ben kanatları birbirine yapıştırıyorum sorun olmuyor. 

  Eğer kanamanız yoğun değilse ya da regl sürecinde evdeyseniz çok rahat edebileceğiniz bir ped.

  19 mayıs 17:17


  1

  172. İyi olduğu tek konu rahat olması onun dışında diğer özellikleri ile sınıfta kalan bir ped. Koruması aşırı derecede kötü, sürekli kenarlardan taşırıyor. Benim gibi çok yoğun şekilde regl oluyorsanız hiç bulaşmamanızı tavsiye ederim. Belki reglin son günlerinde kullanılabilir.

  6 mayıs 16:54 6 mayıs 16:55

  171. benim yeni bebeğim. trendyolda 150lisini 45 lira gibi bir fiyata aldım ve çok memnunum. diğer markalar gibi plastik hissettirmiyor.

  25 nisan 00:10

  2

  170. fiyatı uygun, yumuşaklığı iyi fakat bence fazla kalın. ve deli gibi sızdırıyor. bir daha asla almam. 

  13 nisan 18:08

  4

  169. Fiyat performans olarak güzel bir ped. Tek sıkıntısı yoğun günlerinizde çok sık değiştirmeniz gerek çünkü tutuculuğu düşük ve taşmaya müsait bir yapısı var. Evde/ofiste problem değil ama dışarıda veya seyahat sırasında dikkatli olunması lazım. Bende alerji, koku vs. yapmadı memnun kaldım. Ama yukarıda bahsettiğim nedenden dolayı her seferinde elimin gideceği bir ped değil maalesef.

  13 nisan 17:55


  168. aylardır indirimde gördükçe alıyorum, kullanıyorum. alerji yapmadı kesinlikle. severek kullanıyorum. içeriği nedir, tartışılır bilmiyorum ama o "ped hışırtısı" sleepyde yok.

  13 nisan 10:22 16 nisan 14:47

  3

  167. ilk günler regl dönemim yoğun geçtiği için gece pedi kullanıyorum.sonraki günlerde sadece geceleri gece pedi kullanıyorum.içeriğinin temiz olduğu ve fiyatının uygunluğu sebebiyle tercih ettim. 40 gece pedi 16₺.

  Üst yüzeyi yumuşak.tahriş etmedi.iç çamaşıra yapışma seviyesi orta.sızdırma problemi yaşamadım ama çok yavaş emiyor, genelde rahatsız eden ıslaklık hissi var.bu yüzden gün içinde çok fazla değiştirmek zorunda kaldım.normal kanama olan günlerde geceleri kullandığımda daha memnun kaldım ama genel olarak beni tatmin etmedi.belki kotexle dönüşümlü kullanmak için almaya devam edebilirim. 

  20 mart 01:20

  3

  166. Şimdii, ben bu markanın pedleriyle ablam sayesinde tanıştım. Yeğenime bez alırken promosyon olarak yanında pedlerinden veriyorlardı. Ilk kullanımda beğendim, o bezlerin yanında dağıttıkları pedler pamuklu ve yumuşacıktı.

  Daha sonra trendyol indiriminden yaklaşık 160 tanesini (gizlinot: Ayrı paketlerde) 45 tl ye aldım. Ürün geldiğinde inanamadım çünkü o pamuklu yüzeyden falan asla eser yoktu. Hatta şüphelendim, belki orijinal değildir diye. (gizlinot: Ki artık trendyoldan asla bir şey almama kararı aldım) gittim a101den sleepy ped aldım. Yine aynı. Yani ne değişti bilmiyorum, neden böyle bir değişime gitme gereği duydular bilmiyorum ama pamuk yok. Semsert ped.

  Onun dışında bende asla dışına geçme vs yapmadı. Sadece yüzeyinden memnun olmadığım için elimdekiler bitince canım kotexime geri döneceğim.

  15 mart 11:49 15 mart 11:50