yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (182)
  • oylar (130)
  • medya (7)

  182. kullandığım en kötü ped diyebilirim. Pedlerin kokuyu hapsetme özelliği olması gerekirken bu pedin kendine has bir kokusu var ve bu beni aşırı rahatsız eden bir detay. Emme gücü de o kadar başarılı değil. Ayrıca kaşıntı da yapıyor. Uzun süreli kullanımda (bahsettiğim 4-5 saat) kaşıntıdan ölebilirsiniz. Fiyatının düşüklüğüne kanıp almıştım siz siz olun benim yaptığım hayatı yapmayın.

  10 ağustos 12:20

  5

  181. hem ucuz hem vegan hem de rahat olan ped. hışır hışır orkid yerine tercih ettiğimdir.

  5 ağustos 21:58

  4

  180. nadiren orkid dışında ürün kullanan biri olarak deneme şansı verdiğim ped. normal, uzun ve gece boylarını alıp denedim.

  öncelikle normal ve uzun arasında çok da bir boy farkı yok. gece için olan ise aşırı kalın. ben normalde yoğun kanamanın olduğu günlerde gece boyunu kullanıp sonrasında uzun ve normal boylara geçen biriyim. ama bu markanın gece boyu sanki çocuk bezi takıyormuşum gibi bir his yarattı. yaz günlerinde hiç de hoş bir durum değil maalesef. orkid'in gece pedleri de aynı performansı gösterirken açıkçası çok daha kalın bir ürüne elim gitmiyor.

  emicilik konusunda bir problem yaşamadım ancak iç çamaşırına yapışma konusunda başarısız buldum. lazer kesim iç çamaşırlarında (ki çok kullanıyorum iz yapmaması için) özellikle kanatların yapışkanlığı gün içinde azalabiliyor. orkid ile bu problemi neredeyse hiç yapamadım diyebilirim. artı bir özelliği, tahriş vb. problemler yaşatmaması. ama özellikle gece boyunun kalınlığı ve yapışmama problemi nedeniyle tercih edeceğim bir ürün olmayacaktır.

  27 temmuz 13:27


  2

  179. Natural soft 3'ü bir arada ekstra yumuşak versiyonu saf su, bambu lifleri ve organik pamuk lifleri içeren ped.

  Açıkçası molped pure&soft'a benzeyeceğini düşündüğüm için denemek amaçlı aldım. Öncelikle pamuksu bir üst yüzeye sahip değil. Daha çok sentetik bir yüzey hissi oluşturdu bende ve biraz tahriş söz konusu diyebilirim, ayrıca koku sorunu da yaşadım.

  Gece pedinin boyu iyi ama arka genişliği biraz az. Hareket ettikçe arka kısmının toplanması ve ortasından yırtılması bende pek güven uyandırmadı, bu yüzden dışarı çıktığım zaman bu pedi kullanmadım. Evde olduğum dönemde de sızdırma yaptı ki güvensizliğimi haklı çıkaran bir olaydı.

  Tekrar kullanmayı düşünmediğim ve tavsiye edemediğim bir ped markası.

  27 haziran 00:05

  5

  178. hep kotexci olmuşumdur ama bunu denedikten sonra çok beğendim. Kotexte uyurken sızdırma sorunu çok yaşıyordum. Sleepy sanki hepsini emiyor hiç sızdırma sorunu yaşamadım. Bence kalınlığı konusunda da hiçbir sıkıntı yok. Orkid gibi naylonumsu değil ve çok rahat hissettiriyor. Herkese tavsiye ediyorum çevremdeki. Üstelik fiyatı da ucuz ve Türk malı.

  17 haziran 22:20

  3

  177. Kullanırken öyle çok da etkilenmediğim ürün olmuştur. Bu kötü bir şey değil, denk geldikçe alırım.

  15 haziran 21:02

  1

  176. bebek bezinden memnun kalanların çoğunlukta olması üzerine pedini denemeye karar vermiştim. regl dönemlerimin ilk 2 günü yoğun olur genelde emiciliğinden çok emin olamadım çünkü yürüyüşe çıktım ve kenarları bacak aralarımı o kadar tahriş etti ki 3 turu zar zor attım dayanamayınca eve döndüm ve çok feci bir şekilde tahrişe neden olduğunu gördüm şimdi ise kabuk bağlamış vaziyette. Asla yanından geçmeyeceğim bir marka.

  15 haziran 15:14


  5

  175. farklı pedleri denemeyi seviyorum açıkçası. çünkü yakın zamana kadar çok memnun kaldığım ped yoktu. en ucuzundan en pahalısına birçok çeşit dedim. İlk defa memnun kaldığım ped molped'in yeşil ambalajlı pure&soft çeşidiydi ki sleepy ile tanıştım ve benim için 1 numaya oturdu. Ama bazen bulmakta zorlanıyorum. Bulduğum zaman da stokluyorum artık. Olur da bulamazsam ve birşey almak zorundaysam molped pure&soft alırım.

  3 haziran 18:59

  174. pedlerde genelde yerli üretim olanları tercih ediyorum. uzun bir süre molped kullandıktan sonra şok'ta 60'lısı 13-15 liraya görünce bir şans vermek istedim. zaten ıslak mendillerine bayıldığım bir marka kendisi. regl dönemlerini hafif atlatan biriyim asla pedten taşacak kadar kanamam olmaz. o yüzden bende herhangi bir taşma olmadı. hissiyatı da hiç rahatsızlık verici değil. ben çok memnunum severek kullanıyorum indirimde görünce yine alacağım

  29 mayıs 21:55 8 haziran 18:36

  173. Ben de uygun fiyatını ve buradaki övgüleri görünce denemek için almıştım, almaz olaydım... bugüne kadar kullandığım açık ara en kötü ped. Sürekli ıslaklık hissi, kalınlığı sebebiyle bebek bezi bağlamışım hissi, kötü yapışkan ve hepsinin üstüne değdiği her yeri aşırı tahriş etti (ya da belki hayatımda ilk defa bi pede alerji geliştirdim bilmiyorum...). Her kullandığımda genital bölgemde tahriş, acı ve kızarıklık yaşadım. Asla tavsiye etmiyorum.

  24 mayıs 06:05

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar