yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (165)
  • oylar (113)
  • medya (7)
  3

  165. ilk günler regl dönemim yoğun geçtiği için gece pedi kullanıyorum.sonraki günlerde sadece geceleri gece pedi kullanıyorum.içeriğinin temiz olduğu ve fiyatının uygunluğu sebebiyle tercih ettim. 40 gece pedi 16₺.

  Üst yüzeyi yumuşak.tahriş etmedi.iç çamaşıra yapışma seviyesi orta.sızdırma problemi yaşamadım ama çok yavaş emiyor, genelde rahatsız eden ıslaklık hissi var.bu yüzden gün içinde çok fazla değiştirmek zorunda kaldım.normal kanama olan günlerde geceleri kullandığımda daha memnun kaldım ama genel olarak beni tatmin etmedi.belki kotexle dönüşümlü kullanmak için almaya devam edebilirim. 

  20 mart 01:20

  3

  164. Şimdii, ben bu markanın pedleriyle ablam sayesinde tanıştım. Yeğenime bez alırken promosyon olarak yanında pedlerinden veriyorlardı. Ilk kullanımda beğendim, o bezlerin yanında dağıttıkları pedler pamuklu ve yumuşacıktı.

  Daha sonra trendyol indiriminden yaklaşık 160 tanesini (gizlinot: Ayrı paketlerde) 45 tl ye aldım. Ürün geldiğinde inanamadım çünkü o pamuklu yüzeyden falan asla eser yoktu. Hatta şüphelendim, belki orijinal değildir diye. (gizlinot: Ki artık trendyoldan asla bir şey almama kararı aldım) gittim a101den sleepy ped aldım. Yine aynı. Yani ne değişti bilmiyorum, neden böyle bir değişime gitme gereği duydular bilmiyorum ama pamuk yok. Semsert ped.

  Onun dışında bende asla dışına geçme vs yapmadı. Sadece yüzeyinden memnun olmadığım için elimdekiler bitince canım kotexime geri döneceğim.

  15 mart 11:49 15 mart 11:50

  4

  163. Bende alerjiye sebep olmamış peddir.

  Benim bünyemde üst düzey bir performans anlamına geliyor bu, demek ki gerçekten dokusu iyi. Öyle inceciklik, varla yok arasılık beklememek gerek. Baya baya bir hacmi var çünkü, ama dokusu cidden kumaş gibi. Koku olarak doğal iyidir diye düşünürüm bu sebeple parfümsüz oluşunu da sevdim. Yapışkanını çok başarılı bulmadım, bu konuda biraz dikkatli kullanma uyarısı yapıyorum. Fakat fiyat/performans olarak beni tatmin etti.

  Sleepy markasının cf olduğunu da es geçmemek gerekir.

  1 mart 00:29 1 mart 00:31


  3

  162. Geçenlerde büyük gece paketini uyguna bulunca aldım nasılsa geceleri çok kullanmıyorum uzun süre idare eder diye. Ancak maalesef ben pek beğenmedim. Üst yüzeyi daha pamuksu pedleri seviyorum. Bunun yüzeyi pamuksu değil ayrıca kanatları da rahat kıvrılmıyor.

  ilgili medya:
  1
  29 şubat 18:19

  5

  161. markette 44'lüsünü 15 liraya görünce bir alayım diyerek tanıştığım ürün.

  öncelikle piyasadaki bir çok bilindik markadan çok daha ucuz. ürün tamamen beyaz herhangi bir renklendirici ekstra plastik ya da katkı maddesi olmadı belli. normalde kotex kullanıyorum ve kalınlık olarak da kotexin yarısı kadar kotex kullanırken bebek bezi kullanıyor gibi hissediyordum. herhangi bir alerji veya kaşıntı yaşamadım. uzun olanını hem gece hem gündüz kullandım herhangi bir taşma da yaşamadım.muhakkak ilk günlerde bir taşma vakası yaşarım normalde ama bu pedle olmadı. hem doğa dostu olması hem yerli üretim olması ve ucuz erişilebilir olması beni çok mutlu etti. böyle yerli markalar umarım daha da çoğalır.

  28 şubat 17:54

  3

  160. Kanama miktarı çok olmayan kadınlar için uygun olduğunu düşünüyorum. Benim kanamam orta. Yani ne çok az ne de çok fazla. Ama gel gör ki bu ped bende yerinden oynuyor bir şekilde. Gerçi orkid ve kotex kullandığımda da gece yatarken çok fazla oynamalar oluyor ama o yatış biçimimin bozukluğuyla alakalı, ama bunun kanatları o kadar kuvvetli değil. Yalnız şunu fark ettim, bu pedin pişik yapma olaslılığı çok düşük. Yani orkid veya kotex'de yaşadığım kaşınma hissini bu pedi kullanırken yaşamadım. Orkid'den gelen hışır hışır naylon sesi de yok, özellikle hareket ederken pantolondan ses gelmiyor. Ama sızdırması konusunda aşırı hareketli bir insan değilseniz ve yoğun kanamanız yoksa tavsiye edebileceğim bir ped. Şahsen ben kanatların çok yapışmaması sebebiyle birkaç kere sızdırma yaşadım bu konuda sınıfta kalan bir ped, ama hiç pişik yapmaması ve hışır hışır olmaması da kendine aşık eden bir durum. Bilemiyorum aşk-nefret ilişkisi içerisindeyim kendisiyle...

  26 şubat 22:12 26 şubat 22:14

  5

  159. çok yoğun olmayan günler için fiyat performans açısından gayet iyi bir ürün olduğunu düşünüyorum.

  26 şubat 10:28


  158. Bu pedten öncesinde kotex kullanıyordum ve memnundum.Rahattı ve pamuk içerikliydi.Sonra sleepyle tanıştım.Normal ve uzun olanlarını kullanıyorum.Yazları ped kullanmak işkence haline gelmiyor.Diğer pedlere oranla daha emici bir ped.Koku, ağırlık ve plastik yok.Bu yüzden memnunum.

  25 şubat 20:45 4 mart 11:12

  1

  157. Taa Black Friday indirimi zamanı trendyol bana indirim kuponu verdiği zaman neredeyse bedavaya geldiği için sipariş etmiştim ama yapısından hiç memnun kalmadım. Gece sızdırma yaptı, emiciliği yeterli gelmedi. Reglin yoğun olmadığı günler kullanılabilir onun dışında benim için sınıfta kalan bir ürün oldu.

  25 şubat 19:13

  3

  156. İndirimde denk gelince reglimin son günlerinde kullanmak için almıştım. Üst yüzeyi bana sert geldi molped pure&soft'a göre. Yapışkanı sağlam, kanatları uzun. Ancak emiciliğine yoğun günlerde kullanabilecek kadar güvenemedim. Islaklık hissi oluyo, bu sebeple Sık sık değiştirme ihtiyacı hissediyorum.

  25 şubat 17:40